טרויה השרשור הרשמי

SnoopyElf

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo171.gif../images/Emo99.gif

אני חולה על התמונה הזו...

Michal Bloom

New member
../images/Emo26.gifהיום זה כאן../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo36.gif

זה כאן!!, ממש כאן!!!-יענטו הבכורה הארצית ולא הטרום-בכורה, לכו תהנו, תספרו חויות, ואל תשכחו לסמן ספויילרים, לו יו!

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif יאאאאאאא

אני הולכת היום עם חברים
נראה לכן אם אני אקנה כרטיסים ישר בערב יהיו כרטיסים בכלל במקומות טובים...???

Alaithlos

New member
../images/Emo41.gifטרויה השרשור הרשמי../images/Emo41.gif

נמאס לי מהבלאגן. לא כל אחת שרואה את טרויה צריכה שרשור מ של עצמה! כל מנה שקשוק לטרויה כאן! ואל תשכחו לסמן ספוילרים!

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif יאאאאאאאא !!!

ראיתי את טרויההההההה
איזה סרט מדהיםםםםםםם!!! אף פעם לא ראיתי דבר כזה
אין ספק שזה הסרט הכי יפה שאי פעם עשו !!!! פשוט לא יאומן!!! ואיזה סוף מפתיע !!! אני עדיין בשוק
איזה סרט מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!! חחחחחח, ושמתם לב שכל המלחמה קרתה בגלל חתיכה בלונדינית??? לא הפסקתי לצחוק על זה כל הסרט
אז מי שעוד לא ראו קדימה!!! מהר!!! לכו לראות!!! יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
המתנה של חצי שנה הייתה לא לשווא

Galadriel 3000

New member
זה כל הקטע... (../images/Emo58.gif?)

שהכל קרה בגלל האהבה. זה כל הקטע בסיפור... הפואנטה.

חלקים הכי מצחיקים [../images/Emo58.gifמן הסתם]

שהקטור ופאריס ירדו מהסוס בדיוק באותו קצב וזה...
בסוף, כשפאריס יורה באכילס, אז ממש יש לו את אותה הבעה כמו לגולס...
שהלנה אומרת לפאריס שאתמול בלילה היה טעות. והוא עונה גם הלילה שלפניו היה טעות? אז היא אומרת "עשיתי הרבה טעויות השבוע..."
שאגממנון אומר [על פאריס] משו כמו "איזה מן גבר זה שעושה שלום עם מלך ובלילה הוא גונב את אשתו" אז פאריס עונה שהיה כבר בוקר שעזבו...

NEMI22

New member
עוד

בדו קרב, כשפאריס בורח ונאחז ברגלו של הקטור, ראית איזה מבע היה לו? כולם התפוצצו מצחוק. וכשאכילס מקלל:"חתיכת שק של יין" מזה הקללה הזאת? וכשברסיאס זורקת על אכילס את המטלית והוא זורק עליה בחזרה)או להיפך...(

ThisIsJustME

New member
חחחחחחחח ב-ד-י-ו-ק מה שאני אמרתי../images/Emo70.gif

חחח אני כזה: "פשש..סחתיין להם על הקללות...
"

למעלה