טופ 12 - תכנית ההופעות

YoungFlattop

New member
בקשר לפייג'../images/Emo58.gif

אם לצטט את מייקל סליזק: "s it too soon to suggest Paige dump her laryngitis pills out the window of a moving vehicle and hang on to her throat ailment?" כי ההופעה שלה עם הדלקת בגרון הייתה ההופעה הכי טובה שלה
עדיין אני לא אוהבת אותה

jess r

New member
אם כבר מייקל סליזק אז אני קצת מופתעת../images/Emo58.gif

מההשוואה שלו בין לי לאדם דוריטז מCounting Crows (מבחינה ווקאלית, כמובן
). אני לא שומעת דימיון, אבל... לא יודעת, אני מקווה שזה אומר עליו משהו טוב.

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif טופ 12!../images/Emo58.gif

איזו הפתעה!איזה ערב מעולה זה היה!לא היה מישהו אחד אפילו שממש סבלתי ממנו. -אלן קברה אותי עם ההערה לקייסי. בגדול אני אגיד: מייקל צריך להרגע.אומנם הופעה מעולה,אבל הכל היה אובר דה טופ,התנועות גוף,התנועות המוזרות של הראש.הוא זז יותר מדי בשביל כל מי שסיימון אמר לו שהוא צריך לנצל את הבמה. דידי הייתה נפלאה כרגיל. קייסי עשה לי ממש פלאשבק ללפני שבועיים.מסכים מאוד עם מה שסיימון אמר. באמת שהדבר היחידי שיש לי בראש מלייסי זה ההערה של הדר שציפורים עולות על הבמה ומתחילות להלביש אותה בשמלה לנשף חחחחח את אנדרו אני לא ממש זוכר,אני רק זוכר שזה היה די פרווה. ולדבר הכי טוב שקרה הפרק הזה! קייטי!!!! הופעה פשוט מושלמת!!סוף סוף הבחורה חזרה לעצמה. זה היה אמור להיות הפימפספוט בהחלט![או שיבון,אבל נגיע אליה בהמשך] זה היה כ"כ טוב!באמת!האמת היא שהיא הזכירה לי ממש שילוב של קלי קלארקסון,קארי אנדרווד,קת'רין מקפי,מליסה מקנדיאן איידול...היה שם כל מיני מיקסים,אבל זה היה טוב. הסכמתי עם אלן בקשר למה שהיא אמרה לטים. שיבון
ואוו!!!$#%#@ פשוט ג-א-ו-נ-י! לי הביא ללא ספק את ההופעה הכי טובה שלו.ועדיין מאוד הסכמתי עם מה שסיימון אמר.חסר שם משהו. פייג' פייג'?פייג'?!זו הייתה פייג'? לא,כי זה היה מעולה!אפילו ראיתי את זה שוב!ללא ספק ההופעה הכי טובה שלה.מי היה מאמין שהיא בקושי יכולה לדבר?![אחמקליקלארקסוןאחמ] אפילו את ארון אהבתי!אני בכלל מת על השיר הזה והוא ביצע אותו פשוט נפלא. וקריסטל המדהימה.כרגיל הייתה מעולה,אני רק רוצה לראות אותה מחדשת. לא היה מגיע לה לקבל את הפימפ,אבל בסדר. אתם מבינים?זה הבגדול שלי
...איזו חפירה!
. לסיכום: טופ 3: קייטי,שיבון,פייג' :-O בוטום 3: לייסי,אנדרו,טים.

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo58.gif

באופן מפתיע, לפחות מפתיע עבורי, דווקא הייתה תוכנית די מהנה. הייתי בטוחה שרובם ישחטו את השירים אבל היו דווקא כמה ביצועים ממש טובים. מייקל- אהבתי את הבחירה, אהבתי את ההופעה. פחות טוב משבוע שעבר אבל עדיין טוב מאוד. דידי- איזה יופי שהיא בחרה שיר שאפשר לשמוע בו כמה טוב היא יודעת לשיר. ההתחלה הייתה לא משהו אבל מרגע לרגע זה השתפר ואהבתי את זה. קייסי- אני פחות אוהבת אותו רוקיסטי ומעדיפה אותו בבלדות כמו של שבוע שעבר אבל זה היה טוב מאוד. הוא נשמע ממש טוב והוא נראה היום מעולה
. לייסי- מה שאלן אמרה זה גם מה שאני חשבתי. היא ישבה כשחשבתי שהגיע הזמן לקום וההופעה עצמה נראתה מוזרה. חוץ מזה, היו כמה מקומות שהיא נשמעה ממש לא טוב. אנדרו- בלי גיטרה! הוא באמת הפתיע אותי הכי הרבה הערב. בחר שיר שלא ציפיתי שהוא יבחר וממש הרגישו שהוא נותן את כולו על הבמה. קייטי- בעייני זה היה פספוס. היה יכול להיות לה רגע כאן ולא היה לה. טים- משעמם. שיבון- ההופעה של הערב
. הגעתי למסקנה שאני לא אוהבת את גוון הקול שלה במיוחד אבל אני עדיין לא יכולה להכחיש שהיא היחידה שבאמת הופיעה הערב ולא רק באה לשיר. טוב מאוד. לי- אהבתי מאוד. הדבר היחיד שהפריע לי, שבהתחלה היה לי מאוד קשה להבין חלק מהמילים שהוא שר. זה רק אני? פייג'- נחמד, נשמעה טוב. ארון- זה היה ממש טוב. אהבתי את הבחירה ואהבתי את הביצוע שלו. קריסטל- לא ההופעה הטובה ביותר שלה אבל עדיין טוב. אהבתי מה שהיא אמרה לסיימון בסוף

קליספרה

New member
../images/Emo58.gif

או שאני עייפה או שהאדים של האקונומיקה דפקו לי את המוח אבל עד כה נהניתי מכל ארבעת הביצועים אפילו מלייסי ודידי :-O (וכן, אצלי הן באותה נשימה) אני בשוק

קליספרה

New member
ממשיכה

טוב האדים התפוגגו אנדרו : לא משהו בלשון המעטה קייטי : נחמד פרווה טים לא שמעתי - טלפון - עבר ליד האוזן שיבון : איזה דבר הזוי - משהו כמו הפאנטום של האופרה על סמים - לא מבינה מה ההתלהבות. לי : מתה על הקול שלו אבל עדיין לא מספק את הסחורה - הגלל הקול הוא עדיין למעלה פייג'.: אני הולכת ומשתכנעת שהבחורה לא יודעת לשיר - קול חזק עצמתי אבל לא יודעת לשיר ארון: יותר לעוס מזה אין, סתם ביצוע לא אהבתי וקריסטל כמו תמיד מביאה לי נחת הרבה נחת

4hilla4

New member
../images/Emo58.gif איך הדעה שלי שונה מכולן?! ../images/Emo58.gif

דידי- מה זה הנוראיות הזאת?! זה היה ממש מרדים ומשעמם, אני באמת שלא מבינה למה כולם התלהבו מההופעה הזאת? לא שמעתי את השיר הזה אי פעם ואין לי שום כוונה לשמוע אותה שרה את זה שוב, היא זייפה ממש באיזה קטע בשיר וחוץ מאיזה שלושה תווים שהיא שרה יפה זה היה פשוט מזעזע. באמת- ציון- 2 בקושי
ויש לציין שדווקא היא הייתה פייבוריטית בהתחלה...
קריסטל באוורסוקס.- well she didnt kick my socks off... טוב היה בסדר, לא מדהים, אבל קצבי ונחמד ולא סבלתי מי יודע כמה, היא לא הייתה פייבוריטית, עדיין לא, ואני חושבת שהיא מוערכת יתר על המידה אבל לפחות היא הייתה יותר טובה מהפייבוריטית הדי ראשית של הפורום .... ולכן ציון- 6
ארון קלי- אנג'י אנג'י אנג'י.... טוב היה בסדר, פשוט עיצבן אותי שהוא היה על אותו טון כל ההופעה.... אין לי כל כך מה להגיד על זה, זה היה די סתמי האמת.... ציון- 5
שיבון מאגנוס- אמאלה, היא מוזרה ומפחידה, ההתחלה הייתה נוראית, היא זייפה ממש כאילו, וכל השיר היה פשוט נורא חוץ מהנקודת אור של ה- 8 שניות של הסוף אבל חוץ מהתו האחרון שאמרתי בשניה הראשונה= וואי טוב! ואז זה פשוט הפך לצרחה נוראית נוראית נוראית... שיר קצבי, אבל זה פשוט היה נוראי. ציון- 4- זה בעיקרון שתיים אבל ה8 שניות של כמעט הסוף העלו לה את הנקודות...
מייקל לינץ'- גוד מורנינג אמריקן איידול! היה די טוב! הוא רוקד מזעזע, אבל השירה הייתה דווקא טובה והוא לא היה על טון מסויים כל השיר ואת זה אהבתי... היו כמה דברים שלא אהבתי, אבל יחסית ל4 שמעליו, זה היה ממש טוב! ציון- 7.5
לי דייויס-
או! תודה לאל! הופעה אחת מצויינת! חשבתי שזה היה ממש ממש טוב! הסוף קצת פחות אהבתי אבל חוץ מזה.. פשוט מצויין!- ציון- 9
קייסי ג'יימס- סבבה, אני לא שונאת קאנטרי כי יש כמה שירים ממש טובים, אבל לא אהבתי את השיר הזה או את הסגנון של השיר... חוץ מזה הקול שלו היה טוב אפילו יותר מטוב... ציון- 7
לייסי בראון- אווץ', בהתחלה חשבתי שיש תקווה ואולי היא תצליח לשיר את זה, אבל לא,לא, לא, התקווה הלכה וגם ככה המקום שלה באמריקן איידול בשבילי... ציון -1
קייטי סטיבנס- היה הייתה טובה! באמת, זה היה טוב! זהו [= ציון- 8
טים אורבן, its not alright! טוב, לא לגמריי- היו חלקים שאהבתי והיו כאלה שלא... ציון- 5 חצי חצי...
אנדרו גרסיה- וואוו!
זה היה ממש מדהים! היו איזה 3 שניות שפחות אהבתי אבל חוץ מזה- ממש ממש מדהים! ציון- 9.5!
פייג' מיילס- היה דווקא טוב ביותר! ממש נהנתי! ציון- 8.5! אמרתי לכם שאני הפוכה מכולכם?!

lorenzo35

New member
מסכים איתך על דידי ...במילה אחת : נוראית !

אני מתחיל להאמין אולי לשמועות ..כי היא קשורה לקארה בעברה הרחוק ולא מלצרית " רגילה שעברה את האודישנים , אחרת לא אוכל להסביר זאת שהיא גרועה כל שבוע ועדיין נשארת ! מוזר ביותר ותמוה מאוד .

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo45.gif בערך כמו הדעה שלי אבל כמה שינויים:

1.מה שמעצבן אותי אצל שיבון זה שמאז הצעקה הראשונה היא חוזרת עליה שוב ושוב...וזה לא נחמד... 2.בקשר לקייסי
דווקא ממש אהבתי אחד הביצוועים היפים שלו ולי לא משנה מה הוא עושה הוא עושה את זה נהדר 3.טים היה סבבה קצת מרדים אבל עדיין בסדר גמור יחסית ממש ירדו עליו...
4.אנדרו ופייג' ממש השתפרו!! עדיין יש מה לשפץ אבל יותר טוב מהביצועים האחרים שלהם...נחכה ונראה הופעה אחת לא אומרת כלום.... כל השאר אותו דבר בדיוק!!!חחח

Carmel Shut Up1

New member
אני לא מבינה מה ההתלהבות מהעיבוד של שיבון

לפיינט איט בלאק, זה אותו עיבוד שג'ינה גלוקסן מעונה 6 ביצעה. אמנם לא זהה ווקלית, שיבון הרבה יותר טובה אבל זה לא איזה עיבוד חדשני שהיא באה איתו..למרות שהוא היה הרבה יותר דרמטי http://www.youtube.com/watch?v=-Hran-nCEGU

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif שכחתי מהביצוע הזה לגמרי

האמת שהביצוע היחידי שלה שאני זוכר הוא ILL STAND BY YOU שהיה כמובן הכי טוב שלה.אני גם זוכר אותה בשמלה אדומה בשלבי הסמי פיינלס מבצעת שיר של סלין דיון ALL BY MYSELF יכול להיות?

Black Stain

New member
שיבון קנתה מקום בליבי../images/Emo3.gif

זה היה ממש מהפנט, האנרגיות היו מעולות אי אפשר היה להסתכל שניה לצדדים וכן, לגמרי הזכיר אוונסנס משהו. קריסטל קצת אכזבה הפעם, היא כאילו מעולה אבל אני מרגישה שראיתי את ההופעה הזאת שלה שבוע שעבר ושבוע לפניו ולפניו. דידי במגמת השתפרות תודה לאל:) חוץ משלושתן אין טעם להגיב על אף אחד אחר, אם השלט לא היה רחוק ממני הייתי מזפזפת בטירוף.

NAYEHUDA

New member
סיכום השבוע בנקודות

* הביצועים לסטונס בגדול היו רעים. רצו תוכנית רוקיסטית ובועטת, ועד שהגיע דיוויד קוק, היה ממש רע. הזכיר לי את טוני בנט ועוד זמרים זקנים שעושים ביצועים לנירוונה...להם לפחות יש תירוץ. * שיבון נתנה הופעה לא רעה. לדעתי (בהשוואה לשיר המקורי) אפשר היה לדחוף את השיר למעלה עוד (בסגנון של אלאניס מוריסט ב"אתה חייב לדעת" לדוגמא). * קריסטל ממחזרת את ההופעות שלה (אני ממש מרגיש לפעמים שאני מקשיב לזמר רחוב עם גיטרה) * אלן דג'נרס היא בדיוק מה שאיידול היתה צריכה - הפאנצ'ים שלה לפנים. * הדיאלוגים הלא שנונים בין ראיין לסיימון לפעמים מביכים. * שיעופו כבר: טים (קריוקי), ארון (רך מדי) וקייטי (דראמה קווין בלי שום הופעה מוצדקת עד עכשיו- מזכירה לי את הבחורה השחרחורת מ-Glee) * כל כך הרבה שירים יפים יש לסטונס, לפעמים גם חדשים יותר, למה בחרו בשירים כמו הונקי טונק וומן??? * ארון, עם קול כל כך נדוש ולא מיוחד, אין לו מה להוסיף ל"אנג'י" * פייג' הרויחה עוד שבוע עם הדלקת גרון וההופעה "ההרואית" שלה * געגועיי לאדם למברט, שעשה לאיידול עונה מדהימה, והביא את השואו לשיא חדש. נ.ב: * למה אתם כ"כ בעד דידי??? אם מתוך פטריוטיות, אז למעט השם, לא הזכירה פעם אחת את שורשיה... * שונא את הבכיינות שלה ושל קייטי.

liramta

New member
לא יודע מה איתך...

בקשר למה שאמרת על דידי וקייטי... זה נקרא רגישות, לא יודע מה איתך אבל אם נשים כמו אלן עושות לך את זה שיבושם לך, לי עושה משהו העדינות הזאת... חוץ מזה שאני בגלל דידי לא רק בגלל הפטריוטיות כמו שאתה אומר אלא גם בגלל שהיא כובשת אותי כל פעם מחדש בגלל כל החבילה: הקול, המראה, החיבור לשיר והייחודיות.

אחלה תוכנית!

רובם היו ממש טובים, והתעלו על עצמם בעיניי. בקצרה: מייקל- הופעה טובה, אבל פחות משבוע שעבר. דידי- כרגיל מעולה בעיניי! הופעה מכשפת. קייסי- לא אהבתי לייסי- חמודה, אבל הופעה חלשה ביחס לאחרים, והיא שרה במבחינה קולית באמת טוב מאוד. אנדרו- מתחיל לחזור לעצמו. קייטי- הכי אהבתי את ההופעה שלה! טים- לא משהו שיבון- אהבתי, אבל פחות התלהבתי כמו כולם... לי- הופעה טובה, אני מאוד אוהב אותו ומקווה שהוא עוד יתן בראש. פייג'- וואו! ועוד לחשוב שהיא לא היתה במיטבה מבחינת הקול שלה. שיחקה אותה בעיניי. אהרון- הופעה טובה מאוד, אני מאוד אוהב אותו. קריסטל- בין ההופעות הטובות בערב, אבל היו לה יותר טובות. דירוג כללי בהתבסס על ההופעות בפיינל 12: 1. קייטי 2. דידי 3. אהרון 4. קריסטל 5. שיבון 6. לי 7. פייג' 8. מייקל 9. אנדרו 10. לייסי 11. טים 12. קייסי

למעלה