התפקדות אוגוסט

כן המפקדת

שם: מורי גיל: 26 מקום אהוב בירושלים: עין כרם שיר שעושה לכם טוב: יש לך כוח- כפיר אפשטיין מקום הבילוי האולטימטיבי: סינדרום
תכנונים לחודש אגוסט: לעבור דירה ללמוד קדרות והיה עוד משהו, אה, הופעות !! ותמונה!

אני פה.

שם: צבי גיל: 21. מקום אהוב בירושלים: הבית שלי.עם כל הכבוד לשאר.. שיר שעושה לכם טוב: לעכשיו, נמרוד לב-צ'יינה. מקום הבילוי האולטימטיבי: ביתכנסת קול רינה בנחלאות(נו גיוון) תכנונים לחודש אגוסט: הופעות למיניהן. אם יהיה דיל טוב בחו"ל, לו יהי. לעשות דברים שדחיתי מליון שנה. ולדעת שלא אעשה.

הלו חכו לי!

שם: אליאור גיל: 23 מקום אהוב בירושלים: משכנות שאננים והכותל שיר שעושה לכם טוב: Beach Boys - I Get Around מקום הבילוי האולטימטיבי: מרכז העיר (דהה) תכנונים לחודש אגוסט: למצוא עבודה טובה. ותמונה!

revik

New member
טוב , נו

גיל: 30+ מקום אהוב בירושלים: נחלאות , עין כרם ,אורה ועמינדב , העיר העתיקה , בית הכרם, בית זית. שיר שעושה לכם טוב: כולם רוצים שירים פשוטים שירים בשני אקורדים.. מקום בילוי אולטימטיבי: צוללת , בית קפה ביום שישי בבוקר (כל פעם משהו אחר) תכנונים לאוגוסט: לצאת קצת מחוץ לירושלים כדי להתגעגע עוד יותר..

פ.ק.ד

שם:זיו גיל:24 מקום אהוב בירושלים: העיר העתיקה מקום הבילוי האולטימטיבי: יהיה בירושלים תכנונים לחודש אגוסט: למצוא עבודה ולראות לאן יוביל הפסיכו בהמשך

JAMES DEAN

New member
בבקשה:

שם: גלעד גיל: 27 מקום אהוב בירושלים: מרכז העיר שיר שעושה לכם טוב: calling you של הזמרת jevetta still מקום הבילוי האולטימטיבי: מושבה הגרמנית תכנונים לחודש אגוסט: הופעה של ברי סחרוף, וללכת למפגשי פורומים שונים.

bendelac

New member
תורי

שם: יונה גיל: 25 מקום אהוב בירושלים: מצפה רותם והמעיינות בדרום העיר. שיר שעושה לכם טוב: לא קיים מקום הבילוי האולטימטיבי: אין תכנונים לחודש אגוסט: המשך שירות צבאי, חתונה של אחותי. את החופש שלי אני אקח בנובמבר כשכולם לומדים...

../images/Emo13.gif

שם: יעל גיל: 19 (מוזר להגיד את זה..) מקום אהוב בירושלים: הכותל, גן הורדים שיר שעושה לכם טוב: מקום הבילוי האולטימטיבי: הכותל המערבי
תכנונים לחודש אגוסט: בעיקר הכנות לשנה הבאה (עלק שנה הבאה..עוד 3 שבועות..) ותמונה! אין לי כח

WorldCenter

New member
קדימה... אני ../images/Emo13.gif

שם: גיל גיל: 22 בקרוב מקום אהוב בירושלים: עין כרם, המושבה הגרמנית מלחה,ממילא שיר שעושה לכם טוב: אמ יש המון, קשה לי לבחור כרגע :) מקום הבילוי האולטימטיבי: פאבים, ים, מסיבות תכנונים לחודש אגוסט: ים, פאבים, מסיבות, להנות מהשמש ס
ס ותמונה!

lirandr

New member
ומה איתי ?../images/Emo13.gif

יש הטבות לחדשים ? כרטיס חינם להפועל י-ם בכדורסל ?

harhanegev

New member
בבקשה :

שם: יאיר גיל: 33 מקום אהוב בירושלים: הכותל המערבי שיר שעושה לכם טוב: Green Fields מקום הבילוי האולטימטיבי: ההרים ליד הבית, כמובן תכנונים לחודש אגוסט: לימודים לימודים לימודים (לתואר ראשון במתמטיקה וחינוך באו"פ) ותמונה!

למעלה