הקורבן

../images/Emo41.gifהקורבן../images/Emo41.gif../images/Emo219.gif

שתדעו לכם,אני כועסת עליכם כי לא שאלתם אותי מספיק שאלות בפעם הקודמת
הקורבן הפעם הוא/היא..
הורקרוקשנס-הדס! [כתבתי נכון הורקרוקשנס?
]
תשאלו אותה המון המון המון שאלות!

Miss Menta

New member
../images/Emo205.gif הדס :)

בת כמה את? מאיפה? מה הכי בא לך לעשות עכשיו? הדבר האחרון ששתית: ואכלת: ועשית: את מאוהבת? ><' כן? במי? D: אני ממש לא מקורית בלשאול שאלות, שלא נאמר גרועה.. את תסלחי לי, נכון? זמר/ת אהוב/ה עלייך: להקה אהובה: מאכל אהוב: משקה אהוב: מקום אהוב: פורום אהוב: חדר אהוב בבית: חפרתי מה? תעלי תמונה :)

../images/Emo13.gif../images/Emo62.gif

בת כמה את?15.5 מאיפה?י-ם מה הכי בא לך לעשות עכשיו?הממ. לדבר בטלפון עם מישהו.[: הדבר האחרון ששתית:מים. עם תמציות הומואפטיות כאלו D: ואכלת:כלום ועשית:התאפרתי את מאוהבת? ><' הממ. הייתי רוצה כן? במי? D: למה לדרוך לי על הפצעים? ;( אני ממש לא מקורית בלשאול שאלות, שלא נאמר גרועה.. את תסלחי לי, נכון?רק לך [: זמר/ת אהוב/ה עלייך:הממ. אביתר בנאי. ואריק ברמן
. ורונה קינן D: להקה אהובה:דפש מוד, או נירוונה מאכל אהוב:סטייק[: משקה אהוב:הומ. אני שותה בעיקר תה ^^ מקום אהוב:מיטה
פורום אהוב:האמ. ני מניחה שזה. אנשים פה חמודים. חדר אהוב בבית:בוודאי ששלי. אולי גם המרפסת. חפרתי מה?דווקא ממש לא. תעלי תמונה :) מפורים השנה. התחפשתי לחתול צ'שייר- זה מאליסה בארץ הפלאות.[:

I am IRiTooSH

New member
היי היי הדס^^../images/Emo17.gif

הדסססס=] מתי נולדת? מה המזל שלך? ישלך מספר מזל? איזה? את אוהבת לענות על שאלונים? וכאלו מפגרים כמו שאלונים? חופר מידי בשבילך? את חיית לילה או יום? מתי בערך את הולכת לישון? [+,-] מתי את קמה ביום ביצפר? [+,-] ומתי ביום רגיל?[+,-] מסן? אייסי? ישלך פלפון? איזה פלפון ישלך? רוצה אחד אחר? של איזה חברה ישלך? יש לך חדר לבד? מה המוזיקה שאת הכי אוהבת לשמוע? מה המקצוע האהוב עלייך? מאכל אהוב עלייך? הברזת פעם? מתי הייתה הפעם האחרונה שהברזת? מתי באלך להבריז? מה הסמיילי האהוב עלייך? אוהבת חיות? איזו בעיקר? מה דעתך על טלנובלות ספרדיות? מתי פעם אחרונה שטסת לחו"ל? לאיפה? מה את מתכוונת לעשות בפסח? מה את שונאת באנשים? מה את אוהבת באנשים? מתי פעם אחרונה שאכלת משהו? מה אכלת? את שומעת מוזיקה עכשיו? של מי? מתי פעם אחרונה שנפגשת עם מישו? מתגעגעת למישהו עכשיו? רוצה חיבוק? מתי פעם אחרונה שקיבלת חיבוק?X: מתי פעם אחרונה ששתית משהו? מה שתית? ישלך אתר? היה לך פעם אתר? מתי פעם האחרונה שנכנסת למייל? יש משחק שאת אוהבת לשחק במחשב? כמה אחים ישלך? אוהבת אותם? ואת ההורים? ואותי?|לא. עירית, אותך אפחד לא אוהב._.|

לילה ../images/Emo54.gif

מתי נולדת?14/8/91 מה המזל שלך?אריה ^^ ישלך מספר מזל?האמ. 7 איזה? את אוהבת לענות על שאלונים?וודאי וכאלו מפגרים כמו שאלונים? חופר מידי בשבילך?לע את חיית לילה או יום?לילה
מתי בערך את הולכת לישון? [+,-] משתנה. בין 10 לשלוש מתי את קמה ביום ביצפר? [+,-] גם משתנה. נגיד לא מזמן היה לי שבוע שקמתי כל יום ב11 D:: ומתי ביום רגיל?[+,-] חחחחח יש בדיוק שניים כאלה-שישי ושבת. ואני קמה בהם כמה שיותר מאוחר[: מסן[email protected] אייסי?אין. זוועה ישלך פלפון? אהא[: איזה פלפון ישלך?נוקיה. הכחול הקטן. רוצה אחד אחר?לא. הספקתי להטביע בו את חותמי [קרי- להתעלל בו קשות] של איזה חברה ישלך?אורנג' יש לך חדר לבד?אהא מה המוזיקה שאת הכי אוהבת לשמוע? בעיקר רוק מה המקצוע האהוב עלייך?אומנות. וכימיה. שני השיעורים היחידים שאני נכנסת אליהם. מאכל אהוב עלייך?בשר! רררררררר הברזת פעם?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מתי הייתה הפעם האחרונה שהברזת?היום מתי באלך להבריז?כל הזמן OO מה הסמיילי האהוב עלייך?
ו-|חייזר| אוהבת חיות?מאוד איזו בעיקר?חתולימלים! מה דעתך על טלנובלות ספרדיות?איו OO מתי פעם אחרונה שטסת לחו"ל?אף פעם לאיפה? מה את מתכוונת לעשות בפסח?לטייל. ולהבריז מימי השלמה. מה את שונאת באנשים?קמצנות. וצרות עין. ואגואיזם מה את אוהבת באנשים?שמחה, עוצמה, אהבה ^^ מתי פעם אחרונה שאכלת משהו? לפני...........4 שעות מה אכלת?סטייק את שומעת מוזיקה עכשיו?לא. אחותי ישנה לי בחדר ;( של מי? מתי פעם אחרונה שנפגשת עם מישו?לפני 4 שעות בערך מתגעגעת למישהו עכשיו?כה|: רוצה חיבוק?כן! מתי פעם אחרונה שקיבלת חיבוק?X: לפני שעה מתי פעם אחרונה ששתית משהו?לפני שעה מה שתית?בירה ישלך אתר?לא היה לך פעם אתר?לא ס: מתי פעם האחרונה שנכנסת למייל?היום. מתישהו יש משחק שאת אוהבת לשחק במחשב?מעדיפה לענות על שאלונים D: כמה אחים ישלך?3 אוהבת אותם?בטח ואת ההורים?כן ואותי?|לא. עירית, אותך אפחד לא אוהב._.| בוודאי! את מותעק

D: האמת שפתחתי את הניק לפני שנה,

אבל כן- כמעט כל מה שאני קוראת בזמן האחרון זה ה"פ. ויש לי בערך שבעה ספרים ליד המיטה שאני עדיין קוראת. אכן, מצב עגום |:

השאלות הקבועות!../images/Emo219.gif

איזה מזל אתם? קוראים הורוסקופים? מאמינים באסטרולוגיה? שיר אהוב: זמר/ זמרת/ להקה אהובה: לומדים? בבי"ס? איזה כתה? באוניברסיטה? איזה מקצוע? במה עובדים? כמה אחים יש לכם? בני כמה? דבר שעשיתם ואתם גאים בו: דבר שעשיתם ואתם מתביישים בו: ספורט מועדף: משקה מועדף: טעם גלידה מועדף: מה את/ה עושה כשמשעם לך? באיזו שעה את/ה הולך/ת לישות בד"כ? היית מעורב פעם בתאונה? צבע אהוב: היום המועדף בשבוע: מה הרגע המפתיע ביותר שהיה לך בחיים? מה משמח אותך? מה מעציב אותך? מה מכעיס אותך? מה מרגיע אותך? מתנדב/ת או תורם/ת לאיזשהי עמותה? מעשן/ת? שותה משקאות חריפים? איזה בן אדם אתם הכי מעריכים? אוהב/ת את מדינת ישראל? כמה פעמים היית בכותל? ובירושלים? כל כמה זמן את/ה הולך/ת לרופא? עישנת פעם סמים? איזה סוג? יש רשיון? על איזה טסט עברת? אוהבים לשחק? איזה סוג משחקים? שש בש או שחמט? דמקה או שחמט? עיר אהובה בעולם: עיר אהובה בארץ: ארץ שנואה בעולם: אוהבים את החורף? מפחדים מרעמים וברקים? מה יותר מפחיד, הרעם או הברק? מה הכי כיף לעשות בגשם? קופצים לתוך שלוליות? אוהבים קרמבו? אוהבים את הסימפסונים? בילית פעם בכלא? פשעת? רצחת? גנבת? הרמת יד על מישהו/י? אנסת? חנית במקום שאסור? השתנת במקום ציבורי? השחטת? לא שילמת דו"ח? נסעת מהר מידי? צבעת פעם את השיער? לאיזה צבע? יש פירסינג? איפה? מגדיר/ה את עצמך כ"פריק/ית"? משעמם בחיים? איזה סוג מים הכי טעים? וסוג קולה? ותה? מתגעגע/ת לקיץ? מה עובר לכם עכשיו בראש? אוהבים להתחכם? המורים אוהבים אתכם? מאמין/ה בה'? למה? צמחוני/ת? אוהבים מוסיקה? אוהבים סרטים? אוהבים טלויזיה? מסנג'ר או איסיקיו? טלפון או פלאפון? מחשב או טלויזיה? שירים או סרטים? שוקולד מריר או לבן? כריסטינה אגילרה או בריטני? 50 סנט או אמינם? לינקין פארק או סימפל פלאן? 0 או 1? אבודים או נמלטים? זוג או פרט? בליינד דייט או דאבל דייט? לבכות מהתרגשות או סתם בלי סיבה? שונאים כרגע מישהו? למה?

האמ.../images/Emo29.gif

איזה מזל אתם?אריה קוראים הורוסקופים?כן D: מאמינים באסטרולוגיה?בתחזית לא ממש. באפיון האישיותי- מאוד שיר אהוב: האמ. מיתר, של אביתר בנאי. זמר/ זמרת/ להקה אהובה:אביתר, כמובן, אריק ברמן, דפש מוד, נירוונה, שילה פרבר......... לומדים?יאפ בבי"ס?אהא איזה כתה?י' באוניברסיטה? איזה מקצוע? במה עובדים?הלוואי כמה אחים יש לכם?3 בני כמה? 26, 28, ו-32 דבר שעשיתם ואתם גאים בו: קצת השתכרתי היום, ודי השתוללתי בחתונה. דבר שעשיתם ואתם מתביישים בו:צעקתי על מישהי שלא הגיע לה S: ספורט מועדף:אירובי, הליכות, ריקוד... משקה מועדף:בירה טעם גלידה מועדף:מעדיפה סורבה מה את/ה עושה כשמשעם לך? עונה על שאלונים/בודקת מייל/מציקה לכל מיני אנשים באיזו שעה את/ה הולך/ת לישות בד"כ?יואו. יוצא לי לענות המון על השאלה הזו בזמן האחרון. אז, כאמור- בין 10 ל1 היית מעורב פעם בתאונה?לא צבע אהוב:צהוב היום המועדף בשבוע:שישי מה הרגע המפתיע ביותר שהיה לך בחיים?OO מה משמח אותך?מחמאות ^^ מה מעציב אותך?אנשים עצובים, וחתולי רחוב מה מכעיס אותך?מניפולציות מה מרגיע אותך?מוזיקה, מחשבות, נסיעות... מתנדב/ת או תורם/ת לאיזשהי עמותה?מתנדבת, לא בעמותה. מעשן/ת?לא שותה משקאות חריפים?כן איזה בן אדם אתם הכי מעריכים?אמא אוהב/ת את מדינת ישראל?כן כמה פעמים היית בכותל?אינספור ובירושלים?חחחח אני גרה כאן מעל 10 שנים ^^ כל כמה זמן את/ה הולך/ת לרופא?לאדעת. מתי שאני חולה עישנת פעם סמים?לא איזה סוג? יש רשיון?לא על איזה טסט עברת? אוהבים לשחק?כן איזה סוג משחקים?ספורט שש בש או שחמט?ששבש דמקה או שחמט?דמקה עיר אהובה בעולם:לונדון, ופראג עיר אהובה בארץ:י-ם
ארץ שנואה בעולם:צרפת אוהבים את החורף?כן מפחדים מרעמים וברקים?וודאי שלא
מה יותר מפחיד, הרעם או הברק? מה הכי כיף לעשות בגשם?לרוץ ולרקוד קופצים לתוך שלוליות?ברור אוהבים קרמבו?לא ממש אוהבים את הסימפסונים?כן D: הם גדולים בילית פעם בכלא?לא פשעת?לא רצחת?לא גנבת?מקווה שלא הרמת יד על מישהו/י?לא שזכור לי אנסת?לא חנית במקום שאסור? השתנת במקום ציבורי?חחחח לא D: השחטת?השחתה? כן. לא שילמת דו"ח?לא נסעת מהר מידי?לא צבעת פעם את השיער?כן לאיזה צבע?כחול יש פירסינג?לא איפה? מגדיר/ה את עצמך כ"פריק/ית"? לא מגדירה את עצמי X: משעמם בחיים?הרבה איזה סוג מים הכי טעים?נביעות וסוג קולה?לא שותה ותה?אפרסק מתגעגע/ת לקיץ?קצת מה עובר לכם עכשיו בראש?חשבתי על זה שאם אני אחשוב שאני רוצה שיבוא קיץ, הוא יבוא יותר לאט D:::: אוהבים להתחכם?רק במצב כפית המורים אוהבים אתכם?לא X: מאמין/ה בה'?כן למה?כי ככה צמחוני/ת?לא. אבל מעריכה צמחונים. אוהבים מוסיקה?ברור אוהבים סרטים?כן אוהבים טלויזיה?לא מסנג'ר או איסיקיו?מסנג' טלפון או פלאפון?פלאפון מחשב או טלויזיה?מחשב שירים או סרטים?שירים שוקולד מריר או לבן?מריר כריסטינה אגילרה או בריטני?אם כבר אז בריטני. היא, לפחות מודעת לעצמה OO 50 סנט או אמינם?אמינם לינקין פארק או סימפל פלאן?לא מכירה את סימפל פלאן, ואת לינקין אני לא סובלת X: 0 או 1?0 אבודים או נמלטים?לא רואה S: זוג או פרט?זוג בליינד דייט או דאבל דייט?אף אחד מהפ. נשמע לי מוזר:-{ לבכות מהתרגשות או סתם בלי סיבה?מהתרגשות שונאים כרגע מישהו?כן למה?כי היא זונה. וגם היא שונאת אותי.

דנטל

New member
הדס

איזו שאלה את ממש אוהבת ששואלים אותך? איזו שאלה את ממש שונאת ששואלים אותך? מה עדיף - סקרים או שאלונים? את מקליקה על פרסומות באינטרנט? כל כמה זמן את נכנסת לפורום?

"בסדנא כשהגיע תורי- בכיתי שעה שלמה"

איזו שאלה את ממש אוהבת ששואלים אותך? אם התגעגעתי. איזו שאלה את ממש שונאת ששואלים אותך? על דברים שאני לא רוצה לענות עליהם. מה עדיף - סקרים או שאלונים? תזמון מושלם- בדיוק רציתי לשאול אותך מה בדיוק ההבדל ביניהם
את מקליקה על פרסומות באינטרנט? בעיקר של בשמים, או סתם כאלו שמסקרנות אותי. כל כמה זמן את נכנסת לפורום? הממ. אני מסתכלת אם פתחו הודעה חדשה [בדף הראשי], או שיש לי מסר על תגובה..

דנטל

New member
אולי כל אחד רואה הבדל אחר

אבל בעיני סקר זה יותר כשנותנים אופציות לבחירה של תשובות ושאלונים זה כשהתשובות חופשיות.

למעלה