המלצת השבוע

melancholy man

New member
../images/Emo41.gif המלצת השבוע ../images/Emo41.gif

כזכור לכם מידיי שבוע אני מתחיל שרשור של ההמלצה הפסיכדלית של השבוע, ההמלצה יכולה להיות, ספר, אלבום, סרט ואפילו מתכון לשקשוקה פסיכדלית, אם יש לכם כזה, תרגישו חופשי להמליץ בתגובה על מה שבא לכם

melancholy man

New member
תפסתי ראש טוב על הכייפק

ההמלצה שלי, היא על הסרט הביזרי והפסכדלי בעליל: Head (שפוסטר שלו מצוי בימים אלו בראש הפורום), של המונקיז, הסרט, שבויים בידיי בוב רפלסון, היה ניסיונם האחרון לתהילה מחודשת, של המוניקז, הרכב טלוויזיוני שאמור היה להיות "הביטלס האמרקאים" (כמובן מינוס כישרון הכתיבה וההלחנה) וכיכבו תקופה מסוימת בתוכנית טלוויזיה שהייתה מעין דוקומנטציה פקטיבית של עלילות הלהקה הפקטיבית. בסרט הזה המונקיז ניסו להתרחק מהתדמית הנקייה של תחילת דרכם וללכת עד הסוף עם פסיכדליה מופרעת לחלוטין, קשה להעריך אם יש לסרט ערך אומנותי או מוסיקלי אמיתי, מה שכן, תחפשו קשה ולא תמצאו סרט לא מחתרתי שהוא יותר מוזר ופסיכדלי מזה. חוץ מזה, נחמד לנסות ולגלות את הכוכבים המצצים בו מעת לעת.

Jflyaway

New member
אשמח לראות אותו- אבל איפה משיגים

אותו? אגב, בוב רפלסון עשה את אחד הסרטים האהובים עלי: רסיסי חיים או במקור: FINE EASY PIECES (עם ניקולסון הצעיר)

LadyG

New member
סרט ענק

אני משום מה חשבתי שקוראים לו Five Easy Pieces אבל אולי אני טועה. ג'ק ניקולסון נותן משחק מופלא וסצינת הזמנת סלט העוף במסעדה הפכה מזמן לקאלט.

Jflyaway

New member
המלצת השבוע שלי

האלבום של PEARLS BEFORE SWINE : ONE NATION UNDERGROUND וזה מתקשר אצלי לשני דברים, המאמר שכתבתי על ה FUGS שהיו באותו הלייבל (ESP) , ורכישותיה של הליידי בקצת אחרת. הקשבתי לו בריכוז, פעמיים במשך היום, יופי של אלבום. אני לא אכתוב עליו מאמר עכשיו כי אני עצל היום, רק יאמר שהעולם של ה UNDERGROUND FOLK מלא בהפתעות שכאלו, אלא שפה יש את טום ראפ... כל כך מיוחד, כל כך אחר, והתמלילים פשוט מלאים פיוט.

Gil Keltch 1

New member
Pretty Things SF Sorrow live 98

‘SF Sorrow’ Pretty Things-של ה האלבום האגדי 31 שנה אחרי שהוקלט באולפני אייבי רואד זכה לביצוע בימתי באותו מקום עצמו, הפריטיז מחוזקים בארתור בראון, דיוויד גילמור וצמד פרקשניסטים מבצעים את האלבום בשלמותו בביצוע מצוין. הפריטיז היו לטעמי להקת פסייח מהחשובות והמשובחות ביותר בכל הזמנים וגם מן הפרועות שבהן והאלבום הזה הוא יצירת מופת אמיתית מומלץ בחום (ההופעה, את האלבום אתם מכירים כבר) וPBS ענקים אגב Dope will get you better in time of no money, than money will in time of no dope

Gil Keltch 1

New member
SF Sorrow Live Abbey Road 98

‘SF Sorrow’ Pretty Things-של ה האלבום האגדי 31 שנה אחרי שהוקלט באולפני אייבי רואד זכה לביצוע בימתי באותו מקום עצמו, הפריטיז מחוזקים בארתור בראון, דיוויד גילמור וצמד פרקשניסטים מבצעים את האלבום בשלמותו בביצוע מצוין. הפריטיז היו לטעמי להקת פסייח מהחשובות והמשובחות ביותר בכל הזמנים וגם מן הפרועות שבהן והאלבום הזה הוא יצירת מופת אמיתית מומלץ בחום (ההופעה, את האלבום אתם מכירים כבר) וPBS ענקים אגב L Dope will get you better in time of no money, than money will in time of no dope

Jflyaway

New member
בעקב ההופעה היה שידור

אינטרנט ישיר... ישבתי ליד המחשב, אבל מסתבר שהיה יותר מדי TRAFFIC על האתר...

modulo1000

New member
SRAWBERRY ALARM CLOCK

INCENSE AND PEPPERMINTS ולו רק בשל היותו אחד מאלבומי הפסייק הטובים ביותר אני ו JFLY הסכמנו על כך עת ישבנו במרומי הישוב כליל בגליל המערבי עם רוח לילית נעימה חושך מסביב ויין בורידים

MerryRecords

New member
מזל טוב + תפוחים כסופים

קודם כל מזל טוב להולדת הפורום החשוב והמשמח הזה, כבר הרבה זמן שנחוץ לנו כזה דבר וברכותיי למי שטרח על הקמתו. מה שמדיר שינה מעיני בשבועות האחרונים זו להקה שפעלה בשנים 67-69 בניו יורק שבאמריקה ובעזרת סינתיסייזר אנאלוגי תוצרת בית, מערכת תופים ושירה יפהפיה יצרה שני אלבומים רשמיים : Silver Apples - Silver Apples Silver Apples - Contact המוסיקה שלהם היתה חדשנית ביותר לימים ההם, אפילו חדשנית מדי ולכן הם נעלמו לאחר כשלון מסחרי ושבו רק אחרי 27 שנים כשהעולם הבין איזה אוצר יש לו בידיים. שווה לבדוק גם את התקליט GARDEN שמאגד קטעים שלא יצאו בצורה רשמית. מידע נוסף : http://www.silverapples.com/

Jflyaway

New member
THANK YOU חגי...

הייתה לי תחושה שתמצא את הדרך לפה במוקדם או במאוחר. קיבלת פה כבר (באחד השרשורים לפני שבוע) , הצדעה ממני על הוצאת האלבומים של דני בן ישראל. SILVER APPLES מרתקים, וזה מזכיר לי את LOTHAR AND THE HAND PEOPLE עם האלקטרוניקה האנולוגית שלהם... בכל מקרה - STICK AROUND THIS FORUM IS FOR YOUR KINDA PEOPLE יואל. (ואגב, עדיין מחכה לטלפון בקשר לעניינים שלנו..
)

MerryRecords

New member
הייתי צריך לדעת../images/Emo163.gif

יואל, הייתי צריך לדעת שאתה תהיה מעורב בפורום כזה, אז תודה רבה קודם כל על הברכות ועל הפורום ( אני רואה שאתה מרגיש פה בבית ) חיכיתי הרבה זמן למקום נעים כזה. אין לי הרבה חדשות כרגע אבל אשמח לדבר איתך תמיד! בוא לירושלים בירת הפסיכדליה הכלל עולמית! יש לך שני ביקורים באותו הבלוק!

Jflyaway

New member
כמו שאמרתי... המקום הזה מתאים לך

ולגבי MERRY RECORDS, אני רוצה לספר לחברי הפורום, קצת רקע: זה הלייבל שאחראי להוצאות המחודשות של דני בן ישראל, ושל הוצאות חדשות יותר של אמנים עכשויים שיש בהם תבלין של סיקסטיז. עוד שני דברים שמיוחדים לגבי הלייבל הזה: 1) הלייבל בירושליים.. כן כן, בירושליים. אין הרבה כאלו. 2) הלייבל מנוהל ע"י אדם אפוף ב GOOD VIBES, וזה באמת נדיר בביזנס שלנו

למעלה