הכסא החשמלי

OOOO0

New member
../images/Emo41.gifהכסא החשמלי../images/Emo41.gif

טוב, אנשים, אין ברירה, מחר בבוקר הפורום ייסגר אז הקדמתי להיום את המשחק. תשאלו אותי שאלות ואני מקווה שאני אספיק לענות לכן על כולם.

idanoosh17

New member
אז גליתוש....

1. מה היה הקטע של "אורנית"? 2.מאיפה את? 3.יש לך חבר? 4.יש לך בעלי חיים (סוג של שדרוג של השאלה הקודמת!) 5.איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים (חיים אישיים ועבודה) 6.את עובדת? במה? אממ זהו בינתים אולי יעלו לי עוד

OOOO0

New member
עונה:

1. מה היה הקטע של "אורנית"? לפני הרבה הרבה שנים כשרק הגעתי לתפוז לא רציתי להשתמש בשם האמיתי שלי אז פשוט זרקתי את השם הראשון שעלה לי לראש במקום. עם הזמן זה התחיל להציק לי שלא מכירים אותי בשם האמיתי שלי אז עברתי לגלית. 2.מאיפה את?רמלה 3.יש לך חבר?לא 4.יש לך בעלי חיים (סוג של שדרוג של השאלה הקודמת!)?חחחח לא, לצערי לא. למרות שאני מאוד אוהבת בעלי חיים, אבל אין לי כלכך תנאים אידיאלים בבית לגידול שלהם. 5.איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים (חיים אישיים ועבודה)? מהבחינה האישית אני מקווה שנשואה או חיה עם בן זוג וילד אחד(לא נראה לי שאני אספיק לעשות עוד ב-10 שנים). מבחינת העבודה אני מקווה שאני אעבוד במשהו בתחום התקשורת. כרגע אני נוטה לכיוון עיתונאות, אבל אולי דעתי תשתנה עד אז. 6.את עובדת? במה? לא,אני לא עובדת כרגע כי לא מצאתי עבודה שמסתדרת לי עם הלימודים. כל סמסטר מתחלפים לי הימים והשעות שאני לומדת בהם אז קשה לי לשלב את זה עם עבודה קבועה בשעות מסודרות.

ליאור144

New member
כל הכבוד על היוזמה גלית :} השאלה/שאלות

שעניינו אותי כבר עידן שאל .במיוחד ת1 הספציפית שאז אמרתי לך שאני רוצה לשאול..... חח אנחנו עוד נהיה בקשר מבטיח לכם וסליחה שלא הצלחתי להשאיר תפורום פתוח הפתיעו אותי לגמרי היום בערב.

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif

פתאום עלה לי לראש בספונטניות שאפשר להספיק לעשות את המשחק היום. חחחח אוקיי. אם יעלו לכם עוד שאלות אז אני אשתדל להיות זמינה במשך הלילה כדי לענות לכם. וזה בסדר, אנחנו לא מאשימים אותך, אנחנו יודעים שזה בא לך בהפתעה.

ליאור144

New member
בניחוש יש לך מושג איזה שאלה עידן שאל שאני

רציתי לשאול גם?חח נראה עד כמה אני ואת מכירים כבר תראש אחד של השני

ליאור144

New member
הייתי שקוף במסרים אני מבין אה?אם הבנת ממה

שאמרתי שם מה רציתי לשאול חח .אבל זה כבר לא שיחה לפה זה למסרים נראה לי לא?:}

ליאור144

New member
חכמולוג אני אה ?חח מה שבינינו שישאר כמו שאת

אומרת במסרים חח רק אני ואת יודעים מה הלך שם .

למעלה