הישרדות הישראלית - פרק 6

BrokenDream103

New member
../images/Emo41.gifהישרדות הישראלית - פרק 6../images/Emo41.gif

אני יפתח את השירשור הפעם...
שרשרו לפה את כל דיעותיכם/הערות/הארות לגבי הפרק שישודר הערב ב21:00.
מי המתומודד שיצליח לשרוד באי המתים - יואב או עומר
איזו קבוצה תנצח במשימת הפרס, ואיזו קבוצה תנצח במשימת החסינות
מי המתמודד שיזכה בזכות ההצבעה הכפולה
ת'אמת, (מעניין לי ת'תחת
)
ומי המתמודד ה-4 שיודח ויישלח לאי המתים

yaboosh

New member
נסיון לניחוש...

אי המתים-מנצח- עומר פרס-סבאנה חסינות- סבאנה ג'יבארו בלי עומר במשימות של הפרק היום חלשים מידי, משימות פיזיות...מאוד.

כמה מהשאלות רק ביום ראשון הבא

המתמודד שיודח, וזכות ההצבעה הכפולה. עומר לוקח את יואב בדו-קרב. וג'יבארו מנצחים בחסינות. וסבאנה במשימת הפרס

BrokenDream103

New member
מה הבעיה?! 0_o

למה, באופנה עכשיו לקום ב12 בצהריים?
ומה הקשר לזה שאם כתבתי הודעה ב10 אז קמתי ב5?
אם זה כ"כ מטריד אותך אני אסביר
- קמתי ב6 וחצי בבוקר, היה לי שיעור נהיגה ב8, הגעתי הביתה ב10 וחצי (טרמפים מחורבנים), היה משעמם ונכנסתי לפורום
. אתה יודע, כשאתה לפני גיוס, ואין לך עבודה, אין הרבה לעשות בשעות כאלה.
. עכשיו ברור?

אוהד 49

New member
עונה../images/Emo13.gif

המתמודד שישרוד באי המתים- עומר הקבוצה שתנצח במשימת הפרס - סבאנה הקבוצה שתנצח במשימת החסינות - לפי הפרומואים והמתמודדים עצמם, סבאנה. לפי ההרגשה שלי ג'יבארו. המתמודד שיזכה בזכות ההצעה הכפולה - תלוי איזו קבוצה תנצח, ואיזו משימה זאת,..לא?
המתמודד הרביעיע שיודח - שוב תלוי. אם ג'יבארו הולכים למועצת השבט- סיוון. אם סבאנה הולכים- טינה. יאללה רק נישאר לראות את הפרק, ונדע מי דייק יותר
... תתחילו בהימורים!!!

עונהנהנהנהננהה

מי המתומודד שיצליח לשרוד באי המתים - יואב או עומר
עומר!!!! איזו קבוצה תנצח במשימת הפרס, ואיזו קבוצה תנצח במשימת החסינות
משימת פרס סבאנה, משימת חסינות סבאנה. מי המתמודד שיזכה בזכות ההצבעה
הכפולה ת'אמת, (מעניין לי ת'תחת) - גם לי ומי המתמודד ה-4 שיודח ויישלח לאי המתים
שדן יעוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עונה../images/Emo66.gif

מי המתומודד שיצליח לשרוד באי המתים - יואב או עומר-עומרר איזו קבוצה תנצח במשימת הפרס, ואיזו קבוצה תנצח במשימת החסינות:גיבארו ניצחו ומקווה שגם בחסינות הם ינצחו
מי המתמודד שיזכה בזכות ההצבעה הכפולה ת'אמת, (מעניין לי ת'תחתאממ לא יודעת ומי המתמודד ה-4 שיודח ויישלח לאי המתים:טינה המשך צפייה מהנה

Li r a N

New member
עומר כפרה עליך!!!../images/Emo9.gif

כלכך שמח שניצח את האידיוט ההוא!!!!! עומר עוד יגיע לגמר - חכו ותראו!! =)

lordof the

New member
פרק טוב, כל כך חבל לי על סבאנה

שונא את הג'יבארו האלה (בעיקר בגלל דן)

Imai

New member
לא טינה!!!!!!!!!!

אני ממש אוהבת אותה, אבל אין מה לעשות, כדי שסאבנה יוכלו לגבור על ג'יבארו, הם חייבים להקריב משהו וטינה היא זאת שמעקבת אותם. ואני לא מסוגלת לסבול עוד הפסדים של סאבנה, ג'יבארו חייבים ללכת, אחד אחד!

Li r a N

New member
ג'יבארו חייבים להפסיד רק בגלל מה שעשו לעומר!

זונות!!

אוהד 49

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שונא את ג'יבארו!! המסקנות: טוב טינה זה היה באנקר ברור. נועם הזה סוס טינה הולכת, מושיק תותח.. ועוד משהו, עד כמה שאני לא סובל את ג'יבארו- הם יצאו תותחים וייאמר זאת לזכותם כשהם החליטו להתחלק בפרס שלהם עם סבאנה. למרות שאני אישית חושב שסבאנה היו ישר מסכימים בלי לחשוב לרגע. ממש, איך שהיו שומעים שיש להם אפשרות לתת לשבט השני הם היו מתחלקים בלי להתקבץ בכלל ולדון בזה.. ובאמת היה פרק טוב

איזו צביעות-גועל ממש!!!

שמחה בשביל עומר התעצבנתי מאד על הצביעות של גיבארו ועוד ששומעים מה הם אמרו לפני הועדה ולראות מה הצביעו בסוף מ-ג-ע-י-ל-י-ם!!!! נועם פשוט הורסססססססססססס!!! ולפחות (בינתיים) לא נראה מהחברה התככנים של גיבארו בקיצור פרק יפה פתאום נראה שטינה ממש קרובה ללכת:( חבל שלא עוד מישהו מגיבארו

Imai

New member
לא שוב ג'יבארו!!! ../images/Emo10.gif

אני שונאת את השבט הזה, ואת זה שהם מנצחים כל הזמן,
אם סאבנה מגיעים במיעוט לשלב המיזוג, אני מפסיקה לראות את התוכנית, טוב אם דן, איך שהוא, יגיע לגמר וינצח בסוף, אני אראה את זה רק כדי לראות את הפרצוף הנפוח שלו שמתברר לו שאין שום דירה בכנרת. אני עם סאבנה לנצח ! ג'יבארו מנצחים רק באמצעות הכוחות הפיזיים (נועם), הם בעזרת השכל!

למעלה