היום זה מגיע

axnholic

New member
../images/Emo41.gif היום זה מגיע ../images/Emo41.gif

הפיתרון של החידה השבועית. למה ציפיתם?
הטלמסר סגור. בנתיים אתם יכולים להגיב על החידה. האם התבנית של חידה קשה וכל יום רמז טובה? החידה עם כל רמזיה: היא הופיעה באין ספור סרטים וסדרות. בשנים האחרונות היא נתקלה במכשולים וקשיים רבים. ראש ממשלת צרפת נתן לה מתנה יקרת ערך לפני שנים רבות. היא הופיעה בכל פרק בספין סיטי. הפיתרון לחידה לא חייב להיות שם של שחקן. היא "חדשה". 1) כשאתה מוציא ממים מהפה אתה... 2) הכינוי שלה הוא בעצם פרי. |- |- =0 קרי לא יכולה בלעדיה, ורושמת עליה רבות בטור האישי שלה. אתם יכולים לעלות את ההשערות שלכם לשירשור. התשובות יפורסמו במהלך היום.

Kippi S

New member
לדעתי

זה ממש טוב הקטע שכל יום אתה נותן רמז... אהבתי את זה...

la bella dama

New member
והתשובה כמובן...

ניו-יורק.. העיר מופיעה כמו שאתם יודעים במיליון סרטים... הקשיים-התאומים וכו פסל החירות הוא מתנה מצרפת ספין סיטי-ניו יורק.. שאתה מוציא מים מהפה אתה-יורק הכינוי שלה פרי-דה ביג אפל..התפוח הגדול קרי לא יכולה בלעדייה...העיר ניו יורק קרי בראשו סקס והעיר הגדולה..דה..חח

Riot Boy

New member
יואו!!!../images/Emo168.gif

חידה טובה רצח!!!!! לא היה לי מושג לרגע, כי עד היום חשבתי שזה אמור להיות בן אדם! אבל בכל מקרה לא הייתי מבין

la bella dama

New member
רק אני הבנתי מהשניה הראשונה?

למה אני מרגישה מתנשאת?! את החידות שאתם פותרים אני לא...את מה שאתם לא אני כן..חחח:)

Kippi S

New member
לי לקח פווול זמן...

שלחתי לי איזה 4 ניחושים נראה לי... + -

axnholic

New member
../images/Emo41.gif התשובה לחידה השבועית ../images/Emo41.gif

מה קרה במהלך השבוע? להלן התשובות והניחושים שלכם (בסדר כרונולוגי): 7/1- החידה השבועית מפורסמת. 8/1- Omega Dark מנחש: הסידרה "ספין סיטי" עצמה. הרמז הראשון של החידה השבועית מפורסם. 9/1- Kippi S מנחשת: אהבה. vitamin P מנחש: עיריית ניו יורק (המבנה). הרמז השני של החידה השבועית מפורסם. Kippi S מנחשת: ניו יורק 10/1- שחר פיספס. אין רמז יומי. Omega Dark מנחש: עונה. 11/1- lidor30 מנחש: ניו יורק שחר מכפר על עצמו. רמז יומי כפול. (רמזים שלישי ורביעי) y0ni06 מנחש: ניו יורק Kippi S מנחשת (שוב): ניו יורק vitamin P מנחש: ניו יורק 12/1- הרמז החמישי של החידה השבועית מפורסם. 13/1- MYEYE מנחשת: ניו יורק הרמז השישי של החידה השבועית מפורסם. כפי שאפשר לראות מההדגשות שלי התשובה היא: ניו יורק (התשובה המפורטת נמצאת למטה) ברכות למנצחים. שלום לסמויים. בהצלחה בחידה הבאה לאלו שלא ענו. תשובה מפורטת: היא הופיעה באין ספור סרטים וסדרות- אני צריך לפרט את כל הסדרות? אני משער שלא. בשנים האחרונות היא נתקלה במכשולים וקשיים רבים- זה התחיל במגדלי התאומים וממשיך בטרור אחר. ראש ממשלת צרפת נתן לה מתנה יקרת ערך לפני שנים רבות- פסל החירות כמובן. היא הופיעה בכל פרק בספין סיטי- אין צורך לפרט. הפיתרון לחידה לא חייב להיות שם של שחקן.- כי זה באמת לא היה שחקן
. היא "חדשה".-york new כשאתה מוציא ממים מהפה אתה...- ניו יורק הכינוי שלה הוא בעצם פרי.- התפוח הגדול. |- |- =0- סימולציה של שני מטוסים פוגעים במגדלי התאומים ובסוף נשאר 0. קרי לא יכולה בלעדיה, ורושמת עליה רבות בטור האישי שלה.- סקס והעיר הגדולה. התוכנית המפורסמת. החידה השבועית הבאה תפורסם במהלך היום. מקווה שנהנתם.

axnholic

New member
../images/Emo41.gif החידה השבועית ../images/Emo41.gif

תזכורת לחוקים: כל שבוע אני אפרסם כאן חידה שקשורה לסידרה. את התשובות (המלאות*) שלכם שלחו לי במסר ואני אפרסם אותם לפני החידה השבועית הבאה. *מלאות- לכל רמז שאני אתן רשמו לי מה הקשר לתשובה שלכם. אם אתם לא יודעים את הקשר בין הרמזים (כולם) לתשובה, אבל יודעים את התשובה, שלחו לי בכל זאת. החידה : הוא ניסה להתאבד מספר פעמים, ואף הוכרז כמת. כיום הוא מאוד קשה. ובעברו הוא נהג להתלבש עם בגדים מאוד מוזרים. החידה מאוד קלה, ולכן התשובות יתגלו כבר ביום שלישי. אם אני אראה שאין פותרים אני אוסיף רמזים.

axnholic

New member
../images/Emo41.gif הרמז היומי לחידה השבועית ../images/Emo41.gif

הרמז: שטיחים.

vitamin P

New member
אז עכשיו אני בטוח שאני יודע../images/Emo9.gif

אחלה פינה שבועית
בקשר למשהו שקרה עם משהו או מישהו שדומה לחידה השבועית אני חייב לספר את זה לאבא שלי חחח

vitamin P

New member
כשתתפרסם התשובה אני אסביר אותו

יותר טוב כי אם אני אסביר אני אגלה לכולם את התשובה

axnholic

New member
../images/Emo41.gif הרמז היומי לחידה השבועית ../images/Emo41.gif

הרמז: הוא יותר נמוך ממייק.

למעלה