הגיגים, שאלות ו-

דינה128

New member
למה תמיד איילה מעבירה אשמה הלאה?

מקרה המגנום חוזר על עצמו. פותנה: איילה, למה לא זרקתם את הבקבוקים הריקים של השמפו ...? איילה: פתנה, אני לא יודעת למה, עשיתי המון דברים אחרים . זה הדבר היחידי שארז היה מופקד עליו. הבחורה הזאת לא יכולה להגיד, את צודקת, שכחתי, אופס... תמיד אבל תמיד מישהו אחר אשם.

כי ככה מתנהגת בחורה רעה, הכל מאשימה אחרים.

עכשיו יש לה שוב בקשות:"אני רוצה ביצה" לאלירז פחחחחח פאתטית ועצלנית, יאלה תעשי לעצמך.

809080

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifשאלה+הפתעה../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif

היי
אתם יודעים מי אחראים על עריכת הפרקים? ומי יושב בחדר הבקרה? (שמעתי שמסנג'רים לשם סטודנטים)?
ומי שרוצה הזמנה לאתר האדיר הזה שישלח לי בפרטי את המייל שלו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3785788,00.html

annabrl

New member
האח הביא כפול מכל האוכל שאלירז אוהב../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

גבינה לבנה מיונז

lichystar

New member
לא אופתע אם ההפקה תערוך את הריב לרעת אלירז

צוות ההפקה יחתכו חלקים ויחברו חלקים להוציא את אלירז רע מהסיפור הזה.

leean29

New member
ברור שזה מה שההפקה תעשה תוציא את אלירז

תוציא אותו רע וזה לא פייר אני יודעת שבתוכנית ריאלטי עורכים את התוכנית אבל הם ממש מעוותים את המציאות, קשה לי מאוד כבר לצפות בערוץ 22 זה נהיה ממש מגעיל מקווה שבגר יהיה בסדר ואלירז ייקח את המיליון. בכל יום שעובר אני מאבדת תקווה, מה שכן אני לא רואה יותר האח הגדול לא מזמינה ערוץ 20 ובטח לא מסמסת

annabrl

New member
לפי המבטים והעיניים של פותנה היא עשתה קטע

מסריח בהעמדות להדחה .....

lichystar

New member
פותנה אמרה לגואל שהיא לא הצביעה לאלירז

היא התעכבה הרבה זמן וכנראה ספרה לו על הריב ואז האח הגדול שאל אותה: אז את מי את רוצה להעמיד היום להדחה? ואז היא אמרה שהיא אוהבת את אלירז והיא לא תצביע לו.

sivan1237

New member
תראי כל הצבעה שלה תהייה שוק..

וכל הצבעה שלה הייתה גוררת כאלו ייסורי מצפון מצידה... גם אם הצביעה לסער ואיילה שהיא מאוד מעריכה משום מה מתחיל התוכנית, זו בעיניה בגידה.. ולכן אי אפשר לדעת... כולם מחכים לשמוע למי פותנה הצביעה..זה הולך להיות החלק הכי מעניין הפרק...

Saladin

New member
נו אז יש לך מידע על ההדחות היום או לא?

שאני אדע אם לראות את התכנית הערב...

כן באמת היה "עשתה" משהו מסריח...!

קופרמן המסכן נזקק לטיפול נמרץ אחרי שהריח את מה שהיא שיחררה לאוויר!

רזלה1

New member
בתוכנית מה קורה בערוץ2 משתפים פעולה עם

ההפקה. לפני כמה דקות הביאו את הפינה: "מה קורה בבית האח הגדול", ובה הראו כמה איילה אימהית, ואיך אלירז זוכה לתמיכה מעיררית חדרה (ולא הזכירו במילה את ארז ועיריית חיפה), והראו תמונות מהריב של פותנה ואלירז, עם תגובות של טוקבקים, האחת משמיצה את אלירז והשנייה את גואל...

היא עובדת ומקבלת משכורת מערוץ 2

כך שדעת בכלל לא חשובה - היא לא יכולה להביע את דעתה באמת......

lichystar

New member
הטקבקיסט שהשמיץ את אלירז

אותה הודעה היתה גם כאן בפורום, שאומר שעד עכשיו הצבעתי לאלריז וירדתי ממנו בגלל הריב. אין להאמין בזה, מי שאוהב את אלירז דווקא בגלל הריב הזה אוהב אותו ומפרגן ומזדהה יותר, כך שאת התגובה ההיא כתב אחד מהאוהדים של קבוצת סער או ארז.

רזלה1

New member
זה ברור למי שנכנס לפורום הזה, אבל הצופים

התמימים שרואים את האח הגדול פעמיים בשבוע, מקבלים רושם לא טוב על אלירז ועל אנשים מהקבוצה שלו

lichystar

New member
האח הגדול הגיע לברית מילה בתל אביב

חברה שלי ספרה לי שהנושא המרכזי שהיה בארוע על הריב בבית, היו שם תומכים של סער ואיילה וכמובן של אלירז והיו ויכוחים. מצחיק שאוהדי סער אמרו שאלירז לא התנהג יפה לגואל שכל כך תמך בו במשך 3 חודשים, ואז אוהדי אלירז הגנו עליו והוציאו את גואל נחש וטינטרסנט. דבר חשוב, רוב רובם של האנשים בארוע היו אוהדי אלירז.

עד אתמול הערכתי את אלין וחשבתי גם להצביע לה

היום אני סופית מצביעה לאלירז ויהי מה אלין התגלתה בעיני כצבועה ונחשית לא קטנה אחרי כל התקופה שבה פוטנה תמכה בה ואיילה לא רק שלא תמכה בה אלא קראה לה נעל וגם הצביעה להדחתה אלין כפויית טובה ומתחברת לאיילה ודוחה מעליה את פוטנה רק כשאלין תצא החוצה היא תבין כמה פוטנה עזרה לה להגיע להיכן שהיא הגיעה גועלי מצידה שהיא לא סולחת לפוטנה ולא אשכח את הריכולים עליה היא גם לא מבינה שקשר עם איילה מוריד את סיכוייה לנצחון הקייצר איכזבה אותי ובגדול

ayaliar

Well-known member
למה הזכרון הקצר?

פותנה מחרפנת את אלין כבר 3 חודשים פותנה "נפרדה" מאלין שבוע שעבר, בשיחה לא קלה בכלל מול אלירז וגואל, כשאלין גם ככה הייתה בקאנטים. היא אוהבת אותה אבל במקביל מזלזלת בה מאד ומרשה לעצמה לדבר אליה כמו שהיא לא מדברת לאף אחד אחר. הכל צריך להיות לפי החליל שלה. דווקא בגלל שאלין כ"כ אוהבת את פותנה היא נפגעה ממנה ככה. אלין ואיילה יודעות שהן לא אוהבות אחת את השניה ולא טורחות יותר להפגע אחת מהשניה. הן מנומסות ולא יותר מזה

למעלה