הגיגים, שאלות ו-

XXX את לא היחידה. אני ממש מאוכזב מאלין

ומאלירז. זרקו את שני החברים שלהם לכלבים כי הם מרגישים שהם פופולאריים בחוץ בגלל הקריאות ששמעו מבחוץ. לגואל ולפותנה אסור לדבר עם סער ואיילה, אבל להם מותר לדבר איתם בלי שיחשדו בהם. ממש כואב הלב על פותנה, ששרתה אותם במשך חודשים וזה מה שהיא מקבלת בסוף.

XXXRONXXX

New member
קראתי כבר את ההודעה שלך....

אבל אתה לקחת את זה לגמרי רחוק. אלין הייתה בסדר עד עכשיו ב100% מהמקרים ופותנה וגואל התנהגו אליה דוחה. רק לראייה, כשאלירז אמר לגואל שיש עוד אנשים שחושבים כמוהו מיד גואל צעק - "מי? אלין? אלין חושבת כמוך?!" כאילו אלין היא איזושהי מכשפה. אבל, בכל זאת, אני מצפה מאלין תמיד להיות יותר בסדר מכולם. שפותנה וגואל יתנהגו אליה רע - והיא תחזיר להם באהבה ומתיקות. כי זה מה שהתרגלתי לראות עד עכשיו. הציפיות שלי מאלין הרבה יותר גבוהות מהציפיות שלי משאר הדיירים. אגב, אני זכר. רון...

גם אם גואל עומד מול איילה להדחה

ומעריצי אלירז מסמסים לו הוא לא יגבור על איילה, בעונה הנוכחית בובליל העמיד את שפרה כמה פעמים, אבל בובליל היה חכם מדי ואמר ללא זוכר מי, שפרה חזקה מאוד, אין סיכוי שתודח, והעונה איילה עולה על הגריל כל שבוע ושורדת, היא חזקה מאוד, חזקה חזקה חזקה חזקה, היא הועמדה לפחות 8 פעמים ואחרים הודחו,גם השבוע היא תשרוד,

m o r o s

New member
איילה שלישית בחוזק שלה

הכי חלש זה גואל. מהחזקים אז איילה במקום השלישי אלין במקום השני ואלירז מוביל במקום בראשון בהפרש ענק

מצויין, לי מספיק שאיילה תגיע לגמר,

אני כאן לתמוך בה על הגמר, האת השאר אני משאיר לאלוהים, שיחליט הוא בעצמו ויתן למי שירצה את המיליון

izmeral1

New member
הדחות נגד? איילה התחילו מהחמשיה שעזבה ולעולמה

=נכנסו חמושים ראו כמה היא הייתה אכן חזקה כול דיירי הבית היו נגד החלשים ? על יוסף עפווווווו על סתיו-עפווווווווו החוצה=זה על דלית הראשונה לאספרוווווווואותהההה בכלל -אביב נלחמו בו התחילו לחשוב שהוא שיך לאפקה=כי הוא עשה להם הרבה בלגנים? החודדות האאח הגול והעצומה עפההההעליהם וטוב כך. =החדשים חוץ מתומר כולם היו בנדנדה עדנה לא מצאה מהר את מקומה= הילה ערמומית תמרה עפה מעצמה לבד חחח= = ועדנה הרוע שלה השאיר חוטם=וכמובן חוץ מתומר החמוד=כול החדשים רדפו כדין חורץ את איילה המלאכה נימשכה=על ידי אלין מהקינאה וכמובן השאר ידוע גאול משהו לא מהעום הזפותנה בדרך הרעה = מהיום אוכלים אחד את השני.. לא לפחד איילה נשארת גם אם אני לא אוהבת את חושתה=כן אותה וקשה לי עם המגרעות שבה.. מאתמול ועד עכשיו פותנה לא אוהבת את קירבתה של איילה בגל היסוריהם יסורי.. מצפון של פותנה צועקים= הדחתי אותך איילה ואת אלין בדרך..........ואני תיקוה שפותנה תעמוד ולא אלין..

t0mer

New member
לא יודע מה איתכם אבל אני שונא את גואל ופותנה

יותר מאשר אני שונא את סער ואיילה סער ואיילה שני מטומטמים חסרי עמוד שדרה פאטיים חסרי מודעות עצמית אבל אי אפשר להגיד שהם אנשים רעים פותנה וגואל הם שורש הרוע בבית

s7m42

New member
אני הכי לא סובלת את גואל

אחר כך סער ואיילה ואחר פותנה שמעצבנת אותי אבל אני לא יכולה להשוות אותה לשלושת הנחשים לא הייתי אומרת שסער ואיילה לא רעים... כי זה לא נכון

t0mer

New member
הם שתי מטומטמים

תראי את ההתנהגות שלהם איך אפשר לכעוס על כזה דבר? רוקדים כמו מפגרים שניהם עם התנהגות של ילדים בני 5 פותנה וגואל מודעים לכל מה שהם עושים ואומרים

s7m42

New member
יש מטומטמים ורעים

ויש חכם ורע ויש את פותנה שהיא פשוט מרוכזת בעצמה, בתכלס היא טובה

t0mer

New member
את תמימה...

פותנה הצליחה לעבוד עלייך.... איך אפשר להגיד עליה שהיא טובה שהיא כל הזמן נטפלת לאלין? היא אומנם עושה את זה בערמומיות אבל נועצת את הסכין חזק. סתם דוג' אלין לפותנה רוצה לגעת לי בציצי ? פותנה אני מפחדת לפוצץ לך אותם ,כאילו איזה רוע יש לה בלב (היא התכוונה לזה שיש לאלין סיליקון) פותנה נחש ערמומי, היא בכוונה השתלטה על המטבח כדי שלא ידיחו אותה

s7m42

New member
יכול להיות שאתה צודק, שלא תבין לא נכון

אני לא יכולה לסבול אותה... היא מעצבנת אגרסיבית ויש בה רוע אבל אני חושבת שיחסית אליהם היא פחות גרועה בתכלס אני ממש ממש לא אוהבת אותה כבר, אני לא יכולה לשמוע אותה אבל הליהוק על הפנים שיש רמות

annabrl

New member
זה תמים מבחינתך t0mer לחשוב שאיילה לא רעה

איילה וסער שיא רוע (גואל מתוחכם מאוד) תיחכום שאין במשחק של איילה וסער איילה מחלחלת ריבים, וכל ריב של "מחנה אלירז" היא נדפחת ומנחמת כל פעם צלע אחרת פעם זו הייתה אלין, השבוע פותנה עוד מעט זה יהיה גואל ..... היא מנסה ברוע אבל בחוסר תיחכום להעמיק ריבים וללבות אש בלי קשר היא מתעלקת ונדחפת .... איפה שהיא לא רצויה בלי קשר היא גם קנאית מאוד מאוד... (אם ראית את סצנה הצעקות אתמול לאלירז ואלין) בכל זה סער יושב ומשקיף מהצד ומנווט את איילה

t0mer

New member
טיפש לא יכול להיות רע

כשמסתכלים על ההתנהגות שלהם מבינים שהם שני מטומטמים

nik name

New member
אני הכי לא סובלת את סער!

לא יכולה כבר לראות את הפרצוף שלו על המסך! אחריו איילה הבלתי נסבלת ! אח"כ גואל ,ארז ופוטנה-נראה לי בצורה שווה,לא איכפת לי,מי מהם יצא יצא מהבית,אם לא סער/איילה. אלירז ואלין

למעלה