הגיגים, שאלות ו-

אחחחח כמה שמעריצי סער ואיילה מרוצים עכשיו

כשהאש מצד אוהדי אלין ואלירז מופנית עכשיו כלפי פותנה וגואל. אני מופתעת מכמה אמוציונאלים חובבי אלירז ואלין ויותר מפתיע - לא אסטרטגים בשיט. אה וגם זיכרון קצר יש לכם זה נכון שגואל טיפה אינטרסנט ויהיר ושפותנה שתלטנית ומניפולטיבית, אך הם אוהבים אהבת אמת את אלירז וחשוב מכל - הם לא מהווים איום לאלירז בגמר!!! תכניסו את זה טוב טוב לראש. עכשיו תזעקו גואל ופותנה החוצה ותוציאו אותם מהבית, בשניה שכחתם שמעבר לכך שסער ואיילה הם השחקנים הראשיים בבית ומהווים דוגמא לאיך לא להוות דוגמא, הם אחרי הכל, עם כמה אתם חושבים שהם במיעוט, איום רציני לאלירז בגמר, תקחו בחשבון גם את המהמרים העונה ואני אפילו נותנת להם יתרון. אז תשאירו, כי לזה אתם מובילים, את אלירז אלין איילה סער וארז בגמר, ונגיד שהסמסים יכריעו לטובת הזוג אלירז ואלין, בקצב הזה, גם מסתמנת אובר הערכה לאלין ואם סער ואיילה לא לוקחים, יש מצב שאלין לוקחת. מתפתחת פה שאננות יותר וטיפשות לטעמי, אני מאוד אוהבת את אלירז ואלין, אבל בקצב הזה אם איילה לא לוקחת אז אלין תיקח ולא הייתי רוצה לראות את אלין כזוכה, מעבר לכך שהיא מתוקה צריך לזכור שהילדה בת 20 ויש לה עוד הרבה מה ללמוד לפני שהיא זוכה במיליון ש"ח. אלירז צריך לקחת, אבל אם לא ייקח, הפעם, האשמה תהיה של אוהדיו ולא של ההפקה.

ayaliar

Well-known member
תכלס, אם נהיה כנים לרגע

ולא נפחד להגיד את זה, אף אחד לא באמת מהווה איום לאלירז נכון להיום. אולי אולי אלין.. לפחות על סמך השמועות, הסקרים, השיחות עם האנשים מסביב, הכתבות וכן הלאה. לא זכור לי כזה קונצנזוס כבר הרבה שנים. אמנם דברים יכולים להשתנות בשבועיים אבל כרגע ככה אני רואה את הדברים. אני לא רוצה שגואל או פותנה יודחו השבוע. אני רוצה שסער יעוף כי עם כמה שאני לא אוהבת את גואל ופותנה, הם רחוקים אלפי שנות אור מהתהום הזו שנקראת סער שיינפיין.

lolibror

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|

ביטניקט

New member
אל תטעי לחשוב ולו לרגע שאיילה סער וארז....

מחוץ לכוונות שלנו. זה שהיה ריב במחנה אלירז, ממש לא אומר ששכחנו את שלושת הליצנים של חבורת הרשע. ויש הבדל גדול בין להיות נגד מישהו לעומת לא לתמוך במישהו. והמבין יבין....

אני לא טועה, אתם מעדיפים להוציא קודם את גואל

ופותנה וללוות את איילה וסער לגמר, שם הכל יכול לקרות. אם זה יהיה המצב, אני בטוחה שאלירז לא ייקח את המליון ואני נוטה להאמין שאלין תיקח. ואז תבכו ותקטרו, תאיימו לא לראות את העונה השלישית ואז הסיפור יחזור חלילה, כשתצפו בעונה השלישית ותחזרו לפה עם אותם ניקים ואותם סיפורים של "לא ניתן למה שקרה בעונה 1 ו 2 לקרות שוב!!, הפעם זה אחרת!"

w i n n e r r r

New member
אפשר לחשוב שאלין כזאת נוראית

כמו איילה לדוגמא אם אלירז לא יקח אני מעדיף שזאת תיהיה אלין אבל אני בטוח שאין תרחיש כזה לאלירז יש תמיכה הרבה יותר גדולה מאלין הכול תלוי בו כל עוד הוא לא יעשה איזה טעויות היסטריות הוא יקח את המיליון.

SG12

New member
אין מצב בעולם שאלין תעקוף את אלירז, היחידה

שמאיימת אולי זו איילה, כי היא נישארת שבוע אחרי שבוע ונראה שיש לה הרבה קולות.. כל מי שאני מדברת או שואלת אומרים אלירז.. ובלי שום קשר, לאלין כן מגיע להיות בגמר..

s7m42

New member
אבל זה טוב מבחינה אסטרטגית

שסער ואיילה יהיו בגמר בואי נודה שיש מהמשותף בין האוהדים שלהם כמו שיש מכנה משותף כלשהו בין האוהדים של אלירז ואלין ולכן אני רוצה שהקולות של האוהדים שלהם יתחלקו בין סער ואיילה... ולא יגיעו רק לאחד מהם...

עוקרת, דעתי כדעתך. לא מבינה איך אוהדי אלין וא

לירז לא מבינים את מה שכתבת. אלירז ואלין חושבים שגואל ופותנה הם מעמסה עליהם ופיתחו טקטיקה חדשה במשחק, והאוהדים שלהם, שגם אני הייתי ביניהם עד ששניהם זרקו את גואל ופותנה לכלבים, הולכים אחריהם בעיניים עצומות ולא מבינים את גודל הטעות שעשו. שבועיים לפני הגמר הם עושים טעות גורלית שמזכירה לי את הטעות של יוסי ועינב בובליל, וגם אז זה קרה שבועיים לפני הגמר.

XXXRONXXX

New member
אני כלכך מקווה שאלין לא תעמיד את פותנה ../images/Emo10.gif

רק אותי אלירז ואלין ממש איכזבו? זה כואב לי ששבועיים לפני הסוף, אלין עושה את הדבר הראשון שלא אהבתי. עד עכשיו הייתה מושלמת, עכשיו... פשוט עדיפה מהשאר.

s7m42

New member
לא צריך להגזים, היא עדיין בן אדם

גם אם היא עשתה טעות זה אנושי... למרות שאני לא בטוחה שזאת טעות פותנה נוראית איתה, מתייחסת אליה לא יפה בכלל

SG12

New member
אני במתח רק מזה!! אני מאוד מקווה שהיא לא

העמידה אותה או את גואל.. כשהיא יצאה אתמול מהאח.. היא אמרה לאלירז.. "..איזה באלגן.." ודיברה איתו כזה עם העיינים.. והוא אמר מה שיהיה ייהיה זה לא תלוי בנו.. אני מאוד מקווה שהיא לא העמידה אותה...

sivan1237

New member
הפיצוץ בין פותנה לאלין היה בלתי נמנע

הן היו ביחסים של ברירת מחדל.. אחרי כל הכאפות שאלין אכלה מפותנה(כבר מהפוני של סתיו, מגנום, עוגה...ועוד מלא) עושה רושם שנמאס לה.. תסתכל על זה שהיא אמיתית עם עצמה..ולא מפחדת לעמוד להדחה כמו אחרים.. חוץ מזה שהם כן מדברות אבל פחות.. אל תשכח שלפני שבוע פותנה זאת שרצתה לשים סטופ ליחסים ביניהן..

SG12

New member
זה מה שאני אוהבת באלין.. לא תתחבב על מישהו

רק בגלל שלא יעמידו אותה להדחה... היא הכי אמיתית בבית!

למעלה