הגיגים, שאלות ו-

w i n n e r r r

New member
בקיצור הצביעות חוגגת

פותנה צוחקת עם אלירז גואל שם עליו יד גועל נפש רחמי על אלין... מקווה שאלירז יתפוס אותה לשיחה כי זה לא לעניין בכלל.

חני156

New member
בידיוק מה שאני מרגישה

אני אוהבת את אלירז אפיולו מאודדד וכאב לי עליו אתמול אבל הוא חייב להפסיק עם הלקק הזה במיוחד לאיילה כואב לי לראות את אלין ככה פתאום לא קשורה ואם לא יפסיק, הקול שלי עובר לאלין חד משמעי. לא ראיתי כל היום... אייך השתנה פתאום המצב ככה???

laVita

New member
תגידו אתם רוצים שיעשה ברוגז עם כולם? נו באמת

אי אפשר לעשות ברוגז על כולם...לאלין זה מתאים כי היא עוד ילדה אבל אי אפשר בבית לא לדבר עם אנשים..אלין מתוקה ויכולה להסתדר בתקשורת רק עם אלירז... אלירז מעדיף לגלגל..הוא אמר לאלין לעשות אותו הדבר..בשבילה.. יש להם שבועיים ואין צורך לעשות מלחמות.. מקווה שתקח את הטיפ..שתתנהג רגיל ופשוט שלא תרעיף עליהם אהבה

SG12

New member
../images/Emo127.gif צודקת ואני ידעתי שבעקבות הריב אלין

תישאר בסוף בצד, כי היא עובדת לפי הרגש, ורואה שחור ולבן.. זה גם בגלל הגיל שלה, וגםכי היא רגישה מאוד.. נקווה שהיא כן תיפתח ותזרום עם פותנה וגואל.. כמו שהיא הצליחה השבוע עם איילה וסער...

../images/Emo229.gifאני מאד מרוצה מאלירז בהתייחסותו

לאיילה. הוא ממש מבדר את עצמו עם ציניות מדהימה בכל הערה ותנועה שהוא עושה לעברה.... אני אישית מתפוצצת מצחוק בכל פעם כשאני רואה איזו שהיא אינטרקציה בינו ובין איילה... אלירז יודע טוב מאד מי זו איילה, יודע שהיא משחקת ויודע שאין מה להעיר לה כלום כי היא מדפדפת הכל.. ורק הוא יצא "חומוס" ולכן הוא מתנהג איתה באלירזיות שלו בצורה הצינית המבדרת ביותר - ונראה לי שגם הוא מתבדר מזה.... בנוסף, לדעתי הוא גם קלט את הקשר שלה עם ההפקה ולכן לא כדאי לו להיכנס בה....

s7m42

New member
הוא לא לקק

הוא חי איתם באותו, הוא לא יכול להיות פרצוף חמוץ עם כולם! להזכירכם גם שפרה ועינב היו מסתדרות מעל פני השטח, אי אפשר לא לדבר בכלל עם אנשים שגרים איתך, בטח אם אתה מנותק מהעולם החיצון.

t0mer

New member
לא מאמין לך? ידעתי שאלירז יזרוק את אלין

רגע אתה רציני? הצבוע הזה הלך ללקק להם? אני לא רואה עכשיו איך אלין לוקחת את זה?

LolliPopDance

New member
הוא לא מלקק להם

אנשים מוציאים פה דברים מפרופורציה. אלירז אמר כמה פעמים שהוא הולך לגלגל את הדברים וזה מה שהוא עושה. אתם לא שמים לב לריחוק? לא ראיתם איך אלירז קפא ברגע שגואל חיבק אותו? עם פוטנה המצב די שונה כי הוא עשה איתה שיחה ואני מאמינה שליבנו את היחסים ככה שזה בסדר גמור שהוא מדבר איתה, לא?

t0mer

New member
אז חבל שאלין תמכה בו

לא מגיע לו חברה כמו אלין. הוא צריך להביע תמיכה מלאה באלין כמו שהיא עשתה בשבילו, אנחנו פה יודעים בידיוק מי זאת פותנה וגואל. אלין גם יודעת. אלירז או שהוא לא יודע או שמעדיף לא לדעת מי הם. בסדר עוד חודשיים נשכח מאלירז אלין תשאר פה לעוד הרבה זמן

רקלוש

New member
tomer הלא הוא תומר מידוענו הגורג'ס לנצמן אז

נא להתייחס בהתאם...

laVita

New member
גואל: ארז צילם אותי עם המסיכה

אלין שם שומעת.. חח ה אחרי השיחה של אלירז ואלין אתמול שאלין אמרה שעכשיו הבינה מה ארז אמר על גואל...

w i n n e r r r

New member
גואל הטרח הזה מלקק לכולם

למד את זה מפותנה איך להיות צבוע ולהגיע לגמר בלי להיות מועמד להדחה חתיכת אפס מקווה שאלירז הצביע נגדו. השתמש באלירז ואלין כמו בובות על חוט שכל האש תוסט נגדם והוא מאחורה מנהל את הקרקס חכה חכה אדון פינטו יומך קרב.

גועל למד מפותנה? גועל צבוע ולקקן כל החיים,

בגלל זה היה מבודד,סגור בדירה שלו ולא יצא החוצה.אנשים לא אוהבים אחד כמו גועל.כשיצאה החוצה אני מאוד מקווה ששוב יסתגר לכמה שנים בבית.

workitout

New member
אלירז ואלין ריכלו וליכלכו ללא הרף אתמול

ופתאום הם סבבה איתם? אבל מאחורי הגב הם רכלנים וזה סבבה לכם? איכסה. אני מבחינתי אם פותנה או גואל עוזבים,סגרתי תערוץ אני ועוד רבים כמוני

שירי111

New member
גם גואל ופותנה ריכלו עליהם מאחורי הגב והיום

הם בסדר איתם. מה תאמר על זה? חוץ מזה, תסגור את הערוץ, אתה חושב שאתה מאיין על מישהו שאתה "מניף" את הדגל הזה בכל הודעה?

laVita

New member
ריכלו? זה נקרא ניתוח אופי...ובבית האח מדברים!

זה כל מה שעושים שם... ואם זה האולטימטום שלך אני מקווה שבמוצ"ש לא נראה אותך(לא שאתה מפריע לי פשוט מקווה שגואל יעוף)

למעלה