הגיגים, שאלות ו-

annabrl

New member
צודקת! היא משכנעת את עצמה זה עלוב

והיה רגע שהיא בכתה ממנו .... חבל לא עובר לה כלום

אלירזזזז,תודה על התזכורת לגבי נושא הטישו!!!!

ותודההההההההההההה לגבי זה שאמרת שבשלב מסויים היית מתערב זה בדיוק מה שתהיתי לעצמי,תודהההההההההה.

מה זה ישר להאשים?!שאלתי בדיוק את מה שהוא אמר

ובאותו זמן שתק וזה בדיוק מה שתהיתי.

אכן נסיך-אדם..תמיד אמרתי,אך לא בן מלך.

לאורך כל התכנית צפיתי באלירז,כפי שצפיתי באחרים,על הטוב והפחות טוב. לאורך כל התכנית כתבתי כאן גם על תכונותיו הטובות,אך מאחר שלא הסכמתי לעליהום שנהיה כאן כנגד איילה,קשה היה לחלק מכאן להסכים לכך שגם אני מסמפטת את "המלך"-כי משום מה התקבע כאן איזה מונופול באהבה כלפיו. אלירז היה על הכיפאק בשיחה,איילה היתה על הכיפאק בשיחה,יש לי סימפטיה אל שניהם..בדיוק כפי שיש לי סימפטיה מתחילת התכנית כלפי פותנה ואל שלושתם אני לא חוששת להביט גם בעין בוחנת ולראות גם את מה שפחות יפה לצפייה. יחד עם זאת,תמיד אעדיף לפרגן להם על תכונותיהם היפות,אך כאן בגלל שנקטתי צד לטובת איילה,נוטים יותר לשכח את הפרגון שכתבתי תמיד גם לאלירז ואכן כתבתי,לצערי,פחות פרגון כי לאלירז היו כאן הרבה מליצי יושר שיעשו זאת במקומי וכלפי איילה היתה כאן לרוב התקפה מכוערת ופעמים רבות חסרת כל ביסוס. אני מזכירה לך שוב,זאת תכנית טיוי בידורית וסימפטיה או חוסר סימפטיה כלפי מתמודדים,אינה מונופול של אף אחד מאתנו.

moshavnikit

New member
אני מתחילה לחבב את איילה..

עד שאראה אותה אוכלת שוב. בכל מקרה אני מעדיפה שאלירז ואלין ישארו, אבל השיחה עכשיו בין איילה לאלירז הייתה מקסימה בעיני.

רונושי

New member
לא יעזור בית דין השיחות של אלירז ואיילה הן

השיחות הכי מעניינות משל כל הדיירים יחד בעונה הזאת...

../images/Emo45.gif.. זה בערך גם מה שאני כתבתי למעלה...

ביחות איתו יוצא ממנה גם משהו טוב...

annabrl

New member
אבל איזה תשובות יש לאיילה כאילו לא הבינה כלום

באסה...........

מיק101

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifהיא לא תבין../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לעולם

moshavnikit

New member
לגמרי.. הפסקתי כבר לחבב אותה

לא החזיק מעמד הרבה זמן החיבוב שלי אותה

annabrl

New member
מה התחלת לחבב אותה בתחילת השיחה

וזה נגמר בסוף השיחה שתדע לך אצל איילה זה הרבה זמן

mebulbalit

New member
אילה מבינה רק משחקת אותה.......

עכשיו באיחור נפל לה האסימון על הנזק שסער עשה לה בתוכנית וגם אמרה אתמול לסער: אתה רק עשית לי נזק" (בחדר השירות). בקיצור חברה חייבים לסמס לאלין ואלירז הם הם הראויים היחידים.

למעלה