הגיגים, שאלות ו-

איילה בוכה כדי להשיג ותמיד למראה..../images/Emo187.gif.

ראית את אלין נוהגת כך אי פעם?... סער שאת הזוגיות איתו את כל כך אוהבת הסביר שאיילה כפתה עליו את המשך הקשר בבכי אין סופי, כולנו ראינו את זאת במקלחת ולפני כ2 לילות... בשיר של הפיל הכחול היא הלכה לבכות כביכול ב'פרטיות' בחדר המקלחות בו המראות קרובות ברמה של קלוז אפ, היא בכתה וצפתה בבכי שלה לסירוגין, מי שרוצה לבכות בפרטיות הולך לבכות בשירותים... הלילה בבכי הגדול בחדר השירות כשקופסת טישו חסמה את קו הראייה שלה למראה, היא הסיטה את הקופסה, בדקה שהאיפור נשאר והמשיכה לבכות למראה לסירוגין... ראית פעם את אלין משתמשת בבכי שלה כדי להשיג דברים\קשרים? ראית את אלין בוכה למראה? אנחנו לא?...

בצל האח

New member
נפשו של אלירז

כתבתי בבלוג שלי וקיבלתי תגובות טובות. המון תודה לכל מי שפירגן. אני מעתיק את הקטע שוב, כי הוא נעלם לדפים הבאים. נ פ ש ו ש ל א ל י ר ז בעונה הזו של האח הגדול הכול, או לפחות כל מה שבאמת מעניין, מרוכז באדם אחד : אלירז, המלצר הצעיר, נער הפרברים מגבעת אולגה. וגם הדרמה של העונה מתחוללת בעיקר בנפשו של אלירז. הוא קרוע בין שתי מחויבויות. אין כוונתי לבר לעומת אלין. כנראה שבדילמה הזו הוא נאמן לחלוטין לאהבתו מהבית. מה שמתיש את אלירז הוא הצורך להכריע שוב ושוב בין אמת לשלום. מצד אחד, הוא אדם נעים הליכות שקשה לו עם עימות ומלחמה, מצד שני, הוא אינו מסוגל להשלים עם שקרים וצביעות, שלעתים הכרחיים לשמירה על השלום. הדילמה שלו ייחודית בבית. האחרים נטלו צד מזמן. סער בוחר בלי היסוס באמת שלו, ילדותית, מופרכת ומטופשת ככל שתהיה, וגם דורסנית ככל שהיא. בכך הוא דומה לשרה, שכבר סולקה מהבית בשל אופיה המרושע של האמת שלה, ולעדנה, שהאמת שלה לא ספרה אף אחד אחר ממטר, אם כי לבשה לעתים אופי מוסרי נעלה. איילה? ובכן נראה שביחסיה עם האמת, בניגוד ליחסיה עם סער, היא זו שתוחבת לצד השני טישו משומש לפה. פותנה? שקט במטבח והיא לא תוטרד משום דבר אחר. גואל? לגואל כנראה יש אמת פנימית, אבל הוא מעדיף לשמור אותה היטב לעצמו, ולא רואה כל צורך לאוורר אותה בטיול בחוץ, שם היא תפריע ליחסיו המתהדקים עם יריבו משכבר, עורך הדין הלוחמני. אצל ארז, בעיני עצמו מספר אחת באמיתיות, כה מטושטשים הגבולות בין אמת, הצגה, שיגעון פשוט ואינטואציות כוזבות, שלא אעיז לפסוק דעה בעניין ללא סיועו של איש מקצוע. אלין היא אמיתית להפליא, אבל היא עדיין בוסרית מכדי שיתהווה אצלה קונפליקט שצורתו מעניינת כפי שהיא אצל אלירז. כשאלירז בוחר בשלום, הבית שקט, ואחר ההתרגשות ממחוות הפיוס הראשונית, נעשה משעמם לנו, ואנו, צופי ערוץ עשרים ומאקו לייב צריכים להסתפק בזמזומים של איילה ובמזמוזים של סער. כשאלירז בוחר להילחם, הוא נאמן לעצמו ולנו, אבל הוא נשחק נפשית. הדילמה של אלירז היא דילמה שכולנו נתקלנו ונתקלים בה. אישית, אני, כמו רוב האנשים, איני מעז ברוב המקרים לבחור באמת שלי, וכשאני חושב על אנשים שהולכים עם האמת שלהם בעקשנות, הם מצטיירים בעיניי כקיצוניים ובלתי נסבלים (זוכרים את מנחם בן?). במובן הזה אלירז מספק דוגמה אישית מרשימה מאוד, ואני אשמור אותה איתי הרבה אחרי שהאח הגדול יגמר ומשתתפיו, רובם ככולם, יסיימו להשתכשך בדקות התהילה שיוקצו להם. כי הגם שלעתים קרובות אלירז בוחר בצד של האמת, וחוטא לשלום במידה כזו או אחרת, גם אז הוא עושה זאת בחן ובקסם אישי. התנהלותו היא דוגמה לכך שאמת, כשהיא נקלעת לידי האנשים הנכונים, עשויה להיות דבר נסבל בסופו של דבר.

יהלומה5

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo91.gif../images/Emo203.gif../images/Emo142.gif

יפה כתבת. והנה שיר שכתבתי לאלירזון שלי: אלירז הוא פילוני
אלירז הוא יפה אופי. אלירז הוא קרן שמש מאירה
אלירז הוא האור שבקצה המנהרה. אלירז הוא אהבה טהורה
אלירז הוא גן עדן עלי אדמה. אלירז הוא כוכב מנצנץ
אלירז הוא היהלום שבוהק.

bamba38

New member
מדהים תשלח להפקה או שכל אחד יעתיק וישלח להפקה

זו כמו עצומה למה שכל כך הרבה אנשים מרגישים. תעביר לפייסבוק , לפורומים שונים וגם לעיתונים תודה

נפשו?כול האמת רואים עליו שהוא כועס

אז כול הקיצוניות שלו יוצאת שהוא רב עם סער, איילה, פוטנה, איליין, הילה ראינו בדיוק מי זה הפנש העדינה הזאת בן אדם מגעיל, שבא לי להקיא רק מלהסתכל עליו

m i r u s h i

New member
מה שהכי מוזר,

זה שאיילה כבר הכינה את עצמה נפשית לזה שהיא תהיה מועמדת [בכל פעם שמקריאים מועמדים היא כבר מראה סימנים של "כן,אני יודעת,אני מועמדת"] ושנ' אחרי ההעמדה הרשמית היא מתפרקת ככה? מה זה השטויות האלה? ולמה סער הוא שק החבטות שלך? [ולא, אין לי מושג למה אני מגנה על התינוק המגודל הזה שמפחד מילדים. וממחוייבות.] אגב, עוד מישהו שם לב לשפם של איילה כשהעמידו אותה להדחה? קצת מדאיג העניין הזה... [חבל שאני לא יכולה לעשות print screen כדי לצלם ולהראות למי שפספס...]

laVita

New member
הם מחקו כמה סרטונים חשובים...

כמו הסרטון עם הטישיו... ועכשיו סרטונים גם חסרי משמעות.. אפשר ליצור ניקים חדשים שם ולהמשיך..אבל הם ימחקו אז אחרי שבוע..

התמכרות

New member
כן גם לי הם מחקו 10 ותשימי לב שהפלצנים האלה

ביקשו למחוק את הסירטונים שראו הכי הרבה. בכל מקרה אני אעלה הכל גם ל-MegaVideo. מרפיד ומגה(הורדות לא stream)-גם אם הם יעשו שמניות באוויר הם לא יצליחו. לא נראה לי בכל זאת שאמשיך עם Dailymotion, כי יחזור על עצמו (יש לי נסיון כבר מ-YouTube) לצערי, אני די בטוח שהסירטון של סער עם הטישו הוא זה שמשך את האש, אך את כמובן לא קשורה לזה, פשוט אנשים פה לקחו את הסירטון הזה והשתוללו איתו חופשי והיה ברור שזה יגיע.

laVita

New member
ברור..44 אלף ומשהו צפיות..זה הרס להם תוכניות

נעלה אותו לפליקס..צריך להפיץ אותו..מציגים את הטמבל כבחור טוב לב.. טוב לב מיי אס

למעלה