הגיגים, שאלות ו-

בלי איילה סער יהיה מועמד שבוע הבא ויודח!

אם אלירז או אלין ילכו, אז יהיה איזן בין המחנות ובמחנה של אלירז יבחרו בארז ואיילה להדחה. כל עוד איילה בבית סער מוגן ממועמדות להדחה כי משום מה הם שונאים אתה יותר.

אבל גם אני חושבת שהיא תודח השבוע

ואני אומרת את זה בצער רב, כי אני חושבת שמגיע לה להיות בגמר, אבל לצערי אין לה סיכוי מול אלין ובטח לבטח מול אלירז. מה שאני אומרת זה שהטענה שלמעריצים/משפחה/חברים של סער יש אינטרס שאיילה היא זאת שתודח השבוע היא לא נכונה, כי אם איילה הולכת השבוע (ורוב הסיכויים שהיא הולכת) סער יהיה מועמד שבוע הבא ויש סיכוי שהוא לא יגיע לגמר. לעומת זאת אם היא נשארת, היא וארז יהיו מועמדים שבוע הבא וסער יהיה סגור בגמר.

sivan1237

New member
לדעתי שבוע הבא כולם יעמדו להדחה

כמו שנה שעברה.. ובמצב הזה, גואל יודח ולא סער

טוב, אני בפראנויות עלייך, סיוון. אבל מסכימה

עם כל מילה שלך הערב. זה הדבר היחיד שאני חושבת עליו. המשפחה והחברים של סער מסיקים סופית שהתיקון האחרון האפשרי של סער בבית הוא היציאה של איילה

sivan1237

New member
למה פראנויות?

בנוגע לסער - הם חייבים להציל לו את הכבוד(אם נשאר) ולתת לצופים קצת זמן להכיר אותו בלי הקשר החולני הזה..ורק אז אולי יבוא התיקון..והוא יוכל לנחות על קרקע יותר פוריה כשייצא.. גם אסטרטגית - זה מהלך מעולה להוציא אותה משם...הוא ייקנה את מקומו בגמר בשנייה.. מקווה שהם לא "חכמים" כמו הבן שלהם...

sivan1237

New member
למה פראנויות?

בנוגע לסער - הם חייבים להציל לו את הכבוד(אם נשאר) ולתת לצופים קצת זמן להכיר אותו בלי הקשר החולני הזה..ורק אז אולי יבוא התיקון..והוא יוכל לנחות על קרקע יותר פוריה כשייצא.. גם אסטרטגית - זה מהלך מעולה להוציא אותה משם...הוא ייקנה את מקומו בגמר בשנייה.. מקווה שהם לא "חכמים" כמו הבן שלהם...

אם היו לו משפחה וחברים חכמים,הוא לא היה פסיכי

כנראה שאין לו, הוא תוצר רקוב של מצע גידול רקוב, אין הסבר אחר.

N o a m V

New member
לצערי אלין צריכה לבכות קצת

איך שזה ניראה כל התוכנית בשבת הולכת להיות על איילה והבכי שלה, וזה מה שיציל אותה.......

SG12

New member
היא דווקא לוקחת את זה בסבבה.אולי יראו את הנשי

הנשיקה שהיא הפריחה לאלירז באוויר...

איילה רגילה להשיג דברים בבכי,היא בוכה לצופים

כדי להשיג אהדה, וכל הזמן בודקת במראות שהבכי שלה ניראה טוב... איזה הבדל בתגובה להדחה של אלין, זה ההבדל בין חולת אגו לילדה חמודה וטבעית...

למעלה