הגיגים, שאלות ו-

שירי111

New member
היא לא מניחה לו לרגע. אני ממש מרחמת על סער

כרגע. הבחורה פסיכית עם תעודות. זורקת דברים בחדר, מקללת, צועקת.

inbary1

New member
מה באמת? מעניין אם יראו את זה

בערוץ 2 למי שפיספס! יש למישהוא קישור....?

riksh1

New member
זה הכל משחק כדי שסער ירחם עליה

שתלמד מאלין זאת שאיילה קראה לה נעל

צופה2020

New member
ההורים שלה צריכים להוציא אותה מיד. לקחה קשה ו

היא מתמוטטת. פשוט איבדה צל אנוש. משגעת את סער שמימילא לא בריא בעצמו. הבחורה ממש אלימה. סער אומר לה בואי ניכנס לאח הגדול. שואלת מה נעשה שם. עונה לה אולי יקראו לאח שלך......... חברים זה ממש סקופ. מי יודע כמה פעמים אח שלה האמיתי שעובד בהפקה דיבר איתה. זו רמאות לשמה. יש מצב להגיש תביעה יצוגית על זה. עכשיו אני מבינה מדוע סער נדבק אליה כי אחיה שם למעלה. שימו לב כאשר היתה הקרנה של המשפחות אח שלה היחיד שלו היה בסירטון. צאו וחישבו........

נו באמת, זה לא האח האמיתי שלה

זה אחד האחים שאותו היא הכי אוהבת. לכל אחד מהם יש את האח "שלו" שמצליח להרגיע אותו

דינה122

New member
האח שלה*

יש אנשים בבית שנקשרו לקול המרגיע של אחד האחים כמו פותנה,איילה,סער וגואל.אלין ואלירז לא נקשרו.זה כל הענין.

אבל אף אחד לא משתמש בקשר עם האח../images/Emo187.gif

במשך שעות כדי לקבל אישור ובטח לא כדי לעורר קנאה, ואף אחד לא קורא לאח, האח שלי... יש לאיילה בעייה גדולה היא אובססיבית לאישורים גבריים אישורי מראות, ופלירטוטים, עינטוזים ובכי הם הכלים שלה... היא תארה את יחסיה עם האח באוזני סער כאילו היא והאח מנהלים רומן "סער אתה לא יודע איזה שיחות נפש יש לי עם האח שלי, הוא מרגיע אותי" כל כך חולה... העניין שתחליפי האב שלה גם לא מי יודע מתמסרים לה,נקווה שהתפקוד של אביה הביולוגי ישתפר...

שוגי38

New member
פסיכולוגיה בגרוש, סער החבר האמיתי היחיד שלה

בתוך הבית ובדרך כלל מוצאים פורקן אצל הקרובים ולא אצל האוייבים

סער חבר?הוא הכפיש אותה בצורה נוראה../images/Emo187.gif

אף אחד לא בחר להגיד לאיילה דברים כל כך איומים וכל כך משפילים כמו סער, אף אחד... המתנגד הכי פנטי בפורום לא הכפיש והשפיל את איילה כמוהו... תיראי, אני לא יודעת מאיזו משפחה את באה, אבל אם את לא מזהה פתולוגיות ביחסי הזוג הזה אז כנראה שזה מוכר לך באופן אישי... אף אדם נורמלי לא מחמיא ליחסים כאלה ועוד גאה בזאת....

ענתי72

New member
רוני טל 17 היקר-סער סבל בהתחלה מאיילה

ומאהבה שלו בבית,כשגילה שיש ביניהם המון הוא הפסיק לנהוג כך ואוהב אותה אהבה עזה שאלירז מנסה לתעתע בה, כנגד סער המעשה הכי מכוער שאלירז עושה בדקות אלו

למעלה