הגיגים, שאלות ו-

רותי167

Well-known member
פותנה, האישה שיושבת על הגדר אכזבה גדולה.

הטיעונים שלה לאיילה היו טיפשיים,אם היה לה קשה להעמיד להדחה מועמד שני והיא באמת רוצה ללכת הביתה כמו שכל פעם מודיעה ,היתה צריכה להעמיד את עצמה להדחה. היא לא כנה,ישרה והגונה כפי שהיא מבקשת להצטייר.

24שעות1

New member
לאחר שצעקו לה פותנה דממה , וקשקשה משהו

ועכשיו יש שיחה בחצר עם פותנה הנחש , וההפקה מצלמת כבר חצי שעה את המיטות. אני לא מצליה לראות במאקו , שוגי אתה יכול לספר מה הנחש זוממת

שוגי38

New member
הנבלה אמרה בשיא הטבעיות שצעקו

איילה תיזהרי מפותנה וסער לא התייחס לזה ואפילו אמר אני לא מבין למה נותנים להם לצעוק הם שניהם לא מאמינים שפותנה הצביע נגד איילה. ופותנה הנחש ריכלה עם גואל הנחש ואמרה לו שהזוגיות של איילה וסער לא עושה להם טוב ואח"כ שסער יצא היא אמרה לו את זה וכשאיילה יצאה כולם שתקו. אח"כ פותנה ריכלה עם גואל על אלירז שאם לא שותפים לדעתו אז אתה הופך להיות יריב שלו וזה תגונה של אלירז מההתחלה...

פותנה היא אדם עקבי. אמרה לאיילה בפנים מה היא

חושבת על הזוגיות שלה עם סער, שוב ושוב, לכל אורך התוכנית. אם עקביות היא נחשיות ואם אמירה בפנים את האמת שלך היא עורמה - אז כן, פותנה היא ערמומית ונחשית.

efrat20091

New member
פותנה יכלה להצביע לסער,אבל העדיפה לפגוע בחברה

ואלין פגעה בה שתי ...

שוגי אפילו היא קלטה סוף סוף שאין טיפה אמת

באיילה ולא בכדי היא מועמדת רצוף !! תגידי שמקנאים בה בחייך !!????????

שוגי38

New member
שטויות במיץ עגבניות, היא מנסה לשאת חן

בעיני גואל ואלירז ולהוכיח את נאמנותה להם. אני ידעתי שהיא תצביע לאיילה מאותו רגע שדיברה אליה בנימה מזלזלת כשאיילה ביקשה ממנה לדבר איתה והיא ענתה לה בזלזול .... אתם תראו איך בסופו של דבר פתונה תתקע את הסכין. שכחתם מהר כשכולכם אוהדי אלירז כתבתם להעיף את פותנה אחרי המקרה עם אלירז מה קרה פתאום??

24שעות1

New member
לאחר איומים ומריבות והפחד מהקריזות של אלירז

ובכל רגע ורגע לא שכח להגיד לה שאיילה זורקת מילים נגדה, ומרכלת עליה, דבר שלא היה ב-3 חודשים, ולאחר חודש צרחות וירידות אישיות קשות עלייה שהיא לא מכוונת בהדחות, ובגללה תמיד עולה אחד מהקבוצה שלהם, הפחד מאלירז השתלט עליה , אפילו שידעה שאת אלין ורק אותה היא רוצה להדיח. אצל פותנה הלב והראש רצו אחרת, והיד שמה מה שאלירז ציווה.

רותי167

Well-known member
מקנאים באיילה,בזה שיש לה חבר תומך,בחוכמתה

ביופיה והיא מהווה איום! חוצפה להתערב בזוגיות שלה שהיא משונה בתנאים הקיימים ולשפוט אותה על כך. פותנה היועצת הזוגית בגרוש וחצי.

שוגי38

New member
פותנה המגעילה והצבועה

פעם אהבתי אותה ותמכתי בה ורציתי שתיקח את המליון. איזו תמימה הייתי... מרגע שהתחברה חזק לגואל הפכה להיות נחשית בדיוק כמוהו כדי למצוא חן בעיני אלירז וגואל. היא פוחדת מהתגובות של אלירז בגלל זה חלק מההתנהגות שלה מגעילה ערמומית

24שעות1

New member
צעקו לאיילה שגואל ופותנה העמידו אותה.

ופותנה הצליחה להרדים את איילה שזו לא היא. אילה כועסת על גואל ועדין חושבת שפותנה החברה שלה שם. חייבים לצעוק לה שוב שתזהר מפותנה

שוגי38

New member
רותי, אנשים בינוניים יתמכו באנשים כמוהם

ראי האוהדים של אלירז- מקללים וההתבטאויות שלהם כשמישהו כותב משהו שלא נראה להם תת רמה. בדיוק כמו שאלירז לא יכול על מישהו בויכוח המילה היחידה שיוצאת לו מהפה היא "תתקדם" הם לא מקנאים באיילה כי הם יודעים שלעולם לא יוכלו להגיע לרמה שלה, ליופי שלה להשכלה שלה... מה ששגור אצלם זה "אתה עף עלי?" "תתקדם" "דחקות" ועוד כל מיני מילים ששייכות לסלנג רחוב שאינני מבינה אותם אפילו... חבל אל האנרגיות שלך יקירה. מה שצריך זה לפעול בשקט ולסמס כמה שיותר למלכת הבית איילה. הילדה במצב רוח רע וזה מאוד טבעי (לדעתי יצאה קצת מפרופורציות) אבל היא תתגבר כי באופיה היא בחורה חזקה מאין כמוה

הגר331

New member
שוגי ראית פעם שאני קיללתי?

בגדול לכל אדם בתוך בית האח הגדול יש אוהבדים פחות מנומסים לכולם. אני בטח שלא מקנאה באילה אגב אני חושבת שגם סלנג הוא דבר נחמד. תסצסמי למי שאת בוחרת בחירתך כבודך אבל על תזלזלי, כולנו חברי אותו הפורום ועוד שבועים הכל נגמר, חלקנו יהיו מאוכזבים חלקנו ישמחו אבל לפחות פה שלא נזלזל באף אחד. לילה טוב.

למעלה