הגיגים דעות שאלות ו

נכון. אני באמת לא אסמס יותר אם היא תשאר

ואחד משני המקסימים האלה יילך. ומדובר פה ב-2 מתמודדים שהם אהובים מאוד בחוץ ודיירת אחת שנואה.

רותי 25

New member
מה אתם מאיימים?

אתם חושבים שאתם מתעסקים עם ילדים שתאיימו עם שקלים? טיפשים מטופשים!!! איילה למליון!!!

אולי, מה שבטוח, ניאנדרתאלין הולכת לפצוח

בריקודי העמוד שלה, עם ביקיני, כמובן, במהלך כל הלילה. רק ארז למיליון!!!

miracle8dl

New member
מגבת בבוקר,ביקיני בצהריים,שטיפת כלים אחה"צ ו

ומיזמוזים בלילה

אמירה18

New member
כל היום בביקיני, מדיחה כלים, רוקדת, בוכה

רבה עם סער, משלימה, ועושה עיניים למצלמות וכל מה שהתרגלנו במשך 3 חודשים. דחוף להצביע לאלירז ואלין.

שן22

New member
נמאס לי שהמצלמה מתמקדת כל הזמן באיילה וסער

נמאס מהשטיפת מח....

Saladin

New member
תארו לכם שאיילה נשארת?

אני מתאר לעצמי שיתרחש פה משהו בנוסח המהפכה האיסלאמית באיראן, זה לא ייגמר רק בהפגנות.

miracle8dl

New member
סערס, איילה וארז החלאות- מתפללת ליום שנראה

אתכם טסים החוצה במדרגות אמן שאת איילה נראה כבר בשבת מגלגלת החוצה את דרכה עם התחת מזוודה/ ארגז / תא מטען שלישייה דוחה בטח הזוג מתאמים הדחות בסקס

אז מה היה לנו????../images/Emo239.gif../images/Emo239.gif

לפננו זוגיות שמזכירה בלון מלא אוויר איילה מבינה שכל ההצגות שלה לא עובדות על אנשים סער מנסה לנחם אותה למרות שהוא בעצמו לא מאמין למילים שיוצאות לו מהפה - הוא בתוך תוכו כועס על איילה כועס על עצמו שנכנע לה..כועס על כל העולם. זו לא אהבה.... המריבות הנשיקות הכל כל כך לא אמיתי. ותבחינו שהאמת שלה יוצאת בגדול - היא מזעיפה פנים היא לא נעימה... הנה לכם איילה..בלי מסיכות - בדיוק מה שביקשתם. זועפת כועסת ועוקצנית. והרי אלירז ואלין מודחים בדיוק כמו שהיא אז מה היא כועסת עליהם כל כך! וארז??? הוא הלוזר הכי גדול בתכנית - הפכפך והכי לא אמיתי שיש...כל היום סיסמאות כמו חול ושום כלום ... כל מה שיוצא לו מהפה - קשקוש בלבוש אחד גדול!

אני עדיין בהלם

זו ללא ספק ההדחה הכי קריטית שהיתה עד היום. ברור שאלירז לא עף, זה רק בין איילה לאלין.

למעלה