הגיגים דעות שאלות ו

ATIG

New member
../images/Emo110.gif../images/Emo124.gifהוא יודע שארז העמיד אותו

lolo6

New member
הכי מפתיע זה ארז שהפך את זה לממש שקוף......

הוא כל היום מדבר עם אלירז ומחבק אותו ואחר כך אומר שאין לו אינטרקציה איתו......נו באמת מה יותר שקוף מזה.....הפקה מכורה ומסריחה....

leer57

New member
ארז התגלה במערומיו חבל שסימסתי לו בפעם

הקודמת כדי לשמור על הילה

N o a m V

New member
חחח זה אבא של התיאום, עלק אין לו אינטרקציה

איזה שחקן הארז הזה..........מגעיללל.

xxxka8xxx

New member
אלירז העמיד להדחה את סער כי הוא מלכלך את

הכיור-כמה מטומטם הוא יכול להיות בגלל כיור הוא רוצה להדיח אותו גמד נשאר גמד גם בראש.

../images/Emo45.gif.. ואלירז עלה על זה....

הוא הבין שזה לא גואל ולא פותנה... לא נשארו הרבה אופציות....

מי שבאמת יכל לעלות על זה זה דווקא גואל....

ידוע ששניים הם בונקר.... הוא יודע שפותנה לא - כי היא אמרה לו.... הוא יודע שהוא לו.... וברור לכול שגם אלין לא... אז מי נשאר???.... נכוווןןןן... ארז... אין יותר אנשים בבית....

Saladin

New member
זה לא היה כל כך קשה להבין.

גואל בא אליו למקלחת בפירוש כדי להבהיר לו את זה בעצם הגעתו, ונשארו פותנה וארז, ומן הסתם ארז הוא האופציה היותר סבירה. העיקר שאתם אומרים שאלירז "עלה על זה", יש לכם ממש שפה פרו-אלירזית. לדעתי אלירז בכלל חשד בגואל בהתחלה ורק תוך כדי השיחה עם גואל הוא התחיל להבין שלא גואל הוא האיש.

שן22

New member
איילה וסער שטפו לו את המח והוא בגד באלירז הוא

לא עשה לו כלום ארז מזוייף....!!!! ושקרן והוא לא ראוי להגיע לגמר

מסתבר שאת ארז אפשר לקנות בזול והזוג הערמומי ע

עלה על זה..... הם הבטיחו לו שהם יהיו חברים שלו גם אחרי התוכנית ואפילו ייסעו איתן ועם מיכל לאמסטרדם והטמבל הזה האמין לכל מילה ועכשיו הוא בשליטתם. עדיין לא קלט אותם אבל האסימון יירד לו אחרי התוכנית כשהם לא יראו אותו ממטר. אם הזוג הנחשי והערמומי ייסע איתו אני מוכנה לגלות מי אני באמת ואפילו לשים תמונה שלי

נעמי10212

New member
כל מילה אמת

הם קנו אותו בהבטחותיהם.אבל זה לא משנה. איילה תודח,דווקא בגלל התאום הזה.סער שיחק אצל האח הגדול את תפקיד המתלבט-וגם את זה כנראה תכנן מראש.(כפי שהעיד על עצמו)

למעלה