הגיגים דעות שאלות ו

זהר77

New member
צעקות עידוד אלירז טובות. זה גורם לאיילה ולסער

לעצבים, שזו כבר מיצווה. ואלין הרי תמיד מפרגנת לו.

איילה המלכה לגמר!

אם שי צדק בעולם אז אייהל צריכה לזכות!! שלחתי כבר קרוב ל900 SMS ים בשבילה במשך החודשיים האחרונים ואני פשוט מהת שהיא תזכה!

מאד שמחה בשבילה וההחלטה שקיבלה

היא החליטה ואף הצהירה על כך שאת הזמן שנותר לה להיות בבית האח היא מעוניינת להעביר בנעימים. כל הכבוד לה! לא נראה לי שהיא תודח. אני מהמרת שהיא תעלה לגמר בחמישיה והקהל ישפוט. אז אני בטוחה שהאמת תקבע. לא משנה מה העיקר שנראה גמר הוגן וכיפי.

s7m42

New member
בקשר לצעקות שהיו אתמול ולעומרי חיון

תגידו לי מה נסגר איתכם? היו צעקות של אנשים מסויימים, בא מישהו לפורום ואומר שהוא "שלח" אותם ואתם פה בטירוף בגלל שהוא "שלח" אותם. מה, מישהו עובד אצלו? מדובר באוהדי אלירז ואלין שרצו לעשות להם טוב. אם אתם רוצים אפשר לפתוח שרשור תודות לאלה שהלכו לשם אבל לא צריך להיסחף ולסגוד למי שיושב בבית ו"שולח" אנשים. העתקתי את ההודעה הזאת מהשרשור הקודם כי זה לא בסדר לגנוב קרדיט, יש אנשים שהלכו והשקיעו מזמנם ובסופו של דבר מישהו אחר קיבל על זה את כל המחמאות.

laVita

New member
אני אמרתי תודה לכל אלה שצעקו מזה משנה מי זה??

מי סוגד לאנשים? לא צריך להגזים.. מי שצעק תודה לכם חיממתם לי את הלב בכך שחיממתם לאלירז ואלין את הלב ונתתם להם גושפנקה על מה שחשבו על גואל ופותנה וגרמתם לאלירז ואלין להתקרב ולהבין שהם ביחד במערכה מול כולם.

s7m42

New member
תכנסי לשרשור הסגידה שפתחו לעומרי

ותביני למה אמרתי את זה... זה מגוחך!

עומרי ידוע בגניבת קרדיטים על דברים של אחרים

לא צריך לקחת את זה קשה או ברצינות וגם אותו לא ממש חייבים לקחת ברצינות

s7m42

New member
אני לא לוקחת ברצינות ואין לי טענות אליו...

או למישהו אחר רק רציתי להביע את דעתי

buz light year

New member
ברור! אצלו תמיד הדברים בלעדיים

שעתיים אחרי שהם כבר פורסמו בפורום חחחחח

הייתי בין הצועקים אתמול

ושום עומרי לא "שלח" אותי. פשוט לקחנו חצי יום חופש ונסענו לטייל (לפני כן אוכל באבו גוש... אוליי עומרי גם יטען שהזמין אותנו לארוחה על חשבונו???)

למעלה