הגיגים דעות שאלות ו

חחחח בדרן אתה ושוב אתה מעביר לי את הזמן חחחחח

וגם אמרת שאיילה בשחלנית מצויינת חחחחחח ואתמול היא גילתה לכולם כאילולא יודעים ואמרה:אני לא יודעת לבשל בכלל". שומבלע ראית פותנה עשתה הצגות שרוצה ללכת עוד אחת יאלה עופי לי מהמסך פותנה.

דובשנית, איילה כן יודעת לבשל אבל היא לא רוצה

שדיירי הבית ידעו, נח לה שמכינים לה ארוחות, לגבי פותנה הדקטטורית, היא לא כוס התה שלי כפי שואמרים, אבל אני נותן לה צ'אנס אחרון הערב בהדחה,והיה אם היא מעמידה את אילה על הגריל, אחרי שאיילה תמכה בה נפשית, ולא מהיום, עזרה לה כשפותנה היתה חולה, אני אשנא אותה, לכן היום הצ'אנס האחרון שלה,

זהר77

New member
פותנה רוצה שיתחננו אליה שתישאר. מתפארת

שהלכה לאח הגדול וביקשה לצאת, והאח אמר לה שהוא מסרב לשמוע את בקשתה. אבל קודם דאגה לבקש שינקו מתחת למיטות ויקפידו בניקוי החדר שלא ניקו אותו כבר 3 חודשים... כאילו - מה איכפת לה אם היא הולכת? אפילו הצגה היא לא יודעת לעשות. טוב שאלירז ענה לה כבר במשפט האיום הראשון שלה: להביא לך את המזוודה?

דובשנית יש לי אלייך חידה

השלימי את המשפט "בכוורת גרה גברת מתוקה וביישנית. היא מלכה ויש לה כתר וקוראים לה __ ?"

חחח דובשנית, אוהבים את ארז ועוזרים לו.

המשפחה שלי עזרה לארז ותעזור לו הרבה אצלנ אומרים שלארז מגיע המיליון.

סאטס 19

New member
ישבנו כמה חברים בבית-קפה

ודיברנו על המקרה של סער, הטישו מהמאפרה בפה של איילה והזריקה שלה על הרצפה

miracle8dl

New member
חחחחחחחח לפחות תחליף גירסאות ואל תעשה כל יום

העתק-הדבק על המפגש שלכם זה כבר מתחיל להיות מביך בעצם, אתה מביך את עצמך כבר מההודעה הראשונה שלך כאן אז זה לא כזה נורא

אם את מדברת אלי, אז מה לי ולך?מי את?

את לא שייכת לקבוצת הידידות שלי בפורום, חפשי לך מישהו אחר,, ציירי לך שפם,

miracle8dl

New member
למה לצייר? אני יכולה להלוות את של איילה

הוא כבר מגיע לשפה התחתונה

אני לא מאמין אני לא מאמין, פשוט לא מאמין

כמה איילה יפייפיה גם כשהיא מנקה, אלוהים איזה יופי אגדי, תודה אלוהים הטוב שבשמים,

למעלה