הגיגים דעות שאלות ו

ziziub

New member
אוריתוש, בושה לך וכל הנשים הנותנות יד לאלימות

שסער מפגין כלפי איילה, ומצד שני לאיילה שמצטיירת כמו הסמרטוט התורני של סער... הם פורקים את מיניותם אחד על השני, לא בגלל שהם יפים ומושכים, פשוט אף אחד אחר בבית לא בחר להיות הסמרטוט המושפל שלהם ובטח מחוץ לבית זה היה ניראה אחרת... אוי לנו בישראל 2010 שנותנים במה לסער האלים... צריך להקים קול צעקה לכל הפמיניסטיות שנרדמו בשמירה. היכן אתן?????.. במילה אחת ....איכס

miracle8dl

New member
אולי עדיף אימפוטנט כמו סער שבוגד בחברתו לעיני

כל המדינה? וגם אלים כלפי ילדים ונשים. ב-ו-ש-ה

anonimit75

New member
ההתלהמות שלך רק גורמת לי לשמור על סער יותר

תמשיכי עם הרמה הנמוכה, עם השקרים ,ההסתה ועיוות המציאות. את וחברותייך : זוהר77 לוליברור ורייטר ..... אני אישית מתעלמת בדר"כ מכל אחד מכם..ואני בטוחה שיש עוד רבים כמוני. בכל אופן,ההסתה ורצח האופי שלכם, רק גורמים לי לשמור על סער. אין לי שום דבר נגד אף אחד מהמתמודדים באח . לכולם יש חסרונות ומעלות. אני רק נגד חוסר האובייקטיביות ורצח האופי..

אנונימית, דעתי כדעתך, אין על סער

הבן אדם הכי אמיתי בתולדות הריאליטי, בלי מסכות, כמו שהוא על חולשותיו, על שמחותיו, על הדכאונות, התהליכים שהוא עבר שם.... והרבה מזה אני זוקפת לאלירז, שפתח איתו בריב נוראי, וסתם כך, זה רק מראה כמה אלירז שלכם חתיכת בן אדם טיפש. וזה מה שהחבר'ה פה לא קולטים, נמשכים אחרי הפרחיאדה, שמייצג אלירז,

תשובה לאוריתוש

יש לי נייר טואלט שניגבתי איתו את התחת אני מזמינה אותך ואת נירתוש ועוד ממעריצי איילה וסער אלי לחצר לשחק שאני אדחוף לכם לפה , זה משחק משעשע מאד איילה מאד אוהבת אותו נ.ב. גם סער אוהב את זה

anonimit75

New member
תמשיכי לשקר להסית ולהאמין לשקרים שלך

סער לא אלים. אומנם מקרים שהוא היה כוחני מדי והתנהג באינפנטיליות אך מכאן ועד לאלימות הדרך רחוקה מאוד. תמשיכו להתלהם ,לשקר ולהסית. זה רק גורם לי ולחבריי להגן יותר על סער מפני רצח האופי שאתם עושים לו.

w i n n e r r r

New member
ריקנית שיטחית וחומרנית-זה המודל שלך לחיים

כל מה שנשאר הוא לרחם עלייך כסף היום עיוור את האנשים היום חושבים שלהיות אדם טוב זה להיות מצליח ועשיר....

אלין האחרונה שיגידו עלייה נעל,חבל להשמיץ

סתם.כל התקשורת מתים על אלין אז המשמיצים הבנו שאתם תומכיי איילה ולכו לחפש חיים

נמישקה

New member
אלין חכמה יותר מכל אחד בבית האח הגדול. יש לה

יש לה שכל ישר יושר ואמינות . אחלה בחורה.

זהר77

New member
ויש לאלין גם תובנות עמוקות, כושר ניתוח, הסקת

מסקנות הכי נבונות שתיתכנה - וראייה שקופה לחלוטין של המציאות והאנשים.

החיים של אוהבי איילה יפים במיוחד, כרגע חזרתי

מפגישה עם חברות של איילה, הן מהממות בדיוק כמוה, אכלנו צהריים ,דיסקסנו על חברות הפורום שמאוהבות בגמד בגובה 1.65 רזה צנום ובכלל לא יפה ,כמה צחקנו, התפוצצנו מצחוק, צהריים טובים חברות הפורום שמעריצות גמד בגובה 1.65 דווקא התגעגעתי אליכן,
רגע רגע רגע רגע,בצעם זה לא כך,בשבילכן אלירז גמד 1.65 רזה צנום כחוש ולבן, אבל בשביל אהובתי שירי, אכתוב שאלירז מלך היופי, מהמם, יפה תואר, חכם, שנון, ככה זה שמאוהבים ויטרואלית בחברת פורום מתוקה

למעלה