הגיגים, דעות, שאלות ו

המדאוס

New member
לפי סקר סתיו -ולא הייתי רוצה שתלך

איך מסמסים לשרה אישה רעה ודוגלת בנידוי

הסקר פה לא קובע שום דבר.

בסוף אלין או פוטנה ילכו.אי אפשר לדעת שום דבר עד השנייה האחרונה.שנספרות ההצבעות בהפקה.

כנראה סתיו היא גם ככה סתם מיותרת שם

אפשר לשים איזה דחליל במקומה אף אחד לא ירגיש.

dianelev

New member
שרה לא = אקשן, שרה=גועל

מגעילה בדיוק כמו מעיין ואביב. תת רמה של בן אדם.

ליאורי13

New member
אם שרה רומסת את סתיו..................

זה אומר שלסתיו אין חוט שידרה סתיו לא צריכה להקשיב לשרה אם היא אסרטיבית שרה צריכה להישאר ויהי מה !

Princess Lotta

New member
לסתיו יש חוט שדרה - היא לא הצביעה להדחת יוסף

היא וארז צדיקים בסדום גם לא לוקחים חלק בריכולים

הפרדת הבית היא אכזרית לעשירים!

התנאים באגף העניים לא טובים אבל יש שיחות, יש צחוק, יש הסתודדויות, נוצרה בין האנשים קליקה, יש עניין. באגף העניים שעמום ודכדוך, עם יוסף ועם ארז ממילא קשה לצחוק ולשוחח, ונשארו רק פותנה ואלין שצריכות להסתפק זו בחברתה של זו. שמעתי את העשירםי מדברים והם אמרו שבשום אופן לא היו עוברים לעשירים. ברור, גם אני לא הייתי מסכימה. לא פלא ששלושה מתוך אגף העשירים הועמדו להדחה, והרביעי לא הועמד רק בגלל שהוא חסין. האח הגדול בעונה הזאת הוא הרבה פחות מוכשר וממולח מבעונה שעברה. הכל נראה מאולתר ומבולבל. גם ההודעה שכל משימת השוטרים הגנבים לא היתה אמיתית היא מטומטמת. אין קשר בין חיפוש המפתח והאכילה בניידת לבין המשימה של אלירז. נראה לי שזה אלתור של איזה "אח גדול" קטן שלא ידע בדיוק איך לסגור את המשימה. כל העסק השאיר טעם רע. והמשך הפרדת הבית הוא בכלל שיא הגיחוך, לא ברור מה הוא משרת, היה הרבה יותר מעניין אם כולם היו יחד.

eleven8

New member
אף אחד לא השפיל/היכה/האשים את יוסף בשעה

האחרונה? הישג של ממש.

הגר331

New member
אין סיבה

להשפיל אותו, הוא אדם רגיש ונחמד ויודע להקשיב. ולהתנצל.. גדולה של אדם. הם כל כך ריקינים לידו.

הגר331

New member
שיחה נפלאה בין אלין ויוסף

תענג, לא וויכוח לא קשיקושים, שיחה נעימה, כל הכבוד לשניהם. נעים להקשיב.

המדאוס

New member
היחיד שמדבר שיחות עומק אם אלין הוא יוסף

אני מאוד מקווה שהיא מודעת לכך-אף על פי שקשה לה להבין את הכל חובה שיוסף ישאר סמסו 2 ליוסף

הגר331

New member
הפעם הוא הקשיב לה

היא ממש לא ריקנית אני נהנתי מאד והנה הוא מישם את מה שדברה איתו\ יוסף הוא בסדר,עבר תקופה לא קלה מקווה שהבטחון יחזור אליו ויחוש הקלה. גם אלין מפתיעה ולטובה.

למעלה