דעות, שאלות, הגיגים ו

יותר נכון לומר שהמסכות שלה ושל גואל נשרו...

ויחד עם זאת אני עדיין מקווה שאחרי שכולם ישנו על זה - הם ארבעתם יתאפסו על עצמם... זה לא הריב הראשון ביניהם...

reiter5

New member
בן שני הקופים במסכה נחשפו ופותנה נחשפה כבר

מזמן ע"י שרה ועדנה וטוב שכך

נווה25

New member
את שלה היא קרעה ,לא את של אלירז.

אלירז אמיתי לחלוטין.הוא שגילה את פרצופם של הזקנים שבחבורה. הנחש והבשלנית .

הם התחלקו לקבוצות של זוגות... וארז...

אפשר היה לראות את החלוקה בבירור באופן בו ישבו בסלון, לפי הוראת האח הגדול, בשעות הערב...

webguy

New member
אין שום משמעות כבר לקבוצות ..

מבחינת ההדחות יש כבר שמות ..ההדחה הבאה תהיה כללית ...

להלן הקבוצות....

כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן ובעיין בעונה זו .... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

webguy

New member
לילה טוב ..

תקומי מוקדם בבוקר ותשמעי יחד עם האח התורן את הכל ...

מה שהכי מרגיז

זה שאלירז עד עכשיו תמיד היה בשביל גואל. הוא נלחם את המלחמות שלו ובעצם גואל בכלל נשאר בתוכנית בגלל אלירז. אני יודעת שהרבה אמרו פה שלא היה צריך להצביע לגואל בהדחה של שרה אבל לפי דעתי זה עדיין היה המעשה הנכון כי זה היה שלב מאוד קריטי, בשיא של המחנות, ותחשבו אם גואל היה עף? זה היה מאוד מחליש את אלירז.. ועצם זה שדמות בולטת כמו שרה מהמחנה השני עפה זה מאוד חיזק את אלירז. חוץ מזה מה כבר קרה שגואל נשאר עד עכשיו? מה הוא מאיים על המיליון של אלירז? ממש לא.

XXXRONXXX

New member
אני מאוכזב מאלירז ואלין.

הם צודקים, אבל מגיעים למסקנות מהר מדי. בדיוק כמו שארז הגיע למסקנות מהר מדי, בדיוק כמו שסער הגיע למסקנות מהר מדי. הם עדיין הזוכים שלי, אבל זה לא לעניין.

לא למהר בלהתאכזב - כנס ...../images/Emo23.gif

כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן ובעיין בעונה זו .... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

למעלה