דעות, שאלות, הגיגים ו

גואל שכח שאלירז עשה הכל בשבילו בזמן הפיצוץ

זיכרון קצר יש גאון הזה איזה מאכזבבבב

22zivziv

New member
הכל התחיל אתמול בין פוטנה לאלירז כנסו

אתמול אחרי שאלין ואלירז התחילו לנקות את המטבח הצטרפה פוטנה לעזור בזמן שזעפני האכיל את איילה במיטה אחר כך נעשה רעב קם וחימם לו לאכול וליכלך אחריו כאשר המטבח היה נקי ופוטנה ניקתה אחריו אלירז כעס ובחצר אמר לה למה ניקית אחריו לא מספיק שהוא והחברה שלו לא עוזרים מתנהגים כמו חיות בהמות אוכלים ומלכלכים גועל נפש וכמובן פוטנה גימגמה ולא נתנה תשובה חד משמעית לאלירז שזה לא בסדר וניסתה לשנות נושא ואז הוא ואלין דברו על הצעקות שצעקו לאיילה וסער ופוטנה אמרה לא שמעתי רק אני יודעת שגואל ניפגע והלך לישון מוקדם לדעתי פוטנה שיקרה שלא שמעה ואלירז אמר לאלין תביני גם אם צועקים לא משנה למי זה מבעס ולא נעים ועדיף להכנס ולא לשמוע הוא מבין שמשהו לא בסדר שאוהבים את סער ואיילה ואמר לאלין תביני זה לא ביידיים שלנו זה ביידם של העריכה לנו אין שליטה על זה ואל תכעסי גם אם אחד מהם יזכה איילה או סער כי רק העריכה קובעת הוא מכין את אלין לא לקחת את זה קשה וגם הוא עצמו לא יקח את זה קשה

rikell

New member
זה מעיד עליה הרבה מאוד

מי שלא מסיים משפט, מעיד על עצמו שכל מה שהוא אומר הוא לא באמת התכוון, היא תמיד מסיימת וזה, וזה, וזה זה שאין לה יכולת ביטוי, אנחנו כבר יודעים. וזה שהיא יושבת על הגדר, גם את זה אנחנו יודעים. וזה שהיא צבועה גם אנחנו יודעים. וזה שהיא עדיין בתכנית, זה אני באמת לא מבינה. פותנה תתקדמי.

XXXRONXXX

New member
אני מקווה שאלין ואלירז לא יצביעו נגד פותנה או

גואל. אני יוכל להבין אותם, אבל עדיף שלא.

בטהובן22

New member
ההרגשה שלי שפותנה העמידה את אלירז ואלין

לא יודע למה אבל אני מכיר ערבים והם לא סולחים בקלות...מקווה שאני טועה....

בטהובן ואני מכירה יהודיה שקוראים לה אלין

שכבר העמידה את פותנה להדחה רק בגלל שביקשה ממנה ליישר את הפוני של סתיו.

SG12

New member
אני גם מקווה.. זה יוציא אותם לא טוב..

ותכלס בגלל ריב קטן ישר להעמיד להדחה זה לא פייר כלפי פותנה וגואל..

יולנדה4

New member
אני מקווה שכן יעמיד אותה להדחה ואת גועל עכשיו

זה לא משנה מה יחשבו גם ככה ההפקה מחר תראה רק את הצדדים הרעים של אלירז כדי שלא יתמכו בו אז מי שרואה ערוץ 20 יודע את האמת ואני נישארת נאמנה לאלירז עד הסוף

ATIG

New member
|אלירז לאלין. סער אמר לי שגואל כזה ולא האמנתי

שושוווו

New member
חבר'ה למישהו יש וידיאו של הויכוח של אלירז,פות

פותנה וגואל? והשיחה של אלירז ואלין לאחר המקרה? תודה מראש

למעלה