דעות, שאלות, הגיגים ו

מתה עליכם אחד אחד!!! ../images/Emo13.gif

אתם גדולים, אתם אלופים... אתם מלכים ומלכה... אוהבת אתכם מאוד מאוד ומתגעגעת אליכם! ועידן... שמעתי שהיית אגדי אתמול בלילה

izmeral1

New member
../images/Emo141.gifלב|ומסר תמיד מתוק יוצא ממך פומיקית=

כלנית
של הפורום מתפוז ועד מקו=אוהבת לבבית
תמיד איזמרל תתחזקי ואי מה= מאחלת גם לצוות כאן המתוקי הרבה המשך לתת לכול האוהבים
את הפורום הכי חם
היום בתפוז= ערים בבקרים בשעות הקטנות של הלילה=יחד קשה להם למחוק כי בשרשור יש עוד טעם
מבקשים נענים לכול הודעה. אהבתי להיות כאן גם עם העברית הקשה חברים לקבל עוד יותר קשה אבל הזמן הוא התרופה לכול דבר=וכך מחברים =ועוזרים אחד לשני....... כך או כך כולנו יחד לתמיד . קצת הומור על הדשה בבית האח הגול מתנגן לו השיר ביג אג'פן יותר טוב מזה הכלים של המיעלים מחתשים ופטישים בראש= וגב' השיכה עם הנרגילה עשוקה במחשבות ההדחה שלה מה הולך ומה יהיה חחחה שיך שיכה? פותנהלה< באמת משלמים לארות מקבלים גם רעשים ואנחנו קונים גם פיצוחים ואקמולים ביחד. בלגן בראש . לילה הכי הכי טוב לכולם.

מנהלים יקרים מיצאו חיים להיות מנהל בפורום

זה לא עתיד נ.ב אני יכול לקבל ניק אדום? החלום שלי זה ניק אדום!!! למי מתחנפים בשביל ניק אדום?

Tapudy

New member
בשביל ניק אדום

מן הסתם מתחנפים אלינו. אבל לפי ההודעה שלך לא נראה שתגיע רחוק

izmeral1

New member
../images/Emo24.gifאני רוצה יועצת שלך חחחחTAPYDY גם

מתקנת שם כך כתבתי לך לפני כמו היום באנגלית.?AS LIKE TODAY אני צחוקת לא רוצה צריך עברית חדה יפה פה אוהבים עברית ולא שגיאות? נו אולי עוד שנתיים אני אהיה בערית שלי הכי חזקה כאן בכלל? הכי מצחיק אותי אחד או היא כותבת לי לא כותבים -המילה תעוף עם =ע- -עם -א- ומה קרה צחקו עלי? טוב ומה עוד קרה מצאתי שרשור מלה במילה תעוך ולא עם-א-תאוף. אני החזרתי תגובה נו אני רוצה שיעוף יעזוב אותי מיד? עכשיו אכתוב מה אתה עף עלי-מילים סלנג עוד ותמיד מתחדש? שוב כיך לראות את התגובות שלך כאן מאוד רגוע מנהל. חמודי-.
גם אם וההיתי יועצת הכול היה אחרת נטרלית כמובן תמיד ולעוד שצריך=עושה זאת יפה פונצ וקפה .? ואומר זה קשה לו להגיב או מפספס כמו בפיספוסים? ההכול ברוח טובה. שוב לילה מתוקי לך לצותת והחברות שעוזרות לכם.

Princess Lotta

New member
אתם מצוינים! עושים עבודה נהדרת ואנו מעריכים

את המאמצים להתמודד עם צונאמי ההודעות מדי יום. תודה!

s7m42

New member
../images/Emo6.gif

אתם עושים עבודה נפלאה!
ולגבי השאלה שלך באחד השרשורים- אני קוראת לפעמים את התוכן של ההודעה הראשית

פולניות מתחשבנות, אז תחכה שאשכח כל מיני

דברים שאולי לא היו בכלל...
אח"כ נראה...
חוצ"מ אם אתה מזמין פרגון - תבקש בשביל הקולגות שלך למשל, מבלי להזכיר את עצמך (בלשון "אותנו") - אז אוטומאטית תקבל גם...
אז בינתיים יש לי כאן שקית של "במבה גלגלים" (מהדורה מיוחדת) זה כל מה שאני יכולה להציע ... הולך?

webguy

New member
אני חייב לפרגן ..?

כי אני לא יכול ...
זה הפורום הכי ירוד שבקרתי פה אי פעם ..!! אבל ...יש לכם הזדמנות להשתפר ..אז תתחילו ..

מסכים איתך לגמרי.מתוך כל המנהלים רק אחד עושה

את עבודתו כמו שצריך.למרות שכולנו יודעים שזה בהתנדבות מלאה. ואותו אחד יודע מה אני חושב. יש פה אין ספור טרולים שמזהמים את הפורום בהכפשות,והשמצות.והמנהלים פשוט מתעלמים לגמרי. בסדר אתם אוהבים את האקשן הזה ומישהו שם למעלה בר"ג מנחה אתכם ליצור את האקשן.הכל ידוע.

lolibror

New member
צודק! אתה מבקש מהם כבר חודשים לחסום אותי

והם מסרבים. באמת לא בסדר.

Tapudy

New member
זה מה שאתה חושב על הפורום

ועדיין אתה ממשיך לשהות בו לא מעט...

webguy

New member
ולמה ..

כי אני צריך לעשות את העבודה שלכם ...לבקר את מי שמגזים ולהגן על מי שאין לו יכולת להתגונן ומותקף מעבר לנורמות המקובלות בשיח ...

למעלה