דיון

ToryMaster

New member
../images/Emo41.gifדיון../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

כשהחלטתם לכתוב יומן, מה הביא אתכם להחלטה לכתוב אותו כWeblog (מוכר יותר כבלוג
) ולא על מחברת או משהו?

ToryMaster

New member
ואנוכי ../images/Emo9.gif

אני התחלתי לכתוב בבלוגים בתפוז ממש ממש בהתחלה, מהיום הראשון, סתם כי זה היה חדש ומיוחד ורציתי לנסות. אחר כך כשגיליתי את ישרא ואפשרויות העריכה שבו, עברתי לשם, סתם כי התלהבתי מהאפשרות לעשות עיצובים ורשימות. לתפוז חזרתי ממש לא מזמן, בעיקר בגלל שרציתי שיהיה ל ימקום לפרוק בו את השיגעון שלי, ומקום שאוכל לקשר אליו אנשים ששואלים מה נשמע.

ToryMaster

New member
תנו לי להסביר את השאלה

כבר פנו אלי כי לא הבינו. למה החלטתם לכתוב את היומן שלכם כבלוג באינטרנט, כמשהו שמפרסמים, ולא כקובץ וורד, או על מחברת?

OA ענת

New member
תשובה

שמי ענת ואני אכלנית יתר (ככה אני מציגה את עצמי בקבוצת התמיכה לאנשים עם הפרעות אכילה שאני משתתפת בה). במסגרת התוכנית אני אמורה לכתוב על חיי ומחשבותי כדרך להתמודד עם אירועים מטרידים... הבלוג שלי הוא חלק מתהליך ההחלמה שלי. הכתיבה היא כלי בתוכנית ההחלמה של OA. כתיבה במחברת, כתיבה לחברים, כתיבה בפורומים... כשכתבתי לעצמי במחברת שלי - עשיתי זאת במברקים, הידיעה שאני צריכה לכתוב שאחרים יבינו - הפכה את הכתיבה שלי למפורטת יותר ובמידה מסויימת חייבה אותי להסתכלות עמוקה יותר לתוך הבעיה. עוד על למה אני כותבת ברשומה - למה אני כותבת?

ToryMaster

New member
מרגישה חייבת להגיב

עקב היכרות אישית אישית עם המחלה (לא ממקור ראשון, אבל בהחלט ממקור... סלינושי למדי, המבין יבין). ברשותך, אכניס את הבלוג המרגש עד מאוד שלך לקישורי הפורום.

ToryMaster

New member
../images/Emo13.gif

אני רוצה לציין שיש בי המון הערכה (או שמא הערצה?) אלייך, זה לא פשוט, ומדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים מסוגלים להתגבר ולהמשיך הלאה.

ל א ק י

New member
אממ

הרבה יותר נוח לי להדליק עם המקלדת מאשר לכתוב משהו.. ולמה לא בוורד? כי בתקופה ההיא אבא שלי היה הרבה פעמים במחשב שלי, אז העדפתי לכתוב את זה במקום שהוא לא יחפש בו..

ToryMaster

New member
אני תוהה

זו רק אני או שעוד מישהו עדיין לא הבין למה בחרת לפרסם את הרשומות?

ל א ק י

New member
אה זה

אממ יש רשומות שלא מפורסמות בבלוג, שזה בעיקר דברים אישיים וכאלה אבל דברים שגם ככה אני מספרת לאנשים, למה לא לכתוב בבלוג וזהו?

ToryMaster

New member
צודקת ../images/Emo45.gif

דברים שאני לא מפרסמת, אני לא כותבת בבלוג, לוידעת, אם אני כבר כותבת משהו, אני אוהבת לפרסם, לקבל עצות, צומי

Too complicated

New member
תשובה..!

<הודעה ראשונה שלי בפורום הזה.. מזל טוב לי :) > האמת היא שבהתחלה סתם שמעתי על הבלוגים האלה מחברה שלי.. בהתחלה לא חשבתי על לעלות לאינטרנט את הרשימות שלי.. זאת אומרת, בשביל מה? אני גם ככה כותבת את מה שאני מרגישה, אז בשביל מה לעלות את זה לאינטרנט? מה ההבדל? אז מסתבר שיש הבדל גדול! אנשים נכנסים לבלוג שלי, קוראים על החיים הפרטיים שלי, נותנים לי עצות,גורמים לי לראות דברים בצורה שונה! אלה אנשים אובייקטיבים, עם ניסיון חיים משלהם, בגלל זה אני שמחה שמגיבים בבלוג שלי. כלומר, אני לא כותבת על "עניינים בשמיים", אני לא כותבת פילוסופיות שונות על החיים או על המוות. אני כותבת על החיים שלי, כמו שהם, עם כל ההתלבטויות שיש לי, ועם כל הסטירות שקיימות, בגלל זה להרבה אנשים קל להתחבר... ועצם העובדה שאני קוראת בלוגים של אחרים גורמת לי להבין שאני בכלל לא לבד. יש עוד כל כךךך הרבה אנשים שעוברים את אותו הדבר..! זהוווווווו לילה (בעצם בוקר) טוב לכולם!

Too complicated

New member
אהה.. אצלי זה לא ככה

יש רק בנאדם אחד שיודע על הבלוג שלי.. בגלל זה אני כותבת הכל בבלוג.. אני מנסה לכתוב הכי אמיתי שיש, כי תכלס זה כמו יומן אישי (רק שאין את הקטע "ליומני היקר שלום!") .. והרי ביומן אישי אני כותבת את כל האמת, כמו שהיא, בלי לעבוד על עצמי, ולנסח דברים בצורה אחרת... אז גם בבלוג אני כותבת הכי אמיתי שיש.. כלומר.. אם אני מתחילה לסנן דברים מהבלוג אז זה כבר לא שווה את זה... כלומר, זה כבר לא אמיתי כמו שזה היה בשבילי בהתחלה..

כיסוף

New member
Weblog

ראשית אני מאמינה שעדיין יש אנשים שכותבים כתב סתרים
-יומן אישי בכריכה מהודרת או כמחברת ובשושו ומחביאים אותו מתחת לכרית באחת הארוניות או בהישג יד -שמישהו בכל זאת ימצא אותו באחת השידות
מה שנותן הבלוג כאן זה חוץ מיצירת הכתיבה זה העזרים הנלווים שנותנים צורה יפה, אפשרויות של תמונות, אייקונים, שינויי רקע לבלוג. עריכה הבלוגים מתחלקים לנושאים לפי הטעם האישי. בכל אופן לטעמי העזרים הנלווים ויצר הכתיבה הובילו אותי לפתיחת הבלוג מחוץ מסיבת הבלוג עצמו יותר נכון עצמה

למעלה