ברוכים הבאים לפורום בטי המכוערת

OnlyLeigh

New member
אווו, מגניב!

סדרה גדולה! XD למרות שלא השתגעתי מהתקציר שנכתב כאן לגבי הסדרה, כלומר, הסדרה לא בדיוק מתמקדת בקשיים של בטי עם המראה החיצוני שלה, אלא יותר על כמה שהמראה החיצוני לא באמת חשוב כשמדובר בה, אפילו אם יש קשיים לפעמים בכל אופן, יש פרטים לגבי העונה הרביעית?

omer719

New member
צודקת ../images/Emo45.gif אבל..

זה בין השאר, לא רצינו לתת את כל הפרטים, כמובן שלא הכנסו לשם כול מיני עלילות משנה וכאלה, המטרה שלנו היא גם להכין בפורום תקציר עונה איכותי כולל הכול ונתחיל עם בסיס וכול אחד יוסיף לפי מה שנראה לו שחסר. בקשר לעונה השלישית מצאתי כתבה באנגלית שבקרוב אני אתרגם, אבל אין שום דבר רישמי, אבל לפי סיום העונה השנייה 99% אחוז שתיהיה עונה שלישית. וזאת בהחלט סדרה גדולה, ברוכה הבאה לפורום ואני אשמח אם תחזרי

omer719

New member
../images/Emo41.gif בטוח יש עונה שלישית ../images/Emo9.gif ../images/Emo41.gif

והינה כמה אתרים שכבר הכריזו על זה - ABC Announces Scripted Show Renewals
Feb 11, 2008 ABC has officially announced pickups for nine of its most popular scripted drama and comedy series for next season. The network will bring back Brothers & Sisters, Desperate Housewives, Dirty Sexy Money, Grey’s Anatomy, Lost, Private Practice, Pushing Daisies, Samantha Who? and Ugly Betty. אחרונה, אבל חביבה ביותר! ( למי שלא הבין זה חברת abc שיצאה בהודעה על 9 סדרות דרמה וקמודיה שממשיכות לעונה נוספת.) (http://www.mediaweek.com/mw/news/recent_display.jsp?vnu_content_id=1003709560)
לשחקנית מפורסמת שמצטרפת לפרק האחרון של העונה השנייה ולחלק מהעונה שלישית, עם הסבר יבש מאוד על הדמות שהיא תשחק שם. [05.05.08 - 12:43 PM]
LINDSAY LOHAN JOINING THE CAST FOR MULTI-EPISODE ARC OF ABC'S AWARD-WINNING SERIES "UGLY BETTY Viewers will first see Lohan's character in the Season Finale episode airing THURSDAY, MAY 22 (8:00-9:00 p.m., ET). She'll play a mean girl from high school who suddenly resurfaces in Betty's life. She'll continue on the show when the series makes its third Season Premiere next fall. ( זה מאמצע קטע, בו מסופר על לינזדי לוהן שתשתתף בפרק הסיום של העונה השנייה של בטי, וגם תצטרף לעונה השלישית ל- לפחות 8 פרקים! ). יש עוד דיי הרבה אתרים שמדברים על זה, וגם מצאתי 2 תמונות מהסט, אני אעלה אותם בקרוב, יש למה לצפות

NevaEva

New member
חדש פה, כמו כולם. P:

ראיתי את הסדרה משהתחילו השידורים שלה אחרי "הבובות". סדרה מעולה. :)

omer719

New member
ברוך הבא../images/Emo13.gif

מקווה שנהנת ושתחזור לבקר, ואני גם התחלתי מאז לראות, אבל כשהעונה הראשונה נגמרה לא ידעתי שיביאו את השנייה כ"כ מהר, אז התחלתי לראות באינטרנט.

NevaEva

New member
לא ידעתי בכלל אם יש עונה שנייה או לא. XD

גם חשבתי שהפרק האחרון ששידרו לא היה באמת הפרק האחרון, אז חיכיתי שהם יעלו הכל לVOD ואז ראיתי. XD גיליתי על העונה השנייה רק מהפרומואים ם.ם

omri1124

New member
הסדרה ממש נחמדה

אני רואה את הסדרה כל הזמן ואני לא מספידה שום פרק! הסדרה ממש יפה (= ואמנדה חמודה... וולימינה יפה :::] ד"א אם בא לכם כנסו לבלוג שלי: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=204675 בלוג עזרה.. P: זהו אני אחזור לפההה[=

gal194

New member
בהצלחה :)

את הסדרה התחלתי לראות בפעם הראשונה בערוץ 3 ופשוט התמכרתי !! יש לי את כל הפרקים משתי העונות ופשוט כבר חרשתי על כולם אני יודעת את הכל בעל פה D: זאת סדרה מדהימה, ממש מזמן ראיתי את המקור הקולומביאני שהיה גם יפה, אבל אין מה לדבר בטי האמריקאי זאת הגרסה הכי טובה לדעתי. בכל מקרה, זה הנושא שהכי מעסיק אותי כרגע אז אני שמחה שפתחו פורום בנושא . בהצלחה ! [:

omer719

New member
ברוכה הבאה!!! ../images/Emo6.gif

בהחלט הגרסא הכי טובה ומושקעת, מקווה שתהני פה ותחזרי לבקר

למעלה