בוקר טוב . מתח - מי יהיה בגמר ?

1 חד וחלק

New member
קווין קצת רמה לא יותר קשה לך המציאות אל תדברי

ותענו לעניין אמרתי שרוב השירים מהז'אנר הלא מוכר והאשכנזי זארת המציאות לעומת הזאנר המזרחי יש הפלייה בוטה ומגעילה ועל זה תענו אם יש או אין צוציקם אל תברחו לפינות תתמודדו עם האמת והבושה הגדולה שהמפיק הזה טורקי ועבד עם זמרים מזרחים

1 חד וחלק

New member
קווין קצת קצת רמה לא יזיק לך אני צפיתי בהתחלה

ותענו לעניין אמרתי שרוב השירים מהז'אנר הלא מוכר והאשכנזי זארת המציאות לעומת הזאנר המזרחי יש הפלייה בוטה ומגעילה ועל זה תענו אם יש או אין צוציקם אל תברחו לפינות תתמודדו עם האמת והבושה הגדולה שהמפיק הזה טורקי ועבד עם זמרים מזרחים

כפרה, קצת פסיקים, נקודות והגהה

גם לא יזיקו לך! אני לא מבינה כלום, בחיי! איפה מתחיל משפט ואיפה נגמר? ככה נשמעת המזויקה המזרחית באוזניי... בליל של מילים...

izmeral1

New member
לך קווינה קווין נו קבחי כמה מילים ממני

את נכנסת לפורום הזה רק כדי ללכלך על מייקל הרפז ולא יותרר. ולי היום נתת? לחשוב שאת היית מאוהבת בו חזק. וכואב לך משהו מעבר. כך נראה לי וזו דעתי. ועוד הוא נשואי למרוקאית אבלית ומאוהב עד הראש. אגב גם רוקד לו במרוקאית וחולה על האוכל המרוקאי זה האמריקאי החמוד. אני רק את קולו לא אוהבת .אבל מי שאוהב שיבושם לו . הבנת ואני גם יודעת מי את . א את מרוקאית גם וגם מאיזור חיפה. ואת הפלפל של תפוז. מכווה שאת מבינה למה אני מתכוונת. ערב טוב לך ולכי עם הלב ולא עם המזגזגים פה והרעים.

אני גם מפרגנת ביג טיים לרוחמה!!!

ואני הייתי מאוהבת במייקל? סליחה, יאחתי, לי יש קלאס ויש טעם. אני לא רוצה לכתוב כאן באיזה צד של המדרכה לדעתי הוא הולך... לפני שיתנפלו עליי כל הרולות שלו! בכל אופן אוהבת אותך!

השרדות10

New member
ברור הוא נשוי באושר עם ילדים

אבל"לא ברור באיזה צד של המדרכה הוא".. חח

alona444

New member
חבל שביטר לא שם...היה כיף לראות אותו ואת בני

מי שעשה את התוכנית הזאת הם ביטר ואלבז.......הייתי רוצה לראות אותם שוב חיים באותו בית.מאכזב שההפקה כל כך שקופה בזה שהיא מכפישה כל הזמן את אלבז ומוציאה אותו הלא בסדר,ככה היה גם עם ביטר,לא הראו כמה צחקו עליו ואיך אביבה קראה לו שמן מגעיל.

איבונה3

Well-known member
alona,חיים??? איזה חיים???

ביטר רוב הזמן ישן וכשהוא לא ישן הוא התלונן או קיטר או ריכל או אכל על איזה חיים את מדברת בדיוק ????? ואלבז? רוב הזמן עצבני....

מיק101

New member
אני חושבת שמותר ואף רצוי שאנשים שחיים יחד

ידברו על מה שכואב להם לכן, לאחר שבני צרח על כולם כאחד - הם ישבו ודסקסו את הנושא מדובר בנושא חברתי ולא מוסיקלי

1 חד וחלק

New member
שמיק אם זה מוזיקה אז המריבות במשפחה שלך הם

הלהיטים הכי גדולים ששמעת בחיים

איבונה3

Well-known member
חד וחלק אם ביטר כל כך

מוצא חן בעיניך אז קח אותו אליך ליומיים שלושה, ניראה אם תחזיק מעמד...על הדרך אולי תיקח גם את ה"צדיק המהולל" אלבז שכל כך מתגעגע ל"גזוזטרה" של בריז'יט ????

כל הכבוד למייקל שיודע לעבד שירים ועשה

עיבוד יוצא מהכלל לרוחמה, מייקל מאוד מוכשר.

מה מייקל משחק אותה מפיק מוזיקלי בחזרה

של רוחמה?!!! כולו פוזה וחוסר מקצועיות! שכח לשים ברונזר על הרגליים...

alona444

New member
אין על בני אלבזזזזזז,מיליון רמות מעל כולם

אין עליו!1!הוא הזמר הכי טוב שם,לא אדם("אין מוצא" ומה עוד???),לא רוחמה(שיא השיעמום),לא אריק(מתאים לזפזפ כשהוא שר לערוץ הקניות,כבר יותר מעניין ממנו) לא מייקל("יש דבאאארררררררים נסתאאאאריייים לא נבין לא נדע"
8-הביצוע הכי מזעזע של העונה,ללא ספק) ואבי (השאנסיונר,כן ממש)....בקיצור, רק בני אלבזזזזזזזזז,ה-ז-מ-ר

למעלה