אם כל ההדחות - את מי אנחנו רוצים בחוץ

רבקהלס

New member
אלין הבייתה

צודקת מאוד אלין בחורה רדודה קיבלה בטחון עצמי ובעטה בכל מי שעזר לה הגיע הזמן לשלוח אותה לסוכנות הדוגמנות בחוץ לארץ חבל לבזבז עליה כסף שתעוף ומהר

רזלה1

New member
אלין בשלה הרבה יותר מאילה למרות גילה הצעיר

ראה את תגובתה הבוגרת, ולמרות המצוקה שהיא כנראה חווה, היא מקבלת הכול בפרופורצייה ובקור רוח

bamby18

New member
ארז המועמד הראוי ביותר ולכן כדאי לסמס לאיילה

כדי שארז יזכה בזכות ולא בחסד להגיע לגמר ולמען האמת אין יותר מיוחד מארז -הבחורצ'יק הזה חרף היותו-לקוי שמיעה התמודד כנגד כל הסיכויים והוכיח לכולם שעם רצון עז ניתן להגשים כל חלום, ארז עשה קפיצת דרך ארוכה ומפותלת ,לא עשה לעצמו הנחות ולא וויתר הבחורצ'יק הזה אינטילגנט יצירתי סקרן מאוד וכמה צבע הוא מוסיף לבית סיפור חייו מרתק ,קראתי אודותיו ועל משפחתו מסיפורים רבים מבני קהילת החרשים וגם קראתי בפייסבוק והתרשמתי עמוקות , ויותר מכל התלהבתי והתפעמתי משיחות הנפש שלו עם סהר ואיילה, מהרגע שהוא נפתח ,ושמעתי אותו ,נשארתי פעור פה,שפתו כה עשירה עם המון חן עמוקה ומעניינת ולשמוע מפיו את סיפור חייו תענוג אמיתי כדי שארז יצליח לשרוד ולהגיע לגמר , חייבים לסמס ולהשאיר את איילה ,היה ואיילה תודח מן הסתם ארז יהיה כמו ברווז במטווח בהעמדה הבאה כל עוד סהר ואיילה שגם בהם אני תומך ישארו יהיה לארז סיכוי לשרוד להגיע לגמר וינשאללה הלווואי הלוואי יכתירו את ארז לזוכה הגדול זו תהיה דחיפה ענקית וגאווה לכל קהילת החרשים בארץ וגם בעולם כמודל לחיקוי -שכולם עם רצון עז ניתן לעשות הכל ולהגשים חלום... מאחל הצלחה לכולם - ולכל אוהדי ארז בארץ ובתפוצות מציע לכם לסמס לאיילה שהיא חברה של ארז בבית ויותר מזה נרקמה בינהם חברות עמוקה והם גם ימשיכו מחוץ לבית האח הגדול ,ולפיכך אם איילה תשאר אני מאמין שיחד עם איילה+סער כשלישיה ,מובטחת דרכו של ארז ,לגמר ומאמין גדול שאם אכן הוא יגיע לגמר נסמס לו בטירוף כדי שיזכה ויקטוף את הבכורה - לו יהי ! המשך שבוע נפלא ... מחזק את ידי איילה ,,, וומאחל לארז +סער+איילה להגיע לגמר המיוחל... BAMBY-:)

reiter5

New member
rockupמגיעה לה לפחות בזה הוא צודק סער יודע אי

איזה מוניפולציות היא עשתה עליו .....ואיזה שקרנית היא ... ואחרי מה שהוא עשה לה חבל שגם הוא לא מועמד הדביל

את איילה אני דווקא מבין! היא צריכה אמפטיה

ולדעתי היא באמת במצוקה ברגע זה, וסער הוא המגעיל מבין השניים!

ORLYCOHE

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

omer719

New member
../images/Emo31.gif בלית ברירה - איילה.

מבחינתי שלושתם היו בחמישיית הגמר שלי, ותכלס - איילה וסער ירו לעצמם ברגל, נראלי באמת היה תיאום יחד עם ארז על אלירז, וזה רק מראה כמה הם לא יודעים מה הולך מחוץ לבית.

למעלה