אם כל ההדחות - את מי אנחנו רוצים בחוץ

izmeral1

New member
מצחיק מאוד בדיחה האסמסים עפו על איילה=

נו באמת איל בדיוק החישוב המטעה שלך פה. אבל באמת אם מסמסים על פי השם של אלין למשל יותר מאשר אלירז תקבלו את אלין ואם תסמסו יותר לאלירז תקבלו וגם תשאירו אות זה החישוב כול אחד בתא שלו והאסמסים שלו דבר לא עובר לשני. מה חשבתם שהשיטה היא להפסיד כסף הזוי וגם טימטום. תסמסו למי שאתם אוהבים וכול אחד יעשה בכיס שלו חישוב לא לאן זה הולך הולך למי שמסמסים נקודה. דוגמה על הכתבה הזו והיא בדיחה.חשבון יש אלפיים אסמסים לאלירז= לאלין יש פחות אסמס אחד פשוט אלירז נישאר. ואם ולאיילה יותר רק בשניים אז היא גם נישארת חשבון פשוט של ילד קטן. והפוף.?

bibaso

New member
אלין ../images/Emo23.gif ואלירז ../images/Emo23.gif אוהבים אותכם !!!

../images/Emo124.gif 2= אלין../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif... 3=אלירז../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif....

שוגי38

New member
אני בעד ארז איילה וסער ואני אעשה הכל שיעלו

מבחינתי ארז הוא הכי נקי מכולם ומגיע לו אבל..... באמת עם יד על הלב, לא אכפת לי מי ייקח העיקר לא הגמד המהמר.

reiter5

New member
מילי זה לא חדש הוא בובה מנייר עם אינטואיציות

מטומטמות

rockup

New member
כל דיירי הבית כולל סער: אי אפשר להאמין לאיילה

וזה לאחר 3 חודשים ביחד

שוגי38

New member
איילה הפכה להיות שק החבטות של כולם

בגלל פארוק הגמד. אבל היא חזקה. היא תשרוד

אני מוכרח לציין שאני לא שונא את איילה.

אני באמת מרחם עליה ואני חושב שבסה"כ היא במצוקה, ותמיד הייתי בדעה זו, על אף שאני מת על אלירז. (ואני במיעוט מבין תומכי אלירז...) אבל למה את לא מטילה את האשמה על סער?! תראי איזה אטימות הוא מגלה כלפיה! ממש אי אפשר לגלגל את כל האשמה על אלירז! אני מקווה שתביני אותי, בפרט לאחר השיחונת הנעימה שהייתה לנו היום

למעלה