שאלות, בקשות, טענות

ooOMoRoShOoo

New member
כנסייי ../images/Emo110.gif../images/Emo58.gif

האפוטרופוס של לוחן הוא גסטון הרכז הקודם התעלל בלוחן כי היה לו קשרר עם גסטוןןןן מגסטון

סיון לב

New member
משהו יודע מאיפה אני יכולה למצוא

קישור לפרק של היום שהיה במקסיקו היום כאילו איפה אני יכולה לראות את זה באינטרנט ויוכל לתת לי קישור לזה

עוד שיר../images/Emo70.gif../images/Emo27.gif../images/Emo9.gif

איך קוראים לשיר הזה
הוא הולך ככה.. "אוטרו דיאה קה וואה......פרה אמר אונה וואס מאס.."

batel 146

New member
שבת שלום לכולם-דחוף מאוד!!!

כנראה מחקו לי את ההודעה שלי, אז אני רוצה שתעזרו לי אני רוצה תספורת כמו של רוברטה עם השיער האדום, אני לא צובעת את השיער, ולא עושה כול שהוע פן, פשוט רוצה תספורת כמו שלה אהבתי את התספורת מאוד אז אני רוצה בבקשה למי שיאכל לעשור לי, תמונות שלה עם השיער הרודום ככה שאני אוכל לראות את התספורת יותר טוב, תמונות שלה מקדימה ומאחורה לכול מי שיש, אני יודעת שיש פה באתר מלא, אבל חפשתי וכולם לא עזר לי. מקווה שתעזרו לי כי שאלתי מלא פעמיים ומ-ח-ק-ו לי את ההודעה (מעצבן) בתודה, בתאל.

batel 146

New member
תראוו

אני לא צובעת את השיער ולא עושה כול יום פנים אני פשוט רוצה את התספורת כמו שלה הבנתם כולכם? ופן אני יעשה רק בבת מצוווה של אחותיי

TuTyBoP15

New member
תשמעי לדעתי לא כדאי לך.. והסבר למה

דבר ראשוןןן את תצטרכי לצבוע כל שבועיים-חודש.. למה
אדום יורד במקלחת.. עוד לא פותח האדום שנשאר על השיער לנצח אלא אם כן צובעים צבע אחר על זה.. אדום יורד במקלחת עם הזמן וזה לוקח שבועיים את חודש.. וגם הוא דוהה מהשמש וזה עושה צבע גועלי.. לא כדאי.. ולצבוע כל שבועיים-חודש זה המון כסף ומאוד לא בריא.. זה כימיקלים.. דבר שני לדעתי זה ממש לא מתאים לבת 13.. זה צבע נועז מדי ויותר מדי חזק אם תצבעי לאדום זה יראה לך נורא מוזר ולדעתי לא תרגישי בנוח.. לגבי התספורת עצמה לא הצבע.. זה פנים שעושים לה גם פן חיצוני.. זה יורד אחרי יום(הפן החיצוני) אם תעשי כל יום פן חיצוני תצטרכי לעשות פן רגיל גם וזה יהרוס לך ת'שיער.. פן הורס שיער כן.. אני הכי ממליצה לך לעשות תספורת/צבע כמו של לופיטה.. אני נורא אהבתי את הכחול שחור ובניגוד לאדום הוא לא יורד או דוהה..

batel 146

New member
השיער האדום

אני לא עושה את התספורת כי היא מצאה חן בעני, לא בגלל שזו רוברטה ה-מ-ו-ש-ל-מ-ת. ולמה הכוונה לא לעשות טעות? לאיזה תספורת היתכוונת?

ooOMoRoShOoo

New member
השחור הקצר או האדום???../images/Emo110.gif

אני לא מבינה השחור זה לא חדש

batel 146

New member
תספורת עם השיער האדום

תנו יחס לא מבינה כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

osh360

New member
אני אסביר לך!

אל תיצבעי את השיער>הכי טוב שיער טיבעי כול שנייה ליצבוע והכול והכי יפה טיבעי

ooOMoRoShOoo

New member
כנסי../images/Emo110.gif

בת כמה את שאת רוצה כבר לצבוע את השיערר? אני לא ממליצה לך אם את פחות מ-16 כי זה סתם הורס אבל תמונות יש בגלריה ומאחור היתה לי פעם אחת אני אבדוק

batel 146

New member
תספוררררררררררת ולא צבעעעעעעע

נראה לך מי יצבעעעעעעעעעעעעעעעעע

למעלה