שאלון הדיסק החדש

../images/Emo40.gif שאלון הדיסק החדש../images/Emo70.gif

מדגישומטיק: http://213.8.106.62/on/mo/
קניתם את הדיסק
מהם 5 השירים האהובים עליכם בדיסק
- - - - -
אוהבים את הדיסק
מה אתם חושבים על זה ששמו שירים לא מהסדרה בדיסק
קצת קצר...אבל בסדר...

../images/Emo79.gif עונה ../images/Emo79.gif

קניתם את הדיסק
לא...אבל שלחו לי את השירים שאני אוהב
-רחוק מדי -מנהרת הזמן -לא אהבה -ילדה רעה -ילדות רעות
אוהבים את הדיסק
ככה...
בשביל מה?! סתם מיותר...

1 6

New member
חחח הסדר שלנו בשירים בדיוק אותו דבר

חוץ מ-1 ו-3

1 6

New member
יאללה

קניתם את הדיסק? עדיין לא.. אולי אני אקנה לא בטוחה מהם 5 השירים האהובים עליכם בדיסק? -לא אהבה -מנהרת הזמן -רחוק מדי -ילדה רעה -ילדות רעות אוהבים את הדיסק? רק חלק מהשירים.. מה אתם חושבים על זה ששמו שירים לא מהסדרה בדיסק? דפוק לאללה..

pinkdor

New member
אני הילדה הכי רעה בעיר!!!!

קניתי את הדיסק ברור 5 שירים אהובים? שאלה גדולה מדי אני אוהב הכי הרבה את "ילדה רעה". אחרי זה את "לא אהבה". אחרי זה את "אלינור הבת זונה". וכל האחרים יפים באותה המידה בעיניי. אני מת על הדיסק. השירים האחרים ששמו בדיסק מגניבים ויפים. זה רק מוסיף. לא מזיק. בסה"כ יש רק 9 שירים של הסדרה בדיסק: "ילדות רעות", "הלכת רחוק מדי", "לא אהבה", "המלחמה נגד הרוח", "אלינור הבת זונה", "מנהרת הזמן", "אתה", "רק רוצה לגעת בך" ו"ילדה רעה". זה היה ממש דיסק קצר אם רק אלו היו מופיעים. אז זה טוב שהוסיפו! ולמה לעזאזל השיר המסריח של עומר ברנע נכנס- "המלחמה נגד הרוח"?!?!

Laly Girl

New member
עונהנהנה../images/Emo9.gif

קניתם את הדיסק
ברור
-לא אהבה -רחוק מידי -ילדה רעה -מנהרת הזמן -גבריאל אוהבים את הדיסק
איך לא
יש לימור
חח סתם אחלה דיסק בלי קשר
שזה כאילו עשו אוסף של ערוץ 24:Sאבל זה נסבל איך שהוא,העיקר שיש תשירים החשובים שבאמת מהסדרה לא ממש אכפת לי המיסביב. סורי לא היה לי כוח להדגיש

עונה

קניתם את הדיסק - כן ברור מהם 5 השירים האהובים עליכם בדיסק -לא אהבה -ילדות רעות -ילדה רעה -הלכת רחוק מדי -מנהרת הזמן אוהבים את הדיסק - כן מאוד מה אתם חושבים על זה ששמו שירים לא מהסדרה בדיסק - לדעתי זה רק מוסיף, כי הדיסק יכול היה להיות קצר. חוץ מזה זה פסקול הסדרה, והשירים האלו הופיעו אז זה בסדר ששמו אותם...

למעלה