שאלה

The Red Baron

New member
נחמד מאוד

ומה הקשר למשוב שנתתי לך ? תקראי טוב טוב את הדוגמא עם הסיגריות שנתתי . אם לא תלמדי לנהל דו-שיח בוגר עם אנשים אחרים - אז פוגעת ישירות בחתולים מכיוון שאת פוגעת במתרה שלך (לשכנע לטובת החתולים ) . תבקשי מחברה שלך לקרוא את השתשלשות הדברים ותביני שמגיעה פה למשהו התנצלות - למרות שהוא לא צריך אותה ולא מצפה לקבל אותה . הסיבה היחידה שעניתי לך כרגע כי התגובה שלך בוגרת . אם תכבדי אותי ודעותי (אני לא שורף חתולים או מתעלל בהם) - אז אני מבטיח להחזיר לך פי שניים . ברגע שתביני את העיקרון הזה החיים שלך יהיו יותר פשוטים .

i n b a r 2 4

New member
אתם סוטים מהנושא המרכזי של השרשור

לכל אחד יש דעה שונה וזה בסדר

The Red Baron

New member
זה מה שכתבתי בדיוק

לפני הניסיון הפולשני לחנך אותי ולהעביר עלי ביקורת מרושעת ללא כל סיבה

תקחי.

היא תתרגל לבית בגיל כזה, את צריכה לשים אותה בהתחלה בחדר נפרד כמה ימים ואז להציג לה את שאר הבית. גם את היפה שלי לקחתי מהרחוב בגיל כזה בערך

shani192

New member
נזכרתי עכשיו במשהו!

נכון הייתה מישהי שפעם אספה אליה חתולה שחורה פצועה וחיפשה את המאכיל? מראשון אז בקיצור המאכיל נעלם וגם החתולים!
מוזר בדיוק כשחיפשנו אותו הוא נעלם וככה הייתי רואה אותו כל יום! וגם החתולים מה שהכי מוזר!

pie and cactus

New member
אני חיפשתי

בינתיים מצאתי לחתולה בית חדש, היא עוד לא עברה שום ניתוח, ואני לא יודעת אם כדאי כי יש לה תחושה חלקית ביד, אז אנחנו מחכים. את בטוחה שהחתולים נעלמו? כמה זמן לא ראית אותם? אולי הוא עבר דירה ולקח אותם איתו?

shani192

New member
את החתולים כבר והאיש כבר לא ראיתי מ

שהו כמו חודש או יותר..

i n b a r 2 4

New member
האמת היא

שכן אבל יש לה קטעים שהיא בורחת מכולם היא לא שורטת או נושכת רק ביישנית...

i n b a r 2 4

New member
כן

בפעם הבאה שאני יהיה אצל דודה שלי אני יביא מצלמה ויעלה תתמונות לפורום

למעלה