התפקדות אפריל

../images/Emo39.gif../images/Emo41.gifהתפקדות אפריל../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif

אז היום זה הראשון באפריל
תיזהרו שאף אחד לא יעבוד עליכם!! סתאם זה יכול להיות מצחיק.. טוב, אז יאללה חמודים, התפקדות אפריל?
שיר החודש של נועם:
שיר החודש לא של נועם:
אומן החודש:
אלבום החודש:
תמונת החודש:
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב:
אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב:
מישהו שעשה לכם את החודש:
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב:
המלצת החודש:
ציטוט/משפט החודש:
מסר לאומה:
ספרו על חוויות ה-1 באפריל שלכם
משהו מצחיק שקרה לכם, שעשו לכם, שעשיתם.. שתפו
שיהיה לכולנו חודש נפלא

מסכמת חודש בסה''כ אחלה../images/Emo23.gif

בכלליות.. עזבו את מה שהיה לי מסביב הרבה זמן לא היה חודשכזה טוב ומלא אירועים כמו מרץ:] שיר החודש של נועם: אחרי ההופעה של אתמול קשה לי להחליט...אבל אם אני צריכה להסתכל על החודש כולו אז "לעולם לא תדעי" שיר החודש לא של נועם: סוף העולם אומן החודש: אביב,עברי,נועם אלבום החודש: הלייב של אביב שיש לי:) תמונת החודש: אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: היו הרבה.. פורים,יומולדת,יצאתי הרבה,ארוחות, לראות מלא חברות טובות שלי,הופעות! היה חודש ממש אחלה! אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: פשוט הדיכאון.. מישהו שעשה לכם את החודש: נראה לי ההופעה בהנגר עשתה לי את החודש.. אז אביב גפן מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: גלו ומיא.. ומקווה שגם החודש את היליק המלצת החודש: נועם ברור! ציטוט/משפט החודש: אוף היה הרבה אני לא זוכרת מסר לאומה: אזרחות זה חרא גם בפעם השלישית>< ספרו על חוויות ה-1 באפריל שלכם משהו מצחיק שקרה לכם, שעשו לכם, שעשיתם.. שתפו מזה לא היו לי חוויות 1 באפריל חחח שיהיה לכולנו חודש נפלא גם לך יקירה:)

מתפקדת

שיר החודש של נועם: לעולם לא תדעי שיר החודש לא של נועם: גיטרה וכינור - שלום חנוך אומן החודש: נ-ו-ע-ם אלבום החודש: נרגע הבא - אוהד חיטמן תמונת החודש:
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: ההופעה של נועם בחיפה - עשתה את החודש הרבה יותר טוב אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: כל העבודות שצריך להגיש כי המורים בטוחים שאין לנו חיים מישהו שעשה לכם את החודש: נועם
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: נועם, אני מקווה המלצת החודש: לישון - תשנו הרבה... שלא תהיו עייפים ציטוט/משפט החודש:
מסר לאומה: בשתי מילים
נועם פנחסוב

נמנמ

שיר החודש של נועם: הממ לא עולה לי עכשיו שיר החודש לא של נועם: יש יותר מידי אומן החודש: נועם וכפיר אלבום החודש: כפיר אפשטיין תמונת החודש: נוותר
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: הורדתי את הריבועים
אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: - מישהו שעשה לכם את החודש: גיא
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: גיא המלצת החודש: תשנו. ציטוט/משפט החודש: בטוח היה משהו מסר לאומה: -

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמתפקדת../images/Emo13.gif

שיר החודש של נועם:עכשיו את פה שיר החודש לא של נועם:גניבה-היהודים אומן החודש:נועם!! אלבום החודש:the calling תמונת החודש:ללא ספק
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב:היום צילום! (למרות שהיה הכי מתיש בעולם! אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב:אממ.. המבחן התקוע בספרות.. מישהו שעשה לכם את החודש:נועם, זהר ומאיה מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב:את כל מי שלא ייצא לי לראות החודש..חח המלצת החודש:משקה נשי מהריבר בקניון איילון שברמת גן!! חובה! ציטוט/משפט החודש:"אני נראה ככה כמו קונדום"..
[נועם..]
מסר לאומה:לא בדיוק מסר.. אבל.. אני ממש שמחה שיצא לי להכיר את נועם! הוא ממש ממש מקסים וזורם! למרות שחפרנו לו!

יאללה אפריל, שיהיה חודש טוב../images/Emo13.gif

שיר החודש של נועם: שמתי
שיר החודש לא של נועם: אני אשתנה- ירמי קפלן, האביב הנצחי- כנסיית השכל ויש עוד המון.. אומן החודש: אביב גפן ונועם פנחסוב ברור! אלבום החודש:זה רק אור הירח-אביב גפן
תמונת החודש:
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: ההופעה בהאנגר בעיקר
היה מושלם! אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: דיכאונות למיניהם
מישהו שעשה לכם את החודש: גלוש
מיכלי
בופי
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: ... המלצת החודש: סדר עדיפויות.. פרופורציות
ציטוט/משפט החודש: פףף יש יותר מדיי.. מסר לאומה: אני אוהבת אתכם
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo13.gif

שיר החודש של נועם: אין:( (מבטיחה לשפר
) שיר החודש לא של נועם: ליאונרדו- עברי אומן החודש: עברי:) אלבום החודש: אין. אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: נפתרתי ממבחן שהיה לי
אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: הייתי חולה, אבל העיקר שזה נגמר. מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: חברה, אני מניחה. אחרי הרבה זמן. אבל פשוט לא יצא עד עכשיו. מסר לאומה: בהצתה מאוחרת, אבל רק היום שמתי לב שיש פורום:) אז שיהיה המון בהצלחה:) ומזל טוב!

moriboy666

New member
It's not a habit, it's cool

שיר החודש של נועם:אתם כבר יודעים שאני לא שומע אותו.. אני וכל המחשבות זה השיר שלי שיר החודש לא של נועם:מה שעכשיו אומן החודש:הת'ר נובה תשמעו אותה היא ממש טובה אלבום החודש:Elliott Smith - Roman Candle תמונת החודש:המומינים
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב:רגעים קטנים של אושר אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב:כל השאר מישהו שעשה לכם את החודש:לא כותב שמות מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: שיגמר המלצת החודש:לאריק איינשטיין הגאון יש מייספייס!. שמעו את מיו (לא חסר ז'. מיו) ג'ונו אחלה סרט.. גם מכושפת ציטוט/משפט החודש:אל תחליפו את נרות השלום בנרות מלחמה...ככה זה הלך? מסר לאומה:תהיו חופשים? ספרו על חוויות ה-1 באפריל שלכם משהו מצחיק שקרה לכם, שעשו לכם, שעשיתם.. שתפו לא קרה לי כלום באחד באפריל אפעם..

inbal10194

New member
מתפקדת

שיר החודש של נועם:"תני לי" שיר החודש לא של נועם: "כבשים" - עברי לידר אומן החודש:נועם אלבום החודש:MOVE ALONG תמונת החודש: אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: מישהו שעשה לכם את החודש:החברות הטובות שלי:) מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב:בני דודים שלי שבניו יורק!! המלצת החודש:תכננו את הזמנים שלכם ציטוט/משפט החודש: "XXX" מסר לאומה:תנו חיוך הכל לטובה! חעחע זה היה אחד באפריל אחד הטובים!! בשעה הראשונה של בצפר (מתמטיקה) הגיעו רק 2 בנות לשיעור ואחרי 10 דק' כל השאר נכנסו ועשו למורה 1 באפריל. בשעה שיש לחצי מהכיתה ערבית ולחצי השני צרפתית החלפנו בין הכיתות XD עבדנו על חברה של חברה שלי בטלפון..חחח היה ממש טוב שיהיה לכולנו חודש מעולה, מהנה ופסח כשר!! אני ממש מחכה כבר לפסח.

למעלה