סגירת הפורום

../images/Emo39.gif סגירת הפורום ../images/Emo39.gif

אנו מודים לpunky doll על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך
עקב מיעוט פעילות, בשלב זה הפורום ייסגר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

punky doll

New member
לא נתנו לי זמן להגיב...

בכל מקרה רציתי להודיע לכולם על פרישתי כמנהלת הפורום... אני כרגע עוברת חודשים לא קלים בכלל בין אם זה עם הבגרויות, הפרוייקטים, הצבא והמצב בבית.... אמא שלי עברה אירוע מוחי לפני כחודשיים, דבר ששבר אותי בצורה מוחלטת ודברים לא חזרו לעצמם מאז... לא מספיק לכל הלחץ שיש לי בבי"ס התווספו עוד המון דברים הקשורים בטיפול שלי באמא שלי ככה שאין לי רגע לעצמי... לא רציתי שזה יגיע למצב הזה של סגירת הפורום אבל באמת שעם כל הדברים שעברו עליי לא היה לי אפילו כמה דקות לשבת ולעדכן את הפורום... אני מצטערת אם אכזבתי מישהו כי אני יודעת שהרבה פה מסתמכים על העדכונים השוטפים בכל הקשור לדולז... לכל מי שמעוניין לקחת על עצמו את האחריות על ניהול הפורום יכול לפנות לתפוז דרך הלינק הזה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ולבקש לנהל את הפורום... נכון לעכשיו הפורום סגור אך אם ימצאו מישהו שינהל אותו במקומי הפורום ייפתח לשימוש ויחזור לקדמותו... אני מצטערת על הכל ואוהבת את כולכם יפעת

Aeon

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

קודם כל את לא איכזבת פה א ף א ח ד
לכל אחד שיש לו מעט חמלה יכול להבין את מצבך. אני בכל אופן מקווה שאימך תחלים במהרה. וסגירת הפורום די נפלה עלי משום מקום, אני לא רוצה שהפורום המקסים הזה יסגר
אם מי יהיה לקשקש על הדולז
מקווה שהכל יחזור לקדמותו מהר............... ויפעתוש מבחינתי היית אחלה מנהלת
(שתוכלי תחזרי
)

funky Doll

New member
../images/Emo10.gifיוא חבל

אבל אני מאחלת לך בהצלחה בלימודים ובלי הרבה אומץ
תודה על כל הפעילויות והדברים שעשית בשביל הפורום, אני יתגעגע

funky Doll

New member
שחכתי להגיד שאני לא מעל גיל 16

ורציתי לנסות לפחות לנהל את הפורום .. אז אם יש מישו בגיל 16 בפורום שינסה לפחות ..

למעלה