שאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

רוזהלי

New member
שאלות (לא הכוונה)
תלונה לחברת "דן"
לפני שלושה חודשים התלוננתי ושלחתי בפקס כפי שהם מבקשים. אמרו לי בטל' שקיבלו את הפקס. מאז כחודשיים אני מנסה ליצור איתם קשר ואין שום תגובה. מה אפשר לעשות בעניין?

connex

Active member
שאלות (לא הכוונה)
מישהו יודע מה האתר הזה?
http://www.veolia-transport.co.il/he/services/publictransportation/ זה לא האתר הרשמי של ויאוליה והוא גם נראה שונה ממנו. ההימור שלי-אתר חדש שהם עובדים עליו (לא כל הפונקציות פועלות) ושבטח יעלה לאוויר כשהם יחלו להפעיל את קווי בני ברק-ירושלים למרות שמצד שני הם הכניסו את האשכול (עדיין ללא קווים) ל"אזורים וקווים"

טלי64646464

New member
תלונה לחברת "דן"
לפני שלושה חודשים התלוננתי ושלחתי בפקס כפי שהם מבקשים. אמרו לי בטל' שקיבלו את הפקס. מאז כחודשיים אני מנסה ליצור איתם קשר ואין שום תגובה. מה אפשר לעשות בעניין?
לכתוב מכתב ברור ורציני. הכל תלוי במהות התלונה
לאגף משאבי אנוש. בהצלחה!

מישהו יודע מה האתר הזה?
http://www.veolia-transport.co.il/he/services/publictransportation/ זה לא האתר הרשמי של ויאוליה והוא גם נראה שונה ממנו. ההימור שלי-אתר חדש שהם עובדים עליו (לא כל הפונקציות פועלות) ושבטח יעלה לאוויר כשהם יחלו להפעיל את קווי בני ברק-ירושלים למרות שמצד שני הם הכניסו את האשכול (עדיין ללא קווים) ל"אזורים וקווים"
זה נראה כמו אתר התדמית של החברה בישראל
לעומת veoliat.co.il שהוא אתר עם מידע על קווי האוטובוס שלהם.

connex

Active member
זה נראה כמו אתר התדמית של החברה בישראל
לעומת veoliat.co.il שהוא אתר עם מידע על קווי האוטובוס שלהם.
יש אפשרות
אבל בעצם מי קהל היעד? משרד התחבורה לקראת מכרזים עתידיים? תושבי בני ברק,ירושלים,רעננה ורמת גן שלא מכירים את החברה ובקרוב יכירו? ואם אתר תדמיתי אז מדוע לא לכל קבוצת ויאוליה? הרי גם חטיבת איכות הסביבה פועלת בארץ

אורי404

New member
שאלות (לא הכוונה)
שאלות בנושא אוטובוסים
1. א). שאלה לפשר שמות דגמי אוטובוסים (וגם משאיות): מה למעשה מציינת הR בווולוואים השונים (למשל B7R או B9R)? כנ"ל על L (למשל B7L בישראל ובB9L בתפוצות)? B שמאלית, כידוע BUS וימנית (למשל B10B או B12B) "בק" (מנוע אחורי). ב) משאיות וולוו מה מציינות האותיות FH בדגמים השונים? או FL בדגמים אחרים? 2. אוטובוסים נמוכי רצפה ונמוכי כניסה עד כמה, שזכור לי נמוכי הכניסה הראשונים היו ב"אגד תעבורה" באשכול אשקלון-קרית גת. אלה קבלו מן אישור מיוחד, כי זוהי ירידה מסויימת בסטנדרט של נמוכי רצפה (כמובן, זה נתון למחלוקת). מאז כידוע, חברות אוטובוסים שונות מצטיידות בנמוכי כניסה (למשל "מטרופולין" ולא רק הם). האם כיום בכל המכרזים התנאי הוא "גישה לנכים" וכך למעשה לנמוכי כניסה או שמא כל מכרז התנאים משלו?

XrayCharlie

New member
יש לכם מושג מה קורה בכניסה לחולון?
מצומת חולון בשדרות לוי אשכול יש שיפוצים- כרתו עצים, עושים שם משהו. חשבתי שזה קשור לתחנת רכבת, אבל עכשיו אני לא בטוחה.
לא יודע אם זה מה שראית
אבל בחולון גזמו היום ענפים מעצי דקל (צריך סכך לסוכות) ולא חסרים כאלה בעיר.

stratomaximus

New member
יש לכם מושג מה קורה בכניסה לחולון?
מצומת חולון בשדרות לוי אשכול יש שיפוצים- כרתו עצים, עושים שם משהו. חשבתי שזה קשור לתחנת רכבת, אבל עכשיו אני לא בטוחה.
מניחים קו ביוב\ניקוז תת-קרקעי חדש
יש שם גם שלט ליד העבודות שמסביר את מהותן

stratomaximus

New member
היכן רוצים לבנות תחנה מרכזית בחולון??
מצפון לתחנת צומת חולון או מדרום לה ??
אני חושב שממזרח לה
או ליתר דיוק בפינה הצפון מזרחית של הצומת\מחלף. זה השטח הפנוי היחיד, שלא שייך לאף אחד.

נניח ואני צריך להגיע
מוינטר לקניון איילון ו 33,57,67 באים לצאת שלושתם ביחד במקביל איזה קוו הכי כדאי מהשלושה לקחת ואיזה קוו הכי לא כדאי מהשלושה לקחת?
זה נשמע לי כמו שאלת הכוונה
ולדעתי התשובה היא לקחת 33 ולברוח מ-67.

שאלות (לא הכוונה)
שבילי

מישהו אולי יודע איפה אפשר למצוא מפה של שבילי אופניים הארץ? ואני לא מתכוונת לשבילים לטיולים, אלא בתוך העיר. אם קיימים כאלה. ועוד שאלה-בערב יום כיפור, יום שישי, יצאתי עם האופניים שלי ונסעתי מכיוון בת ים לתל כביר על איילון.. בדרך ראיתי את התחנה בולפסון פתוחה ובכניסה יושב שומר. מישהו יודע למה??

שבילי

מישהו אולי יודע איפה אפשר למצוא מפה של שבילי אופניים הארץ? ואני לא מתכוונת לשבילים לטיולים, אלא בתוך העיר. אם קיימים כאלה. ועוד שאלה-בערב יום כיפור, יום שישי, יצאתי עם האופניים שלי ונסעתי מכיוון בת ים לתל כביר על איילון.. בדרך ראיתי את התחנה בולפסון פתוחה ובכניסה יושב שומר. מישהו יודע למה??
לדעתי יש רק מפות עירוניות.
למשל ניתן למצוא מפה של תל אביב-יפו עם סימון שבילי אופניים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה