McWeekend

Serena16

New member
אני מתווכחת איתך ב3 הודעות שונות ../images/Emo6.gif

אולי הם לא שמו לב אבל גם אחרי שהם הרימו אותו הוא הלך די בקלות.... ראמוס ממש לא מפחיד! הוא מקסים, אחד השחקנים האהובים עליי
הוא פשוט מאוד חזק. מאוד. כל דחיפה קטנה שלו והשחקן השני עף כמה מטרים לפחות, אז באמת למסי הקטנטן לא כדאי להסתבך איתו XD

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifזה די משעשע.XD

הפורום נראה כמו פורום קלאסיקו ולא כמו פורום מקפליי.
כן אבל הוא גם היה ממש עצבני, יכול להיות שזה כן מאוד כאב לו. פשוט הוא כן יכל לדרוך על הרגל, למרות שאני דיי בטוחה שכאב לו \: חחחחחחחחחחח, את מצד אחד אומרת שכל דחיפה קטנה שלו השחקן השני עף כמה מטרים, אבל מצד שני הוא לא מפחיד.XD לפי דעתי בנאדם שעושה דבר כזה, הוא דיי הרבה מפחיד.

Serena16

New member
חחחחחח לגמרי ../images/Emo45.gif

פורום קלאסיקו
התיאור הזה באמת נשמע מפחיד, אבל סרחיו ראמוס ומפחיד באותו משפט זה לא מסתדר לי
הוא כזה מתוק, אין לתאר במילים
אולי כאב לו, אבל כולם התעצבנו יותר מדי, הם חברים!

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחח D:

אותי הוא דיי מפחיד.XD אבל כנראה שכל קלאסיקו יהיה אלים יחסית.>.<" למרות שרובם שם חברים
הם ממש חמודים בתמונה
חעחעחע

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifאפעם לא האשמתי את ראמוס.XD

פשוט הרבה פעמים שיש מכות, הוא נמצא שם
תכלס, איזה פאדיחות זה כשהם חוזרים לנבחרת. אבל מתמונות שיצא לי לראות שלהם, הכל בסדר שם. D: והם נראים כמו ילדים קטנים וחמודים

Serena16

New member
ילדים קטנים ומתוקים ../images/Emo212.gif../images/Emo214.gif../images/Emo210.gif

Serena16

New member
ממש לא מפחיד, מתוק ../images/Emo214.gif

קלאסיקו יהיה אלים, לא משנה מה, זה לא אשמתו של ראמוס
בטח יש להם awkward moments שהם חוזרים לנבחרת

חחחחחחח אני לא אוהבת לראות אנשים מתווכחים

וגם העניין פה זה שכל אחת מכן בחיים לא תשנה את דעתה...אז זה כזה כמו לדבר עם קיר כי מן הסתם את קרן תגני על בארסה וסרינה תגן על ריאל <:

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחח , בהחלט בושה. XD

יכול להיות שהשחקן הזה באמת ישר, אבל הקטע שהוא דרך עליו ושהם הרימו אותו אח"כ כמו חיות, זה באמת לא היה בסדר. כי זה ממש כואב שדורכים עלייך עם נעליים שבתחתית יש ברזל \: אז אני לא התלהב, אני רק מקווה שדברים כאלה לא יחזרו. D: הקטע שמסי התעצבן הרג אותתתתתתתתי !
זה קרה אולי פעם אחת השנה? ועכשיו עוד פעם? כאילו לא רואים דברים כאלה, זה קטלנננני , מסי הזה כפרעליו
אני רואה צ'אמפס 12. כי אין מה לראות בטלוויזיה. חוצמזה נשאר לי עוד איזה 30 פרקים, אז זה טיפשי לא לראות, כי כבר עברתי את רוב העונה. XD למרות שככל שהעונה עוברת היא נעשית מפגרת יותר ויותר~

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחחחחח XD

תכלס זה מה זה עוזר להירדם,הרבה פעמים אני שמה את זה ברקע ונרדמת מרוב שעמום. XD תקשיבי, הוא לא עשה הצגה, זה ממש כואב, הם פשוט לא נראה לי שמו לב לזה שהוא דרך על וויה. ובגלל זה הם כעסו. X: חחחחחחח זה לא שראמוס חזק, זה שמסי חלש. XD וגמד
סתםסתם. תכלס ראמוס ממש מפחיד, הוא אלים כזה. לא כדאי להסתבך איתו, בעיקר מסי O_O"

Serena16

New member
ראיתי רק את הפרק הראשון

וכמעט נרדמתי באמצע
נראה לי אין בתי ספר למשחק בדרום אמריקה, כולם שם חרא שחקנים
ארבלואה מאוד ישר, הוא תמיד משתדל לא לעשות עבירות וכאלה, הוא התעצבן כנראה שוויה דחף אותו.. אז הוא דרך עליו טיפה
הרימו אותו כמו חיות, בואי נגזים.. הוא חבר שלהם אז הם התעצבנו שהוא עשה הצגה כי שנייה וחצי אחרי זה הוא הלך כמו גדול ... והפרצוף של מסי XD הוא בא כולו עצבני דוחף את ראמוס ואז שראמוס דחף אותו בחזרה היה לו פרצוף של 'אה.. אתה חזק..' ראמוס הוא אחד שלא היית רוצה ללכת איתו מכות

Ruth Fletcher

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo27.gifסתם לציין שהשרשור מקוויקנד../images/Emo37.gif

פורה למדי וזה ממש כיף!

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo45.gifגם אני רציתי להגיד את זה ../images/Emo13.gif

הלוואי שתמיד היה ככה...

Serena16

New member
פורה מוויכוחים על מדריד-בארסה

אני קרן ועדי מתווכחות על זה כבר באותו זמן בכמה הודעות שונות! הטמטום
אבל אני גם אוהבת לראות את השרשור מפוצץ בהוודעות

למעלה