McWeekend

yardenise

New member
../images/Emo185.gifקסיאס ../images/Emo99.gif

סתם, אני לא כזה אוהבת אותו
אבל הנשיקה שהוא הביא לחברה שלו בעונה שעברה (נראלי)

Serena16

New member
מה? את מדברת ברצינות?

פפה אדיר XD ומכל הדוגמנים של ריאל שרצו שם על המגרש את הסתכלת על מסי?
שני, את מרגישה טוב? אם יש מישהו מבארסה ששווה הסתכלות זה פיקה.. ואולי גם ואלדס, מסי זה האחרון

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifנכון שני, יש לו משהו. D:

הוא סופר חמודי ומתוקי ומושלמיייייי. D:

Noa L black

New member
נכון... רואים שהוא משחק ונלחם מתוך הנשמה

ורואים שהוא בדרך להפוך למשהו הרבה יותר גדול משחקן שיבוא וילך בגלל כל הנשמה שיש בו.. וקסיאס
מה בכלל יש להגיד על הגאון הזה...השוער הכי טוב בעולם בלי שום ויכוח

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifראמוס כזה אידיוט, באמת XD

אני צחקתי עליו כ"כ הרבה. זה כ"כ שיפר לי את המצברוח אחרי הקאלסיקו, כאילו כמה טיפש אפשר להיות בשביל להפיל ולדרוס גביע?! XDDDDDD לא הבנתי את המשפט האחרון, אבל הפרסומת ממש חמודה, מאיפה הקרצת אותה?! XD הציטוט על ראמוס אדיר, ראיתי אותו בטוויטר ונקרעתי, אידיוט
הזה על שאקירה קצת פחות, תראי את מי היא תפסה כפרעליו
~תגידי לי שלא היית רוצה לצאת עם מישהו כמו פיקה, רק תגידי. O:~ ואל תקראי למסי מפגר, הוא מתוק, וחמוד, וממש לא מפגר

Serena16

New member
אויש, מזה קשור לאידיוט?

לא הפלת כלום בחיים שלך? חוצמזה שכשבארסה זכתה בגביע הוא נשבר עוד על המגרש XD שמסי מקבל את הכדור כתוב עליו "see you in Cibeles" רק בספרדית חח סיבלס זו הכיכר שריאל מדריד חוגגת אליפויות עם האוהדים, אז ככה שזה יצא מצחיק
הייתי מאוד רוצה לצאת עם פיקה, רק שיהיה יפה וישתוק
אני מסכימה שמסי אחלה בדרך כלל, אבל הוא צריך להשתלט על עצמו הוא מתעצבן ובועט כדורים ובוכה ולא יודעת מה עוד אבל הוא נהיה מוזר.. שיחזור להיות מסי של 2008

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחח הפלתי הרבה דברים,

לא גביע.
ולא דרסתי את הדברים אחרי שהם נפלו. X D סליחה, מסי צריך להשתלט על עצמו?!?! XD מסי התעצבן פעם אחת במשחק, אולי פעמיים. (אבל היה את הקטע שהוא התעצבן על איזה שחקן שלכם שזה ממש שיעשע אותי - מסי עצבני
)להזכיר לך איזה מחוממים ריאל היו במחצית הראשונה?!?! O_O" וגם בשנייה, אבל בשנייה הם כבר ישנו.
הייתי רוצה לצאת עם פיקה לא משנה איך, העיקר לצאת איתו, מושלם. *~*

Serena16

New member
חחחחחחחחח

מצחיק אותי שאת כזה "בשנייה הם כבר ישנו" ישנו ישנו אבל לקחו את הגביע
שיחקו מדהים, מחצית ראשונה מעולה, שנייה פחות אבל עבודת הגנה מדהימה, והארכה.. שלנו כמובן
וכן! מסי צריך להשתלט על עצמו, מתנהג כמו ילד קטן

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifלא אתם XD

צריכים להתחיל להשתלט על עצמכם. O: תקשיבי אני לאדעת מה איתך, בארסה שיחקו הרבה יותר יפה, כי תכלס זה הסגנון משחק שלהם, בניגוד לסגנון משחק שלכם שאני די בטוחה שזה היה התכנון מההתחלה- לעשות מתפרצת אחת ולסיים את המשחק. אז ריאל מדריד באמת לא עשו יותר מידי, בעיקר לא במחצית השנייה ובהארכת זמן. אבל וואלה, הסגנון משחק שלכם עבד לטובה. D:

Serena16

New member
אוי נו קרן

את יודעת שאם היינו משחקים פתוח, היינו מקבלים 5-0 שוב, אז צריך טיפה יותר עבודת הגנה כדי לעצור את MVP אבל זה לא אומר שזה לא כדורגל יפה.. בארסה משחקת בשיטה שלה וזה אחלה, כדורגל מצוין, זה לא אומר שאי אפשר לשחק אחרת.. באנו מוכנים הפעם לקלאסיקו, ידענו בדיוק מה לעשות וזה הצליח, אז גם אם ריאל לא מתמסרת שעה בהגנה הם משחקים לא רק יפה אלא גם יעיל ועובדה, הגביע במדריד
don't be mad at me

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחחחח, אני לא כועסת עלייך. D:

בארסה שיחקה בשיטה הרגילה שלה, ועובדה שאתם בקושי נגעתם בכדור. אבל אתם שיחקתם בשיטה שלכם, ועובדה שפעם אחת הספיקה לכם לעשות גול. :) כנראה שבארסה צריכים לחשוב קצת יותר על מה הם יכולים לשנות לקראת המשחק הבא שלהם. ולהפתיע אותכם

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifאפשר שנייה להתערב?

תראו, גם סרינה וגם קרן, למען האמת המשפחה שלי היו האנשים היחידים האובייקטיביים שפגשתי שראו את המשחק, ולפי מה שהם אמרו אף אחת מהקבוצות שיחקה לא יפה.

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifO:

יכול להיות שיחסית למשחקים שלהם לא אחד נגד השני, הם שיחקו יחסית רע. כי תכלס זה משחק קשה, והם היו מחוממים אחד על השני (=הרבה מכות. שאת זה אני לא אוהבת). אבל בארסה שיחקו את המשחק שלהם, וריאל שיחקו את המשחק שלהם. ולכל קבוצה יש סגנון משחק יפה. זה פשוט לא פעל כמו שזה פועל על קבוצות אחרות בספרד, כי טוב הן הקבוצות שבטופ, וזה הרבה יותר קשה מסתם משחק.

Serena16

New member
האמת זה קצת נכון

מדריד אף פעם לא משחקת עם כזאת הגנה, אבל כדי לעצור את הטיקי טאקה של בארסה זה מה שהם צריכים לעשות. אז בארסה לא הצליחו לשחק את המשחק היפה שלהם וריאל היו צריכים להתרגל לשחק ביעילות אבל אישית.. אני מאוד נהניתי מהכדורגל של ריאל במחצית הראשונה והתרשמתי מהכדורגל של בארסה במחצית השנייה

למעלה