cdcd1

New member
כישרון לא מספיק

שלום לחברי הפורום ואורחיו, אשמח אם תוכלו לעזור לחבר טוב שלי: מהנדס אלקטרוניקה מוכשר עם תואר שני, לא מחזיק מעמד בעבודה, כדבריו הוא הולך ושורף את עצמו בתחום. האם יש פסיכולוג מומלץ שמתמחה בתחום באיזור גוש דן והשרון? תודה.

היי ../images/Emo140.gif

אתה מוכן להסביר למה אתה מתכוון ב כדבריו הוא הולך ושורף את עצמו בתחום.. שמתי אותך בהודעת OFF כי שאלת על פסיכולוג שזה לא נושא הפורום. מצד שני נישמח לחוות את דעתנו ולעזור אם אפשר. ברוך הבא

cdcd1

New member
שורף את עצמו בתחום

מאחר שחבר שלי כבר פוטר ממספר מקומות, ולמרות מה שחושבים תחום ההיי-טק לא כל כך גדול, הוא מתקשה מאוד למצוא עבודה חדשה, אבל הבעיה האמיתית שלו היא שהוא חוזר על אותן טעויות שבגללן מפטרים אותו. אשמח להעביר לו עצות.

אם

הוא חוזר על אותם דפוסי התנהגות שגורמים לפיטוריו אז יש מספר אפשרויות.
ללכת לפסיכולוג שיש לו המלצות טובות.
במקביל לפסיכולוג יש לבדוק אם הוא זקוק לעזרה של כדורים מפסיכיאטר.
בנוסף, ללכת לסדנאות שקשורות לבעיה. יש סדנאות תקשורת, אסרטיביות, יחסי אנוש וכו' לגבי הפסיכיאטר, אל תיפגעו שהצעתי את זה. כי אם הוא אכן יגלה שהומלץ לו ע"י הפסיכולוג לגשת לפסיכיאטר ולקחת כדורים, זה יכל לעזור לו יותר מאלף שיחות עם פסיכולוג.

cdcd1

New member
דיסקסנו את הנושא

הוא מוכן ללכת לפסיכולוג למרות הרתיעה שיש לו, הוא חושב שפסיכיאטר זה רק במקרה ופסיכולוג לא יעזור, הוא שאל אותי אם אני מכיר פםיכולוג טוב בתחום, ואני לא מכיר לצערי, מישהו מוכן להמליץ?

cdcd1

New member
מחשבה נוספת

ידידה משותפת שלנו אמרה לי עכשיו כי לדעתה יש לו הפרעת קשב או ריכוז קלה שלא אובחנה מקבוצת ADD, ולכן יש לא בעיה בהתארגנות ברגע שה"היי" של העבודה החדשה יורד, הוא דוחה הכל למחר... הוא בעל תואר שני בן 36, ציונים סבירים למרות שחבריו ללימודים תמיד סברו שהוא "יכול יותר", היתכן? מה דעתכם?

למעלה