אמ... ../images/Emo110.gif

my chemical romance the used smeshing pempkins gunz n' roses linkin park Rise Against Daughtry nirvana הביטלס לד זפלין דיפ פרפל שייגעצ מוניקה סקס השוונג של הפיתה דוקטור קספר

זה מבוסס על סיפור אמיתי של איזה סלב

שהיה בשנות ה-80/90 שחזר הביתה וגילה את אשתו עם השכן וכתב את השיר. השוונג של הפיתה עשו מזה פזמון

פםפםפם זה קצת ארוך:

Anathema Angra Anorexia Nervosa Arctic Monkeys Avantasia Ayreon Betzefer Biffy Clyro Bullet For My Valentine Caliban Chick Corea Chris Joss Coldplay Cradle Of Filth David Bowie Depech Mode Dido Dire Straits Disturbed Dream Theater Edguy Einstuerzende Neubauten Eminem Emma Shapplin Evanescence Foo Fighters Gorgoroth Guns 'n' Roses Iced Earth Incubus Interpol Janis Joplin Kamelot Kataklysm Korn Led Zeppelin Manntis Mozart Muse My Chemical Romance Nirvana Opeth |Pearl Jam Pink Floyd Placebo Porcupine Tree Queen Radiohead Rage Against The Machine Ramstein Red Hot Chili Peppers Regina Spektor Sinergy Slayer Silverchair Slipknot Soilwork Solstice Coil Sparta Symphoney X System Of A Down TamTrum The Beatles The Prodigy The Strokes The Subways Tracy Chapman Ulver Within Temptation Zero Hour אביב גפן אביתר בנאי אחינועם ניני איגי וקסמן אינדיגו אינפקציה איפה הילד אריק ברמן דנה ברגר דפנה והעוגיות הג'ירפות הדג נחש המכשפות חמי רודנר יוני בלוך ירמי קפלן כנסיית השכל מאיר בנאי מוניקה סקס מופע הארנבות של דר' קספר מוצארט משינה עברי לידר ענבל פרלמוטר פוליאנה פראנק שייגעצ שילה פרבר

Gigantic Boots

New member
מישהו יכול לעזור לי עם last fm?

איך אני יכול למצוא יוזרים שאוהבים שירים כמו שאני אוהב? (יותר דגש על שירים ספציפיים)

CTU Agent

New member
הם יהיו השכנים שלך

יש לך בעמוד הפרופיל Neighbours, שם מופיעים אנשים עם טעם מוזיקה דומה לשלך (שומעים אותן להקות כמוך). במידה ואין לך עדיין שכנים (קורה כשהיוזר עדיין "טרי"), תאלץ להמתין עד שהמערכת תמצא עבורך שכנים (לוקח בדר"כ שבוע-שבועיים).

Runt

New member
אתה תמיד יכול

גם לכנס לעמוד של השיר ולבדוק בצד ובתגובות את היוזרים...

CitizenErased

New member
אורטל הייתה ../images/Emo3.gif ואני הייתי בסנטר אחר כך איתה.

ועם אורון
מיוזרים משתלטים על ת"א!! mwahahaha

למעלה