taltol14

New member
איזה יפה D:../images/Emo97.gif

ודלית עוזרת לכולם בפוטושופ
דלית את ממש נחמדה

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif סורי על ההקפצה אבל

לא הייתי פה יומיים, ותודה לכולכם
כולה עשיתי לך מחיקת רקע
3>

יש לי חניכה שאוהבת את מיי כמיקל רומנס ../images/Emo9.gif

ובמקרה גם לה קוראים טל. צחוקים הא? רציתי לכתוב את זה אתמול אבל הייתי ממש עייפה. ועכשיו יש לי 2 דקות לפני שאני יוצאת. מקווה שמחר יהיה לי כוח להיות על המחשב, אחרי שאני אשלים קצת שעות שינה. אוהבת..

EveDark

New member
../images/Emo41.gifשמישהו יפתח שרשור מפגש../images/Emo41.gif

עם התאריך לפחות :| אין לי מושג מתי זה ומצפים ממני לפתוח
יש לכם רשות. [אבל תבדקו שלא פתחו לפניכם אחרת זה סתם מיותר]

יש 2 מפגשים. ב-18.7 וב-26.7 ../images/Emo223.gif

שמישהו יפתח שרשור.. לא עכשיו, כמה ימים לפני ^_^

יום אחד אחורה! בבקשה! למה?!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

יש לכם את ה18. אז למה לא ב14? בבקשה! אני ולימור באילת ואנחנו ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש רוצות לבוא!

etyg123

New member
לאאאאאאא

בבקשה תזיזו את התאריכים לפחות באחד מהם תמיד אני נדפקת עם התאריכים של המפגשים יש לי מבחן ב-19.7 ומבחן ב-26.7 וזה אחרי הצהריים!!! אז אני לא אוכל לבוא לשניהם

אין מצב שמשנים.

לקח לנו כמעט שבוע להגיע לשני התאריכים האלה, ואני לא מתכוונת לעבור שוב את הסבל הזה של למצוא תאריך חדש.

תשמעי,

אין מה לעשות. לא תמיד כולם יכולים לבוא. אז מה? לא נעשה מפגשים? לא. אז למפגש הזה לא תבואי. תאמיני לי שיש עוד המון כמוך. וגם לי יצא לפספס מפגש כי לא יכולתי. אבל אין מה לעשות. אני לא חושבת שאי פעם יצא מצב שבו כוווולם יוכלו לבוא.

etyg123

New member
תקשיבי

עד כה לא יצא לי לבוא לאף מפגש שארגנתם בגלל שמה לעשות אני לומדת באוני' אז הלוח זמנים שלי קצת לחוץ. אז בבקשה אל תגידי לי "אז למפגש הזה אל תבואי" כי כבר הרבה זמן אני רוצה לבוא.. בזה נגמר הדיון.

למעלה