לא פחות חשוב מסקס

תהיי בריאה../images/Emo101.gif

דלקת ריאות?! זה כבר רציני תהיי רצינית עם אופן הטיפול ופעם הבאה תחייכי למצלמה.... תהיי בריאה

מתוקה...

כבר כתבתי בשרשור הבוקר אבל רושמת שוב. החלמה מהירה. מקווה שמישהו נמצא שם לידך להכין לך כוס תה או סתם לארח חברה. (וכמובן עם הילדים... אלוהים ישמור להתמודד איתם לבד כשחולים...)

נולה24

New member
../images/Emo24.gif החלמה מהירה ליידי בל היקרה

היקרה . חיבוקים רבים ... ומיזמוזים אין ספור.. רק שתצאי חזקה כמו שור. תרנגולת חמודה , תרנגולת יקרה.. שבי לך בנוח איכלי עוד גרגיר.. ותחשבי על זיונים מקיר ל'קיר :) מאחלת לך החלמה מהירה.. ליידי לה .. קראתי שיש לך רופא חתיך.. את שולחת אותו לארץ.. ? אני ב"כללית"..

leonlev

New member
אם יש

חשש לדלקת ריאות ,אל לך לאמץ את הגוף בכלל. יש לאפשר לו לנוח ולהתאושש וכמובן לא לוותר על טיפןל רפואי. חזקי ואימצי.

סקסיית

New member
החלמה מהירה ליידי../images/Emo20.gif

בוא'נה אני הייתי חולה 4 ימים לא פתחו לי כזה שרשור... זה לא פייר תמיד דופקים ת'שחורות

גונדרי

New member
את עדיין חולה?!? ../images/Emo101.gif ../images/Emo203.gif

אני בשוק.... תרגישי טוב יקירתי
שולח לך מרק עוף שהכנתי מאייקונים - בבקשה:
+
+
+
+
=

סקסיית

New member
כן, עדיין חולה...

אבל זה השרשור של ליידי - אז בחן רב מעבירה את המרק אליה
ולך שולחת

Blimunda

New member
sorry

I am at work... no picture option right now... But when I get home I will <Anything for Lady Bell>

cheshire9

New member
עם התמונה הנכונה

אבל באמת נכונה...... לא ברמיזות. בכוונה מלאה. הדופק שלה יעלה הסומק בלחייה יפרח המורל שלה ישתפר פלאים וההחלמה תתפוס תאוצה אדירה..... בקיצור עכשיו הרבה תלוי בך מקווי שתוכלי לעמוד באתגר

cheshire9

New member
את יודעת

שיש פה לא מעט מומחים מדופלמים לנושא תמונות ....... תאמיני להם. תבטחי בשיפוט שלהם. ושימי תמונות

למעלה