תמיכה נטולת גלוטן וקלוריות

טליאמתי

New member
בטח מזדהה עם התחושה:) מוכר מאוד

וכל הכבוד על הירידה במשקל ובמידות הבגדים. זה לא רק 8 ק"ג, זה 8 ק"ג גדולים ויפים

טליאמתי

New member
כל הכבוד על ההתמדה של שניכם../images/Emo39.gif

והשמירה של אישך על רמות הסוכר... שווה ה-כל. כבוד

CATS7

New member
בקושי יכולתי להתרכז בכיתוב

טלי את כל שבוע מרגשת אותי מחדש. אני לא שמחה שיש לך צליאק אבל אני מאד שמחה שיצא לי לפגוש אשה מיוחדת כמוך. תמונות כאלה גורמות לי אושר. ראיתי בדיוק בסיום ארוחת הצהרים והפכתי ל"מנה אחרונה" מתוקה-מתוקה. תודה

טליאמתי

New member
../images/Emo9.gifתודה. גם אני שמחה להיות כאן ובלי קשר לסיבה

שבגללה התכנסנו כאן:) בקרוב אוכל (כנראה) להצטרף גם ל - CELIACMOMS (לצערי)
כמו שאת רואה, אני הולכת על כל הקופה.

CATS7

New member
אממ .. וזה אומר ש ..

את (כנראה) גם אמא לצליאקי/ת ?? ומנקודת המבט שלי
איזה כיף .. ברוכה הבאה למועדון ..

טליאמתי

New member
(כנראה)הבת הגדולה. אנדומיסיאל גבוה.

ביום שני היא מתחילה את דרך הבירורים המוכרת. הצעד הראשון: רופאת המשפחה....................... מכיוון שאנחנו אצל אותה רופאה, אני מקווה שהדרך שלה תהיה מהירה וחלקה וכמובן שסופה של הדרך תהיה תוצאה שלילית:) נגיד... סתם טעות
למרות שקשה לי להאמין (אמא צליאקית טריה, אח סוכרתי בעל ותק, שכחתי מישהו? סליחה מראש חחח) יש אצלי מנגנון אופטמיות בילדאין שממוקם לצד רגליים נטועות חזק באדמה, מה שנקרא:אופטימיות זהירה
כך או כך, דברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. אין לי ספק בכלל:) (את כרטיס המועדון אקבל ברצון לאחר החותמת הרשמית
).

וואו, לא משמעמם אצלכם ../images/Emo24.gif

שיהיה בהצלחה והעיקר שאת שומרת על חיוך כל הזמן
שבוע נפלא

טליאמתי

New member
תודה. רוב הזמן, אבל מודה שברגע שקבלנו את

התוצאה, לא היה שם חיוך. היו בעיקר בלבול ואי הסכמה:) (אפילו הרצתי כאן שאלה בתקווה שמישהו יגיד לי 'את טועה' למרות שהתשובה הייתה ברורה. הרי עברתי את זה ממש לפני זמן קצר.)
אבל בהתחשב בזה שאני ה-אמא, מותר לי, לא?
שבוע טוב וקריר

דיווחים מגזרתי (דו משמעי ../images/Emo8.gif)

היום בביקור אצל ההורים נשקלתי (אצלי בבית אין משקל... לא היה לי צורך האמת) ו... חטפתי שוק. האמת שלא ממש הקפדתי, אבל חשבתי שלפחות ירדתי קצת ו... לא. ביקור אצל חברה שחברה בשומרי משקל הניב עלעול בתפריט והבנה למה בעצם למרות שהפחתתי בטירוף שוקולד וגלידות, עדיין אין ירידה. האמת שעמוק בפנים ידעתי ש
זה לא הדבר הכי דיאטתי שיש, גם אם מוותרים על הספייסי מיונז, אבל לא קלטתי עד כמה... וגם איקרה שאני חובבת מסתבר שזה עתיר (ואיקרה לא אוכלים לבד...) וגבינה צהובה מסתבר שזה לא מומלץ בתור חטיף וגם ביצים ותפוחי אדמה ובקיצור - אני חייבת לשנות את התפריט שלי בצורה ממש קיצונית אם אני רוצה להצליח לרדת את הכמה ק"ג האלו. פעילות גופנית - חשוב וכיפי, אבל למי יש כוח בחום הזה? נראה לי שהפיתרון הוא להצטרף לאיזה חוג ריקוד במקום ממוזג... ואיך החתולה הגדירה כל כך טוב? זה לא עודף משקל, זה חוסר גובה, לו רק היו לי עוד כמה ס"מ... אבל אני כבר הייתי במשקל תקין ופחות מזה בגובה הנוכחי, ככה שאני עדיין אופטימית.

CATS7

New member
אפרופו משקל

שמתי לב למשהו מוזר- המשקל מונח אצלי על הרצפה. במקרה יום אחד הוא היה מונח על שטיח והגור הצליאקי השתעשע לעלות ולרדת (סתם לבדיקה אם יש לו סטייה) כשחזר המשקל לרצפה התגלה הבדל של 2 ק"ג בין השקילות. מאז אני נשקלת רק על הרצפה.

CATS7

New member
../images/Emo24.gifשבוע טוב../images/Emo27.gif17../images/Emo70.gif

ביום חמישי יצאתי לשופינג
עם הגור האמצעי (שדרך אגב ירד 10 ק"ג מאז שהשתחרר מהצבא ושומר על כך כבר תקופה ארוכה
). הצליאקי הצטרף ואני מיד חשבתי "איך לשלב מקום אתנחתא לרגליים ולרוויה" התישבנו בקפה ג'ו והצליאקי הזמין אייס קפה גדול לכולנו. חשדתי בקלוריות והגורים אמרו "מה יש בזה מעט חלב וסוכר .. כמה כבר קלוריות יכול להיות בזה .." חישבתי בראש 200. בסך הכל באותו יום יצא (שוב מחוסר זמן) שאכלתי 200 קלוריות פחות מההקצבה. בעיתון השבת של ידיעות אחרונות, במוסף ממון היתה כתבה על האשליה הדיאטטית של המשקאות הקפואים, וקפה ג'ו קיבל ערך של 410 קלוריות
קלוריות סמויות !! אתמול היינו אצל הסבתא והזמנו מבורגר בורגוס
. אני הזמנתי סלט ירוק וביקשתי ללא בצל ומלפפון. הגיע סלט, עם 2 פתקים, ללא +ללא אבל מה .. בפנים היו רצועות מלפפון
שוד ושבר .. החתלתולה לא תיגע בזה. התקשרתי
ואמרו שזה בגלל הלחץ, פעם הבאה להזמין בשעה אחרת שלא יהיו בלחץ (השעה
היתה 12.30 בצהרים ..) זיכו אותנו בחיוב אין אפשרות לשלוח מנה אחרת (כבר לא ביקשתי פיצוי) יופי .. כולי אושר
.. ומה אני אוכל ?. מנה ראשונה חציל בטחינה הוזמנה יותר מדי (למזלי) כך שיכותי לאכול אותה עם צנימים (
) שצעקו את מספר הקלוריות בכל רם
. כרגיל הבאנו מהבית כל חטיף נ"ג שקיים מלבד ביגלה שידענו שנשאר שם מהפעם הקודמת. הביגלה מסתבר נאכל ע"י הסבתא ומהחטיפים ליקטתי מעט .. הרבה. כשהגענו הביתה כמובן טחנתי כל מה שאפשר בלי הבדל צבע וטעם ללא חישוב קלורי. בערב ספרתי את ה"נזק" והיה עודף של 400 קלוריות בהכנסות
נקזז השבוע ע"י יותר ספורט. ועוד משהו, המתוק שבדרך כלל היה מזמין 2 המבורגרים מוגדלים + ציפס גדול אכל סטייק פרגית + סלט ירוק וז-ה-ו !! כמה הערכתי אותו. הסבתא אפילו לא שמה לב (לא שציפינו שהיא תראה משהו שנמצא כמה ס"מ מעבר לצלחת שלה ..) אפילו לא ראתה שהמתוק ירד 7 ק"ג. אנחנו שרואים אותו כל יום שמים לב. שבוע יבש וקריר לכולם .. תנסו להיזכר בימי הגשם עם המכוניות שמתיזות, המטריה שעפה ברוח, שכבות הבגדים שיש להתעטף ואולי זה יעזור קצת .. לפחות פסיכולוגית ..

tamysh1

New member
אפרופו חום ולחות תל אביבית

אני עברתי מירושלים למרכז מלפני שנתיים וחצי. כידוע יש הבדלי מזג אויר רציניים ביותר בין ירושלים לתל אביב- ובעקבות זאת- גם שינוי בתאבון. פה אני אוכלת הרבה פחות! כנראה שלחום יש גם יתרונות (חוצמזה שהים במרחק 15 דק' מהבית). אני באמת מרגישה שכשחם יותר התאבון שלי פוחת. אתמול היינו חצי יום בפארק נחשונית (נחמד מאוד אם כי די לילדים ואנחנו כבר לא ילדים) ואכלתי שם רק שזיף וקצת אבטיח.

CATS7

New member
מסכימה לגמרי !../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo178.gif

למעלה