שרשור שנמחק

yavin

New member
../images/Emo32.gif שרשור שנמחק ../images/Emo70.gif

השרשור שהנושא של ראש השרשור היה "איפה ראש העיר ואיפה הסמכות?" נמחק! חברה אני מבקש וחוזר שוב. היתבטאויות כאלה ואחרות שמרו למקום אחר! אני ממליץ לעבור על חוקי הפורום. המטרה זה להציג ת הבעיות לנסות לפתור, אך לא בהיתבטאויות כאלו! בכל מקרה, המשך גלישה נעימה. ויום טוב!

רונית7799

New member
../images/Emo45.gif

התפלאתי לרגע קט לאן נעלם הצנזור שאיפשר את התבטאויותיו הבוטות של רפי11או מי שזה לא יהיה...

yavin

New member
אופיק-טופיק 2 ../images/Emo26.gif

אני רוצה לעורר משהו שלא כ"כ קשור לעירנו. פשוט כ"כ הרבה אנשים עמדו מאחורי הדבר ועמלו רבות. אני מודע לכך [ממקורות שאני מקושר איתם] שזה מנע לא אסון אחד, ולא שניים, ועזר לבני נוער ובמקרים מסוימים עזר ותמך למבוגרים. אני אפילו ממליץ להעיר את זה במייל או בתוכנות מסרים מידיים ולזכות במצווה ועסיית חסר וסיפוק עצמי גבוהה. [אם לא להיות אקטיבי לפחות פסיבי לעזור במעט] = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = חברים יקרים - העבירו הלאה ! הצילו את ארגון ס"הר! כ-450 בני אדם מתאבדים בישראל מדי שנה, רבע מתוכם מתחת לגיל 22. ארגון סה"ר, שסייע בשלוש השנים האחרונות לאלפי גולשים במצוקה, והציל את חייהם של מאות, עלול להיסגר בעוד חודשיים בגלל מחסור חמור בתקציב. ומי ישמור על הנוער? http://www.nrg.co.il/online/10/ART/753/276.html ושיהיה לכולנו יום נעים !

למעלה