שירשור תמיכה לנבחרת!

• פותח הנושא drez
  • פורסם בתאריך

עידן MC1

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

קדימה ישראלללללללללל!!!!!!!!!!!!! יוסי בניון תעשה לאירלנד תרגילים..... אני מהמר על 1:1

batista3

New member
אני גם הולך למשחק

ואני מקווה לראות את נבחרת ישראל doing what she does best,and that lay the smackdown on their candy ass
if u smell what yossi benayun is cooking

בהצלחה ../images/Emo104.gif

אגב- אני נוסע למשחק היום וגם ביום רביעי נגד צרפת. מי עוד מגיע?

shlomi 123

New member
פיני בלילי לא פותח, במקומו

משחק עומר גולן (ואני מצדיע לגרנט על השינוי הזה בלילי אפס,החמיץ מלא הזדמנויות במשחק האחרון ששיחק).

בהצלחה לנבחרת

אני לא מסתפק בתיקו רק בניצחון אירלנד אולי מקום 12 בעולם אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי לנצח .. כמו תמיד אברם גרנט מתנהג בטיפשות והוא מוציא שחקן כמו בלילי שנמצא בכושר אירופאי (טורקיה אולי לא הליגה הכי טובה אבל היא ליגה יותר טובה מהרבה ליגות באירופה) וזה מוזר שגרנט מעדיף שחקן צעיר וחסר ניסיון כמו עומר גולן ולא שחקן שמשחק בטורקיה כמו פיני בלילי (שהוא גם שחקן מהיר ומסוכן) . אבל האמת זה לא משנה, כל עוד ננצח . אבי נימני המלך הוא עוד יתרום ותזכרו מה אני אומר הוא יכנס דקה 70 ויכבוש 2-1 לישראל .

Brockster

New member
מסכים איתך לגבי גולן ובלילי

פיני הרבה יותר מהיר, חזר פיזית והכי חשוב- מנוסה, בהשוואה לעומר גולן. טעות גדולה של גרנט, אבל אני מאוד מקווה שאני טועה וגולן יתגלה כסוס השחור של הנבחרת
נמני? קטן טוב ממנו בכל קטגוריה, ואין שום סיבה להכניס אותו רק בגלל שהוא הקפטן. החלטה מצויינת לפי דעתי

nadavr1

New member
אני רק רוצה להגיד

שקניתי חבילה של וופלים עם שוקולד ואני מתכוון לחסל אותה במהלך המשחק. יאללה מכבי!

צאו מהאופוריה

תגידו תודה לאירלנד אם הם ישימו לנו רק 3... בכל מקרה אם יש אלוהים, אז אולי נוציא תיקו, בכל מקרה מקווה שישראל ינצחו... למרות שזה אותו סיכוי שמכבי חיפה תפסיד ת'אליפות...

2:1 לאירים בלי צל של ספק

הגול הראשון יהיה לטובת ישראל ע"י יוסי בניון לאחר מכן רובי קין יסדר צמד ואת הניצחון לאירים.

למעלה