שאלון!!

מיכל just

New member
../images/Emo32.gifשאלון!!../images/Emo32.gif

שאלון שלקוח מפורום ווסטלייף, סתם כדי להכיר אחד את השני יותר טוב (-לקראת המפגש...
) שלי, ראיתי שכבר עשית אותו, אז את יכולה פשוט להעתיק... אני יעשה אותו אח"כ, כי אין לי עכשיו כוח
טוב, לאחר דיברום רבים, קבלו: -וחסר למי שלא ימלא אותו!!- סגנון: לבוש - מוזיקה - איפור - ברגע זה: לובשת - מוזיקה - חושבת על - הדבר האחרון ש: קניתי- עשיתי- קראתי- זה או זה: מועדון\\\\ מסיבה פרטית- קפה\\\\ תה- שואפת לשלמות\\\\ לוקחת את זה בקלות- חתולים\\\\ כלבים- עט\\\\ עיפרון- אוכל\\\\ ממתקים- קולה\\\\ פפסי- גפרורים\\\\ מצית- מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג- לשמוע- להראות כמו- להיות כמו- דברים אהובים: אוכל- שתיה- צבע- דיסק- טלויזיה- נעליים- אתר- שיר- ירק- פרי- הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- מספר אחרון שחייגת- הדבר האחרון ששתית- הדבר האחרון שאכלת- פעם אחרונה שבכית- פעם אחרונה שחייכת- פעם אחרונה שצחקת- האדם האחרון שחיבקת- האדם האחרון שנישקת- הדבר האחרון שאמרת- האדם האחרון שדיברת איתו ברשת- הריח האחרון שהרחת- האם את: מעשנת- ישנה עם חיית פרווה- מנגנת על כלי נגינה- מאמינה שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים- קוראת עיתון- מאמינה בניסים- מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים- רואה בשוטרים חברים או אוייבים- אוהבת אלכוהול- מאמינה באסטרולוגיה- מאמינה בקסמים- מתפללת- מבקרת בבית כנסת- מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- חובשת כובעים- שונאת את עצמך- אוהבת את כתב היד שלך- מאמינה במכשפות- מאמינה בשטן- מאמינה בשדים ורוחות- נותנת אמון בקלות- אוהבת לטייל בגשם- אוהבת ציניות- מתנשקת עם עיניים עצומות- שרה במקלחת- האם יש לך: חבר/ה- חלום שחוזר על עצמו- סודות- חיות מחמד- פירסינג\\\\ קעקועים- חברה הכי טובה-

AndreaCorr ©

New member
רק כי משעמם לי ../images/Emo3.gif...

סגנון: לבוש - עדיפות לג'ינסים. עדיפות לשחור. בלי חצאיות ושמלות וכדומה. מוזיקה - הכל מהכל... בעיקר רוק על כל סוגיו, מוזיקה ישראלית(לא מזרחית) פופ (תלוי מאוד איזה), מוזיקה אירית וכו'.. איפור - כמעט ולא מתאפרת. אולי קצת בעיניים כדי להקטין אותן
ברגע זה: לובשת - ג'ינס וחולצה שחורה (מפתיע?) מוזיקה - The Corrs Of Course
חושבת על - לא מגלה לכם
הדבר האחרון ש: קניתי - חחחח..מסטיק. עשיתי - הייתי אצל רופא שיניים
קראתי - "בעלת הארמון"- מחזה מאת לאה גולדברג. מועדון/מסיבה פרטית קפה/תה שואפת לשלמות/לוקחת את זה בקלות חתולים/כלבים עט/עיפרון אוכל/ממתקים קולה/פפסי גפרורים/מצית מה/מי הייתי רוצה: להרוג - ארררגגג...היום במקרה את המורה שלי למדעים שהרסה לי את התעודה. לשמוע - אני כבר שומעת את מה שאני רוצה
להראות כמו - אנדראה קור
דברים אהובים: אוכל - שניצל תירס (שמישהו יוציא מילה!) שתיה - קולה צבע - שחור דיסק - the corrs unplugged טלויזיה - חברים, מכושפות וכו'. נעליים - לא יודעת.. אתר - www.thecorrs1.up.co.il
שיר - the corrs - radio ירק - הא? פרי - כנ"ל הדבר האחרון: סרט אחרון שראית - דרדוויל מס' אחרון שחייגת - לחברה.. הדבר האחרון ששתית - מים הדבר האחרון שאכלת - עוגה בבוקר
פעם אחרונה שבכית - אתמול פעם אחרונה שחייכת - היום מתישהו..לא יודעת פעם אחרונה שצחקת - לפני כמה דקות האדם האחרון שחיבקת - דביריייי האדם האחרון שנישקת - דביריייי (לכל התוהים דביר זה אחיין שלי) הדבר האחרון שאמרת - למה נראה לכם שאני זוכרת? האדם האחרון שדיברת איתו ברשת - דרור הריח האחרון שהרחת - אקונומיקה האם את: מעשנת - לא ישנה עם חיית פרווה - לא מנגנת על כלי נגינה - גיטרה ואורגן קצת. קוראת עיתון - כן מאמינה בניסים - לא! מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים- לא רואה בשוטרים חברים או אוייבים- מה זו השאלה הזו?? אוהבת אלכוהול - במידה.. מאמינה באסטרולוגיה - לא מאמינה במכשפות - לא מאמינה בשטן - לא מאמינה בשדים ורוחות - נו באמת... לא נותנת אמון בקלות - לא אוהבת לטייל בגשם- כן אוהבת ציניות- כן..זה תחביב
מתנשקת עם עיניים עצומות - נראה לי.. שרה במקלחת - כן
האם יש לך: חבר/ה - כן חלום שחוזר על עצמו - כן.. סודות - מן הסתם חיות מחמד - לא פירסינג/קעקועים - היה ואיננו
חברה הכי טובה - יש חבר הכי טוב...זה נחשב? וואווווו זה היה מתיש!!!

AndreaCorr ©

New member
בטעות דילגתי על כמה דברים...הנה....

מתפללת- מצאתם לכם....לא מבקרת בבית כנסת- כן..אבל רק כי אני חייבת מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- כן חובשת כובעים- לא
שונאת את עצמך- אפשר לומר. אוהבת את כתב היד שלך- מחבבת..

LorDofTheCoRRs

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

לבוש - זרוק מוזיקה - פופ/קאנטרי איפור - שונאת! ברגע זה: לובשת - חולצה שחורה וחצאית שחורה מוזיקה - THE CORRS חושבת על - העל האש שאחשלי מכין
הדבר האחרון ש: קניתי- טלפון לחדר עשיתי- סידרתי ת'חדר קראתי- "היד הרבעית"- ג'ון ארווינג (או משהו כזה) זה או זה: מועדון\\\\ מסיבה פרטית- מסיבה פרטית קפה\\\\ תה- תה שואפת לשלמות\\\\ לוקחת את זה בקלות- לוקחת את זה בקלות חתולים\\\\ כלבים- כלבים עט\\\\ עיפרון- עיפרון אוכל\\\\ ממתקים- אוכל קולה\\\\ פפסי- קולה גפרורים\\\\ מצית- מצית (אני אוהבת לשחק איתה
) מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג-
לשמוע- שאנייה (ואפשר לסדר את זה ...) להראות כמו- מישל פייפר
להיות כמו- אף-אחד דברים אהובים: אוכל- פירה שתיה- מים צבע- סגול דיסק- אל תהרגו אותי אבל כרגע - UP! טלויזיה- ER נעליים- עקב (לא גבוה) אתר- תפוז שיר- אחד
ירק- גמבה פרי- מנגו הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- "האמת מתחת לפני השטח" מספר אחרון שחייגת- לריקי הדבר האחרון ששתית- מיץ אשכוליות הדבר האחרון שאכלת- סלט ירקות פעם אחרונה שבכית- כשהייתי חולה (מה לעשות כאב לי
) פעם אחרונה שחייכת- אני עדיין מחייכת פעם אחרונה שצחקת- היום בעבודה האדם האחרון שחיבקת- ורד האדם האחרון שנישקת- ורד
הדבר האחרון שאמרת- "אמא, את מפריעה לי" האדם האחרון שדיברת איתו ברשת- שרון הריח האחרון שהרחת- את האבק שבחדר שלי אחרי שאחשלי סיים לקדוח האם את: מעשנת- לא ישנה עם חיית פרווה- לא מנגנת על כלי נגינה- כן מאמינה שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים- כן קוראת עיתון- לא מאמינה בניסים- כן מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים- כן רואה בשוטרים חברים או אוייבים- חברים אוהבת אלכוהול- לא מאמינה באסטרולוגיה- לא מאמינה בקסמים- לא מתפללת- לפעמים מבקרת בבית כנסת- לפעמים מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- לא חובשת כובעים- לפעמים שונאת את עצמך- לא אוהבת את כתב היד שלך- לפעמים מאמינה במכשפות- לא מאמינה בשטן- לא מאמינה בשדים ורוחות- לא נותנת אמון בקלות- כן
אוהבת לטייל בגשם- כן
אוהבת ציניות- כן מתנשקת עם עיניים עצומות- לא יודעת שרה במקלחת- לא האם יש לך: חבר/ה- לא חלום שחוזר על עצמו- כן סודות- כן חיות מחמד- כן פירסינג\\\\ קעקועים- לא חברה הכי טובה- יש כמה....

שלום שלום, וברוכה הבאה לפורום

נעים מאוד, אני ניר. אני מקווה שתהיי פה חברה קבועה ואני מבטיח לך שתהני פה ככל שתהיי פה יותר. ובשם כולנו, ברוכה הבאה.

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo12.gif למי זה היה מכוון?

אם למיכל אז היא וותיקה כאן אצלנו...

p i n g o

New member
להלן תשובותיי:

סגנון: לבוש - כל מה שייראה טוב עליי מוזיקה - בגדול: רוק ופופ, אבל לא כל דבר. בקטן: הקורס וקיילי (כאילו טה
) איפור - רק בסופי שבוע ברגע זה: לובשת - מכנסי ג'ינס וחולצה ארוכה שחורה (נהייה קר פתאום!) מוזיקה - In Blue חושבת על - המפגש פורום
הדבר האחרון ש: קניתי- לא זוכר עשיתי- כתבתי בפורום? קראתי- ספר פסיכומטרי...מרתק! זה או זה: מועדון\ מסיבה פרטית קפה\ תה שואף לשלמות\ לוקח את זה בקלות- חתולים\ כלבים- עט\ עיפרון- אוכל|סדגש\\ ממתקים- קוקה קולה\ פפסי- גפרורים\ מצית- מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג- מה זה השאלה הזאת?!?! אני בנאדם טוב לב ולא חושב על דברים כאלה! טוב, לפחות לא כרגע
לשמוע- את כל הדיסקים של קיילי וההופעות של הקורס שאין לי להראות כמו- מישהו יותר יפה ממני (אין לי מישהו מסוים בראש..) להיות כמו- עצמי? דברים אהובים: אוכל- שונא פלפל! שתיה- שוקו חם
צבע- אולי צהוב... לא יודע בעצם
דיסק- כל הדיסקים של הקורס וקיילי טלויזיה- קרוב רחוק נעליים- שלי? אתר- של שרון, צחי ואמיר (בלי חשיבות לסדר) -- ושל כל מי שיש לו מהפורום אתר ושאני לא יודע על זה
שיר- כל השירים של הקורס וקיילי טוב לא מיצינו?
ירק- מלפפון.....
פרי- אבוקדו הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- איזה סרט נידח אתמול בערוץ 4 על איזה להקה בשם Wonders מספר אחרון שחייגת- היום לא חייגתי אף מספר, כולם חייגו אליי
הדבר האחרון ששתית- מים מינרליים (סאן בנדטו אם אתם חייבים לדעת) הדבר האחרון שאכלת- אורז פעם אחרונה שבכית- לא זוכר פעם אחרונה שחייכת- כל כמה שניות כשאני קורא את השאלות ה"חכמות" פה פעם אחרונה שצחקת- טוב, זה שאתם עורכים תיעוד אחרי תנועות הלסת שלכם זה לא אומר שגם אני!! האדם האחרון שחיבקת- אמא שלי האדם האחרון שנישקת- אמא שלי
הדבר האחרון שאמרת- אתם מתחילים להמאס עם השאלות האלה האדם האחרון שדיברת איתו ברשת- שרון הריח האחרון שהרחת-
האם אתה: מעשן- לא!!!! ישן עם חיית פרווה- חחחח אתם רומזים למשהו?!?!
מנגן על כלי נגינה- לא מאמין שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים- כן קורא עיתון- לפעמים מאמין בניסים- לא מגדיר את עצמך סובלנית כלפי אחרים- כשסובלניים כלפיי, כן. רואה בשוטרים חברים או אוייבים- לא זה ולא זה אוהב אלכוהול- תלוי מה מאמין באסטרולוגיה- לא מאמין בקסמים- לא מתפלל- לא מבקר בבית כנסת- לא מדבר עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- מברר מי הם ומה רוצים חובש כובעים- לפעמים כשקר בחוץ שונא את עצמך- חחח לא אוהב את כתב היד שלך- הוא לא משהו, אבל יכול להיות יותר גרוע מאמין במכשפות- שאלתם כבר אם אני מאמין בקסמים מאמין בשטן- מי שכתב את השאלות האידיוטי הזה? מאמין בשדים ורוחות- דיייי!!!!!! נותן אמון בקלות- לא אוהב לטייל בגשם- בד"כ לא אוהב ציניות- כשזה לא בא ממני אז לא, בעיקר אם זה ממש לא שנון מתנשק עם עיניים עצומות- בד"כ כן שר במקלחת- בד"כ לא
האם יש לך: חבר/ה- לא חלום שחוזר על עצמו- לא סודות- חחחחח שאלה ממש מטומטמת חיות מחמד- לא פירסינג\\\\ קעקועים- לא ולא יואו איזה סיוט!!! מי כתב את השאלון המטומטם הזה!! ומיכל, את חייבת לי על שעברתי ת'סיוט הזה

p i n g o

New member
קצת התפקשש, תיקונים:

אוכל\ ממתקים- קוקה קולה\ פפסי- גפרורים\ מצית-

היי

lord of the corrs, את חדשה כאן לא????? נעים מאוד אני צחי, איך קוראים לך? נ.ב: אני יענה על השאלון מאוחר יותר אני פשוט עסוק כרגע.

היי זאת מירי!!!!!

נו באמת, או שזה צירוף מקרים ממש מפחיד!!!!! גם שומעת שאנייה וגם רוצה להיראות כמו מישל פייפר.

עכשיו אני |אייקון של צחי מרוצה|

סגנון:הוא משתנה כל יום. לבוש -ג'ינס משופשף וחולצה צמודה בקיץ. מוזיקה -The corrs איפור - כל יום, חבל"ז, אני משתמש בתוחם
. ברגע זה: לובש -בלי חולצה ומכנסיים קצרות (חם לי בטירוף) מוזיקה -כלום . חושב על - כלום. הדבר האחרון ש: קניתי- מקרר האמת. עשיתי- צרחתי ששמעתי שיש מחר שביתה. קראתי-לא זוכר. זה או זה: מועדון\\\\ מסיבה פרטית- מסיבה פרטית. קפה\\\\ תה- נס קפה. שואפת לשלמות\\\\ לוקחת את זה בקלות- לוקח את זה בקלות. חתולים\\\\ כלבים- כלבים. עט\\\\ עיפרון- עט. אוכל\\\\ ממתקים-ממתקים. קולה\\\\ פפסי- קולה. גפרורים\\\\ מצית- מצית. מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג- את הזבוב הקרצייה שזמזם לי באוזן בבוקר. לשמוע-THE CORRS. להראות כמו-אבי ביטר. להיות כמו-ג'ים קור. דברים אהובים: אוכל-שוקלד. שתיה- קולה. צבע- כחול. דיסק-The corrs-Talk on corners טלויזיה-דוסון קריק. אתר-www.corrsland.vze.com שיר-No good 4 me פרי-בננה. הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- הפסנתרן. מספר אחרון שחייגת-05433366 הדבר האחרון ששתית-מים. הדבר האחרון שאכלת-מקופלת. פעם אחרונה שבכית-שהייתי חייב למסור את אחד מהכלבים שהיו לי(סיפור ארוך) פעם אחרונה שחייכת- עכשיו. פעם אחרונה שצחקת-לא זוכר. האדם האחרון שחיבקת-את חברה שלי. האדם האחרון שנישקת-אימא שלי, שחזרתי מהב"ס. הדבר האחרון שאמרת-יאללה ביי. האדם האחרון שדיברת איתו ברשת- מירי. הריח האחרון שהרחת- אה??? האם את: מעשנת-לא. ישנה עם חיית פרווה-לא. מנגנת על כלי נגינה-לא. מאמינה שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים-כן וראיתי פעם( נראה לי). קוראת עיתון- כן מאמינה בניסים- כן מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים-תלוי. רואה בשוטרים חברים או אוייבים-החבר הטוב ביותר של האדם. אוהבת אלכוהול-קצת. מאמינה באסטרולוגיה-לא. מאמינה בקסמים-לא. מתפללת-לא. מבקרת בבית כנסת- לא מרצוני, רק בחגים, ושאני ישן אצל סבתא שלי. מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- מעיף אותם. חובשת כובעים- רק בטיולים של בית ספר. שונאת את עצמך-לא. אוהבת את כתב היד שלך-הוא קריא, אבל מכוער. מאמינה במכשפות-לא. מאמינה בשטן-לא. מאמינה בשדים ורוחות-לא. נותנת אמון בקלות-לא. אוהבת לטייל בגשם- תלוי, אם יש לי מטרייה. אוהבת ציניות-לא. מתנשקת עם עיניים עצומות-לפעמים אני אוהב לראות מה הענינים. שרה במקלחת-כן. האם יש לך: חבר/ה-כן. חלום שחוזר על עצמו-לא. סודות-כן, בד"כ הם זמניים. חיות מחמד-כן פירסינג\\\\ קעקועים-פירסנג היה. חבר הכי טוב- של האדם הוא הכלב

מיכל just

New member
סגנון: התשובות שלי:

דרך אגב, אם הדברים האלה משעממים אותכם, רג תגידו... סגנון: לבוש - אמממ, אין משהו מוגדר
מוזיקה -רוק קל ומוזיקה אירית איפור - משהו קל, לפעמים. ברגע זה: לובשת -חולצה וצאית מוזיקה -אני לא שומעת עכשיו... חושבת על -חחחח אני רואה 'מופע שנות השבעים' והיה קטע מצחיק- אז על זה...
הדבר האחרון ש: קניתי-כיסא וצ'יפס עשיתי-ראיתי טלויזיה קראתי-'לבד מול כולן' זה או זה: מועדון\\\\ מסיבה פרטית-מועדון קפה\\\\ תה-תה שואפת לשלמות\\\\ לוקחת את זה בקלות-שואפת לשלמות חתולים\\\\ כלבים- כלבים עט\\\\ עיפרון- עיפרון אוכל\\\\ ממתקים-ממתקים קולה\\\\ פפסי- קולה גפרורים\\\\ מצית- מצית מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג- כמה וכמה מורות פוסטמות! לשמוע-את הקורס/rhcp בלייב להראות כמו- אנדראה קור
להיות כמו- אין מישהו שאני רוצה להיות כמוהו... דברים אהובים: אוכל- פיצה/צ'יפס שתיה- מים צבע- שחור דיסק- יש כמה שהייתי רוצה לשמוע, ואז להחליט טלויזיה- חברים, מכושפות, בנות גילמור. נעליים- אתר- שיר- וואו, יש יותר מידי ירק- פרי- אגס הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- 'שוטרים ללא הפסקה' (-
) מספר אחרון שחייגת- לחברה שלי הדבר האחרון ששתית- מים הדבר האחרון שאכלת- צ'יפס פעם אחרונה שבכית- לא זוכרת. פעם אחרונה שחייכת- לפני 5 דקות פעם אחרונה שצחקת- לפני 5 דקות האדם האחרון שחיבקת- את חברה שלי, בעצם, את אחותי... האדם האחרון שנישקת- אחותי
הדבר האחרון שאמרת- 'אבא!!! רוצים אותך בטלפון!!' האדם האחרון שדיברת איתו ברשת-יעל הריח האחרון שהרחת- האם את: מעשנת- לא ישנה עם חיית פרווה- לא מנגנת על כלי נגינה- גיטרה ולומדת תופים מאמינה שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים- אף פעם לא התעמקתי בזה... קוראת עיתון- כן מאמינה בניסים- בטח מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים- לפעמים רואה בשוטרים חברים או אוייבים- חחחחח לא מתעסקת איתם אוהבת אלכוהול-לא ניסיתי מאמינה באסטרולוגיה- לא מאמינה בקסמים-לא מתפללת-בזמן האחרון, לא. מבקרת בבית כנסת- רק בחגים מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- אין לי אייסיקיו. אבל בעיקרון, כן. חובשת כובעים- אם הם יפים
שונאת את עצמך- לפעמים אוהבת את כתב היד שלך- כן מאמינה במכשפות- לא מאמינה בשטן- כן מאמינה בשדים ורוחות- לא בישראל נותנת אמון בקלות- וואו, מאוד. וזה דפק אותי הרבה פעמים...
אוהבת לטייל בגשם- למה לא? אוהבת ציניות- אני דיי צינית מתנשקת עם עיניים עצומות- לא התנשקתי שרה במקלחת-כן
האם יש לך: חבר/ה- כרגע, לא. חלום שחוזר על עצמו- יש. עדיף לא לפרט
סודות- כמו לכל אחד... חיות מחמד- לצערי, לא. פירסינג\\\\ קעקועים- לא. חברה הכי טובה-יש כמה.

../images/Emo15.gifמממ...

סגנון:לבוש -ספורט אלגנט מוזיקה - The Corrs , Robbie Williams,Roxette איפור - פשוט ביותר ( עפרון שחור,צללית קלילה ומסקרה ) ברגע זה: לובשת -שורט וגופייה מוזיקה - The Corrs ( האנפלאגד ) חושבת על - חבר שלי הדבר האחרון ש: קניתי- בגד ים עשיתי- אכלתי פיתה עם סלט עגבניות חריף של מרוקאים קראתי- עיתון זה או זה: מועדון\\\\ מסיבה פרטית- מסיבה פרטית קפה\\\\ תה-קפה שחור שואפת לשלמות\\\\ לוקחת את זה בקלות-לוקחת בקלות חתולים\\\\ כלבים-כלבים עט\\\\ עיפרון-עט אוכל\\\\ ממתקים-אוכל קולה\\\\ פפסי-קוקה קולה גפרורים\\\\ מצית-מצית מה\\\\ מי היית רוצה: להרוג- סדאם חוסיין לשמוע-חבר שלי להראות כמו- אף אחד להיות כמו- אף אחד דברים אהובים: אוכל- פיצה שתיה- קולה צבע- כחול דיסק- The Corrs ( האנפלאגד ) טלויזיה- דוסון קריק נעליים- ד"ר מארטנס חומות אתר- WWW.ROBBIEWILLIAMS.COM שיר- The Corrs /Runaway ירק- חסה פרי- תפוח הדבר האחרון: סרט אחרון שראית- השתול ( עם אל פאצ'ינו ) מספר אחרון שחייגת- חברה שלי הדבר האחרון ששתית- קולה הדבר האחרון שאכלת- פיתה עם סלט עגבניות חריף פעם אחרונה שבכית- היום פעם אחרונה שחייכת- עכשיו פעם אחרונה שצחקת- בבוקר האדם האחרון שחיבקת- חבר שלי האדם האחרון שנישקת- חבר שלי הדבר האחרון שאמרת- " יאללה ביי " האדם האחרון שדיברת איתו ברשת- צחי הריח האחרון שהרחת- הבושם שלי האם את: מעשנת- הפסקתי לפני יותר מחודש ישנה עם חיית פרווה- לא מנגנת על כלי נגינה- לא מאמינה שיש יצורים חיים על כוכבים אחרים- לא קוראת עיתון- כן מאמינה בניסים- לא מגדירה את עצמך סובלנית כלפי אחרים- כן רואה בשוטרים חברים או אוייבים- לא יודעת אוהבת אלכוהול- כן מאמינה באסטרולוגיה- כן מאמינה בקסמים- לא מתפללת- לא מבקרת בבית כנסת- לא מדברת עם זרים שפונים אלייך באייסיקיו- לא חובשת כובעים- לא אוהבת את כתב היד שלך- כן מאמינה במכשפות- לא מאמינה בשטן- לא מאמינה בשדים ורוחות- לא נותנת אמון בקלות- כן אוהבת לטייל בגשם- כן אוהבת ציניות- כן מתנשקת עם עיניים עצומות- כן שרה במקלחת- לא האם יש לך: חבר/ה- כן חלום שחוזר על עצמו- לא סודות- כן חיות מחמד- כלב פירסינג\\\\ קעקועים- פירסינג - היה במשך שלושה חודשים בטבור, קעקועים - דולפינים כתף שמאל, עקרב בגב התחתון חברה הכי טובה- כן

נו טוב, הנה לכם

לבוש: כל דבר נוח שנראה עלי טוב מוזיקה: Haste To The Wedding איפור: לא ברגע זה: לובש:מכנסי דגמ"ח קצרים חומים וחולצה כחולה עם סמל ביה"ס שלי (לא טרחתי להוריד אותה) מוזיקה: *לוקח נשימה עמוקה* רוק כבד ומטאל, מוזיקה שחורה, ראפ, רוק, פופ, סטפס, אירית, קלאסית, רוק/פופ/קלטי (מוכר?) חושב על: למה הענישו אותי לענות על כל זה? (ועל הקורס כמובן) הדבר האחרון ש: קניתי: כרטיס להופעה של Spirit Of The Dance עשיתי: לחצתי על כפתור במקלדת קראתי: החטא ועונשו - דוסטוייבסקי זה או זה: מועדון/מסיבה פרטית: מסיבה פרטית קפה/תה: תה שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: תלוי מה חתולים/כלבים: שניהם עט/עיפרון: עיפרון אוכל/ממתקים: פעם ככה, ופעם ככה קולה/פפסי: קולה גפרורים/מצית: לא משנה, העיקר שאפשר להצית עם זה דברים...
מה/מי היית רוצה: להרוג: את המורות שלי לספרות ותנ"ך לשמוע: סודי ביותר להראות כמו: משהו שהוא לא קקטוס להיות כמו: ניר הרפז דברים אהובים: אוכל: גורמה
שתייה: מיץ תפוזים/מנגו/תות בננה/תות קיווי צבע: כחול דיסק: The Corrs, The Chieftains, Hevia טלוויזיה: כשאני כבר רואה, VH1 נעליים: ספורט אתר: של שרון, של צחי, של אמיר, האתר של The Corrs Crusader Club, האתר הרשמי של הקורס וגוגל שיר: ננסח את זה ככה, הוא של הקורס ירק: עגבנייה פרי: מנגו מלון, אבטיח (ושווארמה) הדבר האחרון: סרט אחרון שראית: שר הטבעות-שני הצריחים מספר אחרון שחייגת: לא זוכר הדבר האחרון ששתית: נדמה לי שדיאט ספרייט הדבר האחרון שאכלת: שוקולד ממולא בתות פעם אחרונה שבכית: כשהייתי עצוב פעם אחרונה שחייכת: כשהייתי שמח פעם אחרונה שצחקת: כשהייתי מאוד שמח (לא נראה לכם שמיצינו את הרעיון?) האדם האחרון שחיבקת: אמא האדם האחרון שנישקת: אמא הדבר האחרון שאמרת: אני אוהב אותך (לדיסקמן, אחרי ששמעתי את At Your Side) האם אתה: מעשן: נרגילה לפעמים ישן עם חיית פרווה: מתוודה מנגן על כלי נגינה: עוד לא מאמין בחיים על כוכבים אחרים: כן קורה עיתון: כן מאמין בניסים: אוהב את ניסים, אחלה גבר סובלני כלפי אחרים: בד"כ כן רואה בשוטרים חברים או אוייבים: חבורה של משת"פים אוהב אלכוהול: כן, יין מאמין באסטרולוגיה: כבידור למשפחה, לא יותר מאמין בקסמים: פעם האמנתי מתפלל: רק כשאני במצוקה נוראית (חכמולוג שכמוני) מבקר בבית כנסת: לפעמים מדבר עם זרים שפונים אליך באייסיקיו: אני כל כך שמח ששאלתם את זה, אחת ולתמיד, אין לי אייסיקיו חובש כובעים: כשחם שונא את עצמך:מתעב למדי(או שלא) אוהב את כתב היד שלך: לא מאמין במכשפות: אלה ששרות את The Ketchup Song? מאמין בשטן: הוא לומד איתי בכיתה מאמין בשדים ורוחות: לא מזלזל נותן אמון בקלות: כן אוהב לטייל בגשם: תלוי בעוצמה אבל בגדול, לא מפריע לי אוהב ציניות: די שר במקלחת: לא הזמתם?! האם יש לך: חברה: לא, אבל אני מוכן לשנות את זה חלום שחוזר על עצמו: היו לי סודות: לא אומר לכם, זה סוד חיות מחמד: תוכי ירוק ומתוק פירסינג/קעקועים: חס וחלילה, חס ושלום חבר הכי טוב: 3 למה העונש הזה? למה?

למעלה