שאלה לי אליכן בנות...

זה אותה זמרת\סולנית...

יש לי גם שירים של הלהקה וגם שירים שלה... אין הבדל לדעתי...אני פשוט לא מתעמקת... פשוט אוהבת את הסיגנון וזהו:)

../images/Emo32.gif היי.. אני רוצה להביא לכם משהו

זה קישור למשהו שכתבתי וזה עזר לי מאוד וחשבתי,אולי זה יעזור לכם ואולי תחכימו אותי עוד אולי תתנו לי השקפה שונה.. צריכה את ההקשבה שלכם,זה גם לא ארוך תודה.

ממש אהבתי

את מה שכתבת.. זה כלכך נכון ובאמת מישהו היה צריך להסביר את זה במילים ולא סתם להכנס לדילמות נפשיות עם עצמנו... ממש יפה.

swing17

New member
../images/Emo141.gifמדהים!!!../images/Emo141.gif

זה כל כך אמיתי ונכון... אלו רגשות החיים שצריך כל כך להודות שאנו מסוגלים להרגיש ולקבל הכל לטוב או לרע, ולדעת כמובן איך להסתדר איתם ולא לדחות או להתכחש אליהם וגם לא לשקוע בהם. אהבתי את הקטע מאוד, וזה ממש עזר לי לסדר את המחשבות והרגשות של התקופה האחרונה... תודה רבה

../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

אני אוהבת אותך! וממני תקבלי תגובה:) ויש לי כמה דברים לאמור(אני ארשום בנקודות כדי שיהיה יותר נוח..) *את כותבת יפה, כמו שמדברים כזה...זה נחמד:) *הבהרת שם כמה נקודות יפה מאוד... יש לצערי אנשים שעדיין לא מודעים לכל העיניין הזה של קודם כל תואהב את עצמך(לא במישור האגואיסטי..כן..) ואז יואהבו אותך... ואם אתה אוהב את עצמך ומקבל אותו בזרועות פתוחות זה משחרר אותך מהפחדים העצמיים... *לא צריך לעבור משו כדי להעריך את התוצאה שתבוא אחרי זה.... זאת כן טעות קטנה (בכל הנכון שכתבת
) את לא צריכה לעבור תאונה כדי להעריך את הערך שקוראים לו חיים את צריכה פשוט לחיות, ואז תתחילי להעריך באמת את החיים.... את לא צריכה לעבור פרדה כדי להעריך את הזוגיות.... את צריכה פשוט לאהוב...ועם הזמן את תעריכי את האהבה יותר ויותר ואת בהחלט לא צריכה לעבור רע כדי להעריך את הטוב! את צריכה לעשות לעצמך טוב:)---> *אז אולי את צריכה ללמוד איך עושים את כל הדברים הטובים האלו לעצמך... אבל את בהחלט לא צריכה לעבור משו רע כדי להעריך את המשו הטוב לאחר מכן... אם זה משו חשוב כמו: אהבה, זוגיות ואושר...את פשוט צריכה ללמוד את הדרך הנכונה.... אוהבת מאוד, קרין

מגיבה לך

לדעתי האישית עד שמישהו לא חווה משהו רע הוא לא ידע כמה שהיה טוב לו. וזה נכון גם ברוב המקרים ומה שאמרת זה מה שבאמת צריך להיות! אני לא ניסיתי להגיד שזה ככה צריך להיות ,ניסיתי להגיד,שזה פשוט ככה זה. גם אני אוהבת אותך
הדר

swing17

New member
ממה שהבנתי...

חוץ מזה שלפי דעתך בן אדם צריך לחוות משהו רע כדי להעריך את הטוב, הרגשתי שכתבת את זה גם מתוך ראיה של- חיים פעם אחת ואני רוצה לחוות את כל הדברים גם אם לפעמים הם לא הכי נעימים, צודקת?

Sonata Of Tears

New member
מאזוכיזם

זה מאזוכיזם , אולי תני את זה לאיש מקצוע לקרוא? זה ממש מעלה דאגות

Sonata Of Tears

New member
רצינית

היא מספרת על כמה היא אוהבת כאב (גם אם הוא ריגשי) ויודעת שמגיע לה להענש.

Sonata Of Tears

New member
לא מכניסים למוסד על דברים כאלו

אבל דברים שיוצאים ממך , ויוצאים גם לא מול פסיכולוג הם חשובים ,אם את רוצה שהטיפול יתנהל טוב ולא יהיה סתם שעה בשבוע שאת מעבירה את הזמן אצלה

למעלה