שאלה לגברים-לצרכי מחקר

cpa2

New member
אני "רובוט" שלפעמים..

צריך גם לטעון את הסוללות לאחר שאומרים לי מה לעשות

../images/Emo150.gifאני זו שלובשת את המכנסיים בבית....

אז עונה.... האם אתם משתתפים בעבודות הניקיון בבית ?בטח משתתפים האם עושים חלק מהמטלות? אם כן איזה מהן?כן, עושים את כולן האם יש חלוקה שווה עם משימות מוגדרות?אין חלוקה, הכל עושה או שמי שמסוגל ויכול עושה?מסוגלת יכולה ורוצה תוכל לרשום לי פעמיים גבר??

חלוקת תפקידים?

מה זה? טוב אני כנראה אחרון הגברים של פעם לא עושה עבודות בית (היא גם לא ממש מרשה כי אני לא "עושה טוב") אבל, חלונות זה התפקיד שלי שישי שבת אני בד"כ מכניס למדיח ואם יוצא גם מבשל (לא להתלהב! יותר קרוב לטיגון ביצים וכאלה דברים) יש לי ידיים טובות אז אני גם השרברב, טכנאי מכונות, חשמלאי, סייד ושער מני בעלי מקצוע. אפילו לובש את הג'נס שחושף את החריץ לצורך העניין. וכמובן המפרנס עובר ביקורת?

bigtime1963

New member
חולצות

על קולב, מכנסיים בלי פס... 6 ש"ח לפריט בלי לבחון את המגבלות של הכלי <פקנ"ז>

Gilgil1

New member
והנה האינפוט שלי

האם אתם משתתפים בעבודות הניקיון בבית ? יש עוזרת ומעבר לזה היא בעיקר האם עושים חלק מהמטלות? אם כן איזה מהן? כל תיקון (בעלי מלאכה לא נכנסים אלי), גינה, מזדמן (היום ביליתי שעתים על הגג בניקוי עלים לקראת החורף), מכניס ילדים לבית הספר, נשאר איתם כשחולים (גם אם צריך לבטל יום עבודה)+הולך איתם לרופא, מוציא ילדים מבי"ס 2-3 בשבוע (העונש של מי שיש לו משרד בבית), כלים בבוקר. כל שבת בנוסף לגינה משחק עם הקטנטנצ'יק (אופנים, מחבואים, כדורגל... מה שבא). האם יש חלוקה שווה עם משימות מוגדרות? לדעתי כן, אבל היא תתלונן גם אם אמכור כליה. למשל, היא לא חושבת ששעתים משק חוי"ה לילד בן 6 זו עבודה מוכרת.... או שמי שמסוגל ויכול עושה? מסוגל ועושה בתמורה- מבקש 12 שעות עבודה שקטות ליום, 2 ערבים ויום שישי אחה"צ שלי בלבד לאימוני ספורט, וכמובן כמה שעות שבועיות שאין עליהן דיוח והן לא מוכרות לצרכי נישואין

ליקה5

New member
גילגיל.....הייתי חותמת איתך על חוזה

ולא מתלוננת בכלל האקס שלי לא היה עושה שורש ריבועי מזה והשעות שלא מוכרות לצורכי נישואים........חופשי....זה בסופו של דבר רק עוזר לנישואין

Gilgil1

New member
אני אנסח את זה בשפה שתביני

אם את חושבת שהיתה יכולה להיות ריאקציה אקסותרמית אז יאללה.. למה לא:) ולענין עצמו- הקטע עם הילדים הוא ממש מבחירה. החלטה מודעת לשנות צורת עבודה כדי להגמיש את הזמן ולהיות יותר עם נושאי הגנים שלי (אני מקוה שהמחצית היא אכן שלי
)

nofoo

New member
גם אצלי הוא אימץ את מודל הרובוט

ולפעמים הוא מקולקל.. כלומר גם מה שאומרים לו הוא לא עושה..

ליקה5

New member
מכירה את הפטנט עוד מילדות

בכל פעם שאמרו לי לשטוף כלים....כמה כלי זכוכית/חרסינה הלכו לפח ואז היו יורדים ממני לזמן מה אבל זה מעצבן לאללה שבן הזוג נוקט בטקטיקה הזו

זה מודל אחר..

שקוראים לו "הצלחות השבורות" שעיקרו בצלחת הראשונה מחייכים בהבנה בצלחת הרביעית את עף מהמטבח

ליקה5

New member
השנים...הניסיון.....ליטשת את זה בתיחכום

למניפולציה לא מורגשת.....זו בכלל היא שמגרשת אותך מהמטבח היא בסדר....אשה טובה איתי זה לא היה עובד. מכירה את כל הטריקים.....בפעם השלישית שתלך לקנות צלחות ב 11 בלילה......כבר לא תשבור יותר

sportsman35

New member
איך מתקנים מדיח מקולקל????

נותנים לו בעיטה טובה בתחת, ומבטיחים לו 'לילה טוב'.

bigtime1963

New member
אפשר תת סקר?

על מה מקבלים ממך ח"ח ועל מה מקבלים ע"ר <על הראש> לא כועס אם תשארי שתוקה ויפה
ולא תעני...

eranoz2

New member
אני

אצלנו החלוקה היא שווה לחלוטין (לא מדוד, אלא בגישה) ללא תלות ג'נדר או גיל... אישתי עובדת לא פחות ממני, וטסה עוד יותר, מי שיכול עושה, מי שנמצא עושה, מה שצריך להעשות- נעשה. וזה לא רק שאני עושה ספונג'ה, כלים, כביסה, גיהוץ, קיפול וכו', אלא זה גם שהיא מכסחת את הדשא, מחליפה נורות (ואף תקעים אם צריך), מתקנת תריסים וכו'. אין חלוקה מוגדרת, ויותר מכך, אין התחשבנויות, וזה אפילו עובד.

למעלה