רוצה לשתף אתכם

SofyTofy

New member
../images/Emo32.gifרוצה לשתף אתכם../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

לפני כמה חודשים התקבלתי לעיתון ערוץ הילדים. הם קיבלו אותי בתור כותבת ביקורות על ספרים/סרטים וכו' (בינתיים רק ספרים). ככשמעתי שרודריגו גונזלס (האחד והיחיד.. חוץ מקרייג שלי
) יגיע לערוץ הילדים, ביקשתי מהעורכת שלי שתיתן לי לעשות כבתה עליו, ואם אפשר גם ראיון. היא אמרה שהם צריכים לחשוב על זה אחרי הכל רשמתי רק ביקורת אחת (בקרוב השנייה) ואם הם ירצו אותי אני אצטרך לשלוח רעיונות ורק אם הם יהיו טובים והם יאהבו אותם שם בעיתון, אז ייתכן ויתנו לי לעשות כתבה קטנה על רודריגו. יום אחד, חזרתי הביתה ובתיבת המייל שלי אי מייל מהעורכת. הם מתכוונים לעשות כתבה (דווקא גדולה, לא קטנה) על רודריגו, כולל ראיון, והחליטו לתת לי הזדמנות בכל זאת, בלי רעיונות ובלי שטויות. רק אני, רודריגו, והכתבה. ובעוד שישה ימים, זה קורה. אני ורודריגו, אחד על אחד (
), אנחנו, והשאלות שהכנתי (ונבדקו היטב ע"י מערכת העיתון) לראיון. אה כן, ושלחו את המפיקה של ערוץ הילדים (או של עיתון ערוץ הילדים, לא בדיוק הבנתי) להיות שם איתי, שאני לא אתעלף/אפשל, אחרי הכל, פעם ראשונה שהם עובדים איתי על כתבה שלמה, ורצינית, ועוד עם ראיון. הם רוצים להשגיח. ואחרי הנאום הזה, אתם מוזמנים להגיב, ולפתוח בשירשורי
/
וכל השאר. אני אשמח
.

זה קרה אבל זה קורה עצוב../images/Emo7.gif

לחיי האהבה נגמר אבל האמתי שלחיי האהבה זה סתם........ עם אתם חושבים שלחיי
האהבה זה יפה כיתבו לי ואני הימסור לשחקני לחיי האהבה
האבטחה שלי- ניצן

למעלה